Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 20/09/2021)

Avrupa'nın en ünlü başkentlerini ziyaret gelince, Londra şüphesiz her turistin istek listesinin başındadır ve Londra'da Yapılacak Çok Şey Vardır.. Bu uzun var, büyüleyici tarihi; güzel yerlerine ve turistik; ve orada yapılacaklar bol. Eğer kolay devam eden olsanız turist kim olduğunu bilmek almak istiyor yerel kültür, ya bir maceracı heyecan arıyorum, Londra mağaza sizin için bir şey vardır.

Tabii ki, Londra'da yapmanız gerekenler hakkında bilerek dışındaki, sizin seyahat lojistik anlamaya da önemlidir. trenle Ulaşım en doğal seçeneklerden biridir, Eğer Paris gibi büyük Avrupa şehirlerden seyahat ediyoruz özellikle, Amsterdam, veya Berlin. İşte Londra faaliyetleri ve size yardımcı olacak trenlerin ilişkin bir genel bakış tatil planı:

 

Londra'da Yapılacak Bizim Favorite Things

london eye wheel

 

Londra gibi büyük bir şehirde, Birkaç seçeneklerine etkinliklerin listesini daralan neredeyse imkansızdır. Bütün manzaraları görmek ve yakalayacak asla bütün otantik Londra deneyimleri bir ziyaret sırasında. Biz önceden öncelikleri olarak ayarlanması önerilir yüzden.

Londra'da Yapılacak Şeyler arayanlarınız için alışveriş yapmak, Farklı pazarlar olacak ziyaretinizin vurgulamak. Mı arıyorsun otantik, yerel yemek? Borough Market göz atın ve örnek onun gastronomik lezzetleri, ya da yakındaki restoranlardan birinde yemek. Bazı mağaza alışveriş için ruh halinde daha iseniz, Liberty harika bir yerdir. alternatif olarak, Bazı serin antikalar de için avlanmak Portobello Yolu Pazarı.

Londra seyahatinizi bir eğitim karakterinin daha varsa, Kentin kültürel noktaları bazı ziyaret. yeniden inşası katılıyor itibaren Shakespeare'in Globe Londra Kulesi hakkında öğrenme, Tek yapmanız için bol olacak. Biz de South Bank Tate Modern keyfi çağdaş sanatı öneriyoruz, yanı Southbank Merkezi'ni ziyaret olarak.

Londra trenleri Utrecht

Antwerp Londra trenleri

Strasbourg Londra trenleri

Lüksemburg Londra trenleri

 

Eat well is among the things to do in london

Paris'ten Londra'ya trenle ulaşım, Amsterdam, Berlin

Şunlar arasından Londra ulaşabilir Paris, Amsterdam, ve Berlin Kolayca Eurostar ile, Şehirlerarası, ve Thalys trenleri. Başlangıç ​​yerlerinden bazıları diğerlerinden daha Londra ulaşma daha doğal bir yol olacak. Örneğin, Bir Pano Eurostar yüksek hızlı direkt Paris'ten Londra'ya tren, ve iki buçuk saatten biraz sonra orada.

o Amsterdam ve Berlin'den Londra'ya seyahat söz konusu olduğunda, Amsterdam'dan, Eurostar'ı doğrudan kullanabilirsiniz veya başka bir iyi seçenek, önce Brüksel'e Thalys ve sonra Londra'ya Brüksel'de Eurostar kurulu. , seyahat yaklaşık dört saat bu şekilde sürer ve trenle Amsterdam'dan Londra'ya ulaşması için en hızlı yoldur.

trenle Berlin'den UK başkente alınıyor iki değişikliği gerektirecektir. yolculuğun son ayağı Amsterdam'dan aynıdır, ve sonra Eurostar yatılı. ancak, başka bir seçenek de Berlin'den trenle seyahat etmektir. Köln, nereye olur Brüksel'e trene. Bu En hızlı tren Berlin'den Londra'ya yolculuk ve biraz daha az sürer 10 saat sonra Londra'da yapılacak şeyler hakkında öğrendiğin her şeyi yapabilirsin..

Amsterdam Londra trenleri

Rotterdam Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

 

Londra'ya Get Ready?

Londra'da ne yapacağını favori şeyler karar verdiyseniz olacak, Yalnızca yolculuk yapmak gerekir! trenle Ulaşım kolay, böylece gidip fantastik bir tatil için yerlerinize kitap.

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alabilir ya ve Sadece bir bağlantı ile bize bir kredi vermek Bu blog yazısı için, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-things-to-do-london%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)