Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 02/07/2021)

Avrupa sanat dolu, Tarihçe, ve kültür. hiç de şaşırtıcı en iyi günbatımının da ev o zaman var. İle Bir Tren Kaydet, Tren yolculuğu yolculuk hakkında hepsi bu, her zaman değil hedef. Böyle, Arkanıza yaslanın ve rahatlayın ve hazırlanacak. Bu Avrupa'nın en iyi tren seferleri bir fotoğrafik bayram olacak.

 

Avrupa'nın en iyi tren seferleri listemizi tekme, Biz alışılmışın dışında seçti – HIRVATİSTAN

Hırvatistan ziyaret ederken nereye tren penceresinden bir güzel belirti yakalamak olamaz. Hırvatistan şaşırtıcı olmasıyla ünlüdür ve nefessiz günbatımının, böylece size emin olun senin kamera hazır Eğer uğrarsınız olarak günbatımı sırasında Avrupa'nın En İyi tren sürmek bulmak için İşte.

 

ALMANYA

düşündüğünde Almanya, Eğer günbatımı sırasında Avrupa'nın en iyi tren sürmek zorunda bunu düşünmüyorum, ama size hoş o neler sunabileceği de şaşıracaksınız. Ayrıca İngiliz Bahçesi'nden hergün bu görünüm elde Münih. bulutsuz gökyüzü ve güzel bir şehir siluetinin düşünün.

Almanya da sunmaktadır Gece trenleri durumda size tren yolculuğu ile batımına doğru devam etmek istiyor.

Münih trenleri Berlin

Münih Trains Frankfurt

Viyana Münih trenleri

Münih trenleri Stuttgart

 

gün batımı yolculuk Avrupa'nın en iyi tren sürmek olduğunu

SARDUNYA, İTALYA

Bu iyi saklanmış sırlarından biridir! ve Avrupa'nın en iyi tren sürmek biri, Bu bir koyunda yer almaktadır Sardunya batı yakası, İtalya. S'Archittu içinde bilmek sadece küçük bir deniz tesistir! Ana plaj kesinlikle hayret bir şeydir, ama emin az gidilen küçük döşeli taşlanarak yürüyüş yolları sürebileceğini. Sen ne olacaksın köyün gerçek mücevheri: denizin sürekli eylemle tesviye kireçtaşı kemer. Deniz sakin olup olmadığı, genellikle olduğu gibi yaz, veya pürüzlü, tipik kış zamanı, S'Archittu içinde gün batımı hep dinlenmek ve bakmak için zaman ayırın için bir sebep.

Olbia Cagliari trenleri

Cagliari Olbia trenleri

Sassari Olbia trenleri

Olbia Sassari trenleri

 

 

Avrupa'nın En İyi tren sürmek için Bizim son ülkedir, TOSKANA, İTALYA

“Toskana güneş altında” Böyle bir yerde ifade olmasının bir nedeni var. Toskana bölgesindeki ışık gerçekten inanılmaz. Bu sadece günbatımı sırasında Avrupa'nın En İyi tren seferleri listemizde olmak zorunda. hayranlık uyandıran Expect Günbatımı gece gece sonra. Bu ile çift Bağlar, ilginç köyler, çarpıcı plajlar, ve tarihi yerlerinden ve saf büyü için bir reçete var.

Milan Siena trenleri

Floransa Siena trenleri

Siena Trains Napoli'nin

Roma Siena trenleri

 

toskana'da Avrupa'nın en iyi tren sürmek arasında yer alıyor

 

Emin olun tek endişesi yaşıyor senin kamera veya telefon uygulaması gün batımları olduğunda Avrupa'nın güzelliğini almaya zamanında hazır. bizimle Avrupa'da en iyi tren sürmek yapın SaveaTren.

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-train-rides-europe-sunset%2F%0A%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)