Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 06/08/2021)

Avrupa'yı ziyaret etmek şanslı olmuştur olanlar sunduğu heyecan ve macera duygusunu biliyor. Avrupa'da seyahat çeşitli şekillerde hayatını zenginleştirebilirsiniz. dillerden, fantastik manzaraları, ve fantastik gıdaya geçmişi eve geri bulamadığını. Dondurma için özel bir tatlı diş var olanlar şaşırtıcı bir şey görebilir. Avrupa çapında çeşitli dondurma salonları fantastik tatlar bir patlama teklif. Hepsinden sonra, dondurma şehri keşfetmek uzun bir günün ardından gölgede dinlenmek ve rahatlamak için mükemmel bir yoldur. Eğer Avrupa ile seyahat ve bir dondurma aşığı varsa, Biz Avrupa ile seyahat bizim engin tecrübe almış ve hafta boyunca size bir liste hazırladık. bu nedenle, Burada bazıları iyi yerler Avrupa'da dondurma yemek.

 

Nerede Dondurma In Italy Eat?

İtalya ömrünün sevgi ve ünlüdür lezzetli yemek. Onların dondurma ikisini birleştirmek gibi görünüyor. Birçok dondurma severler otantik İtalyan gelato bir kepçe tadı kadar yaşamış değil katılıyorum. Zengin lezzet ve doku dondurma onların zanaat hakkında tutkulu bir kişi tarafından yapıldığı açık göstergeleridir. Eğer iyi bir dondurma yerde rastlamak şanslı iseniz budur.

Süt gibi

Roma Avrupa'nın en iyi dondurma salonları birine ev sahipliği, Süt gibi. Şehir dondurma severler dolu. Gelato keyfi kişi pitoresk sahneleri tipiktir. ancak, Sayısız gelato mağazaları ile bir şehirde, Bir a olarak çıkmaktadır saklanmış mücehver Herhangi Gelato sevgilisi ziyareti gerektiğini. Sayısız turistler ve yerel halk Il Latte gel akın. diye sorabilirsiniz onların dondurma öylesine benzersiz ne sağlayabilir? İlk önce, birçok kişi sundukları zengin ve lezzetli tatlar tadını. Onlar her gün onların gelato hazırlamak ve doğal malzemelerle faydalanmak. Onların dondurmalar zengin ve kremsi, adından da anlaşılacağı gibi. Eğer merak ediyorsanız neyi Il Latte araçları gel, Bunun için çevirir bilmek mutlu olacak “Süt gibi”. Süt ürünlerinden nefret edenler bile sütsüz tatlarının tadını çıkarabilirler.. Tadı şaşırtıcı. ikinci olarak, insanlar dükkanın atmosferini tapıyorum. Roma'nın özünü ve hissini birleştirir.

Roma Trains Milan

Roma trenleri Floransa

Roma trenleri Pisa

Roma Trains Napoli'nin

 

Nerede Dondurma yılında Almanya Eat?

Fantastik dondurma, pek çok Almanya ile ortak olan bir şey değil. ancak, Ballabeni Dondurma inanılmaz kepçe ile bunu değiştirmek için burada. Bu olağanüstü dondurma salonu buzu, Münih'te bulunur ve. Salon Giorgio Ballabeni aittir, dondurma yapımında sanatında bir büyükusta. Dondurmaya hobi olarak başladı, ve Münih bütün bunun için müteşekkir olduğunu. Birçok turist ve yerli mağaza seviyorum, inanılmaz yorumlar bırakarak. Onların dondurma çalıştığınızda, yüzden görmek zor değil. Onlar mükemmellik onların zanaat honlanmış ve kendi alanlarında en iyilerinden biri olan adres. Onların tutku her kepçe yoluyla gelir. İlave bir avantaj onların dondurma arabası var ve özel partiler hitap olmasıdır!

Münih trenleri Düsseldorf

Münih Trains Dresden

Münih trenleri Nürnberg

Münih Trains Bonn

 

 

Nerede Dondurma yılında Macaristan Eat?

Hiç Macaristan başkentinin içinde kendinizi bulmak gerekir, ziyaret ettiğinizden emin olun Pembe Gelart. Bu inanılmaz dondurma mağazası olduğunu Budapeşte kalbi. Onlar gelenek hakkında tüm vardır, samimiyet, romantik, ve tutku, çalışmalarında görülebilir olan. Diğer bir deyişle, Onlar alanda gerçek uzman olan. Bildiğim kadarıyla kendi dondurma gibi, Eğer onlar sadece en iyi organik maddeler kullandığını öğrenmek için mutlu olacak. Her büyük dondurma dükkanı yapay dondurma önler. ancak, Ne Gelarto Rosa benzersiz kılan bir gül içine dondurma şekillendirme onların esnaf yaklaşımdır. Eğer hiç Szent Istvan'daysanız Sıcak bir gün boyunca kare, Gül şeklindeki dondurmaları olan birçok insanın etrafta dolaştığını göreceksiniz..

Best Places To Eat Ice Cream In Hungary

 

İsviçre

Bir sonraki görülmesi gereken dondurma salonu Zürih'ten. yukarı Arjantin ilham aldık bir dondurma salonu olduğunu. kurucusu Rofe Bote yirmi yıldır orada yaşamış ve kültürde aldı. Onların meyveli çok etkilendi, ferahlatıcı, ve doğal dondurma. Kendisinin İsviçre'ye getirdi ki etkilendim. Bugün Zürih iki dükkan vardır, ve onların Arjantinli köklerine talip. Eğer bazı lezzetli dondurma keyfini gibi canlı müzik ve Latin his daha da ruhları kaldırmak için emin. Hasta Arjantin tatlar ve İsviçre yaratıcılık mükemmel bir karışımıdır.

Münih Zürih trenleri

Berlin Zürih trenleri

Basel Zürih trenleri

Viyana Zürih trenleri

 

 

Dondurma In France

Fransız bir çok şey ünlüdür. İlk önce, onların aşk sanat var, mimari, ve felsefe, ki yadsınamaz. Paris Buna yaşayan bir kanıtıdır. ikinci olarak, Onlar da kendi inanılmaz yemek pişirmek için bilinir. Fransız mutfaklar en çok dünyada puan arasındadır, ve mutfakta disiplin kendi çöllerinde gösterir olduğundan emin olabilir. Nedeniyle yiyecek için bu tutku için, onlar Avrupa'nın en iyi dondurmalar bazılarına sahip olması hiç de şaşırtıcı değildir.

Berthillon

En popüler olanlarından biri Berthillon. Bu Paris ve iyi bir neden için en ünlü salonları biridir. Bu 60'larda açıldı ve o zamandan beri lezzetli dondurma görev yapıyordu. Onların lezzetli tatlar birini seçmekte serbestsiniz, ve hatta karıştırın ve sizin için uygun kombinasyonlar bulmak için tatlar eşleşebilir.

seyahat etmek tercih nereye, Eğer dondurma iyi bir kepçe zevk eminiz. Arkanıza yaslanın unutmayın ve manzaranın keyfini ve tat bunu yaptığınızda. bunu bütün al ve bu çeşitli yerlerde dondurma şaşırtıcı tatlar tadını.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

Best Places To Eat Ice Cream In France

 

Avrupa sunduğu tatları ve lezzetleri yaşamaya hazır? Treninizi Ayırtın Biletleri şimdi. Daha sonra, Avrupa'da dondurma lezzetli dünyasını yaşayabilirsiniz.

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “5 İyi Yerler Avrupa'da dondurma yemek” Siteniz üzerine? Bizim fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-places-eat-ice-cream-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)