Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 04/06/2021)

Avrupa ülkeleri ulusal tatillerini kutlamayı severler-özellikle de çok şey görenler turistler. Planlıyor musun ulusal tatillerinde bu ülkelerden birini görmek? Öyleyse, birçok yolu vardır festivaller katılın!

Ayrıca bu ülke hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek için mükemmel bir fırsat olacak Tarihçe. Yaşayan yerel gurur, bu ülkeyi ve insanlarını daha da takdir etmenize yol açabilir. Bu bir göz atalım 5 Avrupa'nın en iyi ulusal tatilleri:

 

Kraliçe'nin resmi doğum günü, Birleşik Krallık

Kral George II, hükümdarın doğum gününü kutlayan geleneği Kuran hükümdardı. 1748. O zamandan beri, Birleşik Krallık hükümdarının doğum gününü kutladı. ancak, tarihi birkaç kez değiştirdiler. Şimdi kutluyorlar kraliçe Resmi Doğum Günü Haziran ayının ikinci Cumartesi günü. Bu süre içinde İngiltere'de iseniz, Kraliçe'nin doğum günü törenini görebilirsiniz. Tören aynı zamanda renk Trooping olarak bilinir.

AMsterdam-Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

* Blog özelliği görüntüde resim Kraliçe içindir & # 8217;S resmi doğum günü kutlamaları

 

Cumhuriyet Bayramı, İtalya

İtalyanlar Cumhuriyet Günü'nü 2 Haziran'da kutluyorlar, hangi onlar başladı bir gelenektir 1946. Monarşinin kaldırılması lehine oylama, İtalyanlar Cumhuriyetlerinin yolunu açtı. ancak, onlar Haziran ayında ilk Cumartesi kutlama tarihini taşındı 1977. Orijinal tarihin ekonomisine olumsuz yansımasından endişe duyuyorlardı. Sadece eski tarihi eski haline getirdiler 2001. Var kutlamalar bol Cumhuriyet Günü'nde İtalya genelinde tanık olmak. En muhteşem manzara, köprünün yanındaki üst geçittir. İtalyan Hava Kuvvetleri.

Roma trenleri Floransa

Roma Trains Napoli'nin

Florence Pisa trenleri

Roma Venedik trenleri

 

 

Ulusal Gün, İsveç

Sweden has a place in 5 Best National Holidays in Europe

 

İsveçliler 6 Haziran'da Ulusal günlerini kutluyorlar. Tüm ülke için neşeli bir fırsat. Bayrak günü kutlamalarını kurdular 1916, ve şimdi eğlenceli ve rahatlama bir gün. Var müzik konserleri, festivaller, ve çeşitli etkinlikler katılabilir. Aynı zamanda yeni İsveçliler resmen vatandaşlığını almak günüdür. İsveç, Bayrak Günü'nde herkesin hoş karşılandığından emin oluyor!

 

Bastille Günü, Fransa

Bastille Day in France celebrations

 

Fransızlar söz konusu olduğunda, onların ulusal gurur günü 14 Temmuz'da. Bu yıldönümü işaretler Bastille fırtınası. Bu Fransız Devrimi'nde önemli bir olaydı 1789. O zamandan beri neredeyse her yıl kutlamak için bir askeri geçit töreni yapıldı 1880. Bu & # 8217; seyretmek için inanılmaz bir manzara! ancak, ayrıca görmek için diğer kutlamalar bol vardır. Bastille günü Fransa'da olmak için iyi bir zaman, ve tercih Paris.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

 

Ulusal Gün, İsviçre

İsviçre Ulusal günü 1 Ağustos. Üç kurucu kantonun olduğu günü kutluyor. İsviçre Birleşik 1291. İsviçre, Ulusal günlerini ciddiye alıyor. Biri ana olaylar Şansölye veya diğer üst düzey yetkililerden bir konuşma mı. Zürih & # 8217;de bir geçit var. Diğer şehirlerde ve kasabalarda da şenliklere katılabilirsiniz. Örneğin, İsviçre aşk onların kırsal bölge tatil inziva. Kayak merkezleri Ulusal gün boyunca olmak için başka bir birinci sınıf yer mi.

Ulusal tatiller Avrupa ziyaret ettiğiniz ulusun tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için harika bir fırsat var mı. Ayrıca her zaman eğlenceli aktiviteler ve geçit törenleri ile dolu bir gün.

Münih Zürih trenleri

Berlin Zürih trenleri

Basel Zürih trenleri

Viyana Zürih trenleri

 

 

Bu ulusal Tatillerden birinde Avrupa'da bir tatil planlama? Treninizi Ayırtın Biletleri ve keyfini çıkarın!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz 5 Avrupa'daki en iyi Ulusal tatiller sitenize? Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-national-holidays-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)