Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 16/09/2022)

Çocuklarla seyahat etmek Avrupa'ya meydan okumak zor olabilir. Böyle, çocukların keyif alacağı birkaç aktivite eklemek çok önemlidir, birini ziyaret etmek gibi 10 Avrupa'nın en iyi hayvanat bahçeleri. Dünyanın en iyi hayvanat bahçelerinden bazıları Avrupa'da. Kalbinde en iyi şehirler Avrupa'da, yeşil kutsal alanlar var, ve 10 Avrupa'da çocuklarla ziyaret edilecek en iyi hayvanat bahçeleri.

  • Demiryolu taşımacılığı yolculuğuna en çevre dostu yoludur. Bu makale Tren Seyahat hakkında eğitmek için yazılmıştır ve Kaydet A Train tarafından yapıldı, Dünyanın En Ucuz Tren Biletleri.

1. Viyana'da Schonbrunn Hayvanat Bahçesi

Schönbrunn Viyana'da hayvanat bahçesi, ayrıca ev oldu 500 hayvan türleri, dan beri 1752. Örneğin, Avrupa'nın en eski hayvanat bahçesi, Afrika fili ve dev pandaya ev sahipliği yapıyor. , 42 Viyana hayvanat bahçesinin dönümleri bir saray içinde yer alır ve çocuklar ve ebeveynler için bazı muhteşem cazibe merkezlerine sahiptir..

Örneğin, Hayvanat bahçesindeki yağmur ormanı evi, gök gürültülü fırtınalı gerçek bir yağmur ormanının insan yapımı müthiş bir kopyasıdır.. Küçük pençeli Asya su samurlarına ve vampir yengeçlerine göz kulak olmak için etrafta dolaşırken. ek olarak, Kutup ayısı evi, kaplanlar ve çitalar, koala evi, ve daha birçok ev harika hayvanlar seni bekliyor.

Viyana'daki Schonbrunn Hayvanat Bahçesi'ne giriş, Viyana geçiş kartı ile ücretsizdir. Oraya U4 Hietzing yeraltı ile gidebilirsiniz.

Milano - Venedik Tren Fiyatları

Floransa - Venedik Tren Fiyatları

Bologna - Venedik Tren Fiyatları

Treviso - Venedik Tren Fiyatları

 

Schonbrunn Zoo In Vienna Elephant

2. 10 Avrupa'nın En İyi Hayvanat Bahçeleri: Innsbruck sınırlarındaki Alp Hayvanat Bahçesi

Nefes kesici yer Tirol Avusturya'da, Innsbruck'taki Alp hayvanat bahçesi, 150 hayvan türleri. Avusturya Alpleri'ndeki Nordkette sıradağlarının eteğinde bu muhteşem hayvanat bahçesini bulacaksınız.. Böyle, Alplere bir aile gezisi planlıyorsanız, Alpenzoo Innsbruck için zaman ayırdığınızdan emin olun.

Çocuklarınız, kahverengi ayılara hayran kalacak, vaşak, altın Kartallar, su samuru, ve ateş semenderi. Bunlar, Alp hayvanat bahçesinde göreceğiniz hayvan türlerinden sadece birkaçı. Çocuklarınız hayvanlara hayran kalırken, tarafından alınacaksın Çarpıcı görüntüler.

Bu harika hayvanat bahçesine gidebilirsiniz toplu taşıma ile, -den şehir merkezi. Üstelik, bütçeye uygun çeşitli hayvanat bahçesi geçiş seçenekleri var, böylece her şeyi görebilirsin.

Münih - İnnsbruck Tren Fiyatları

Salzburg - İnnsbruck Tren Fiyatları

Oberstdorf - İnnsbruck Tren Fiyatları

Graz - İnnsbruck Tren Fiyatları

 

Bear in Alpine Zoo In Innsbruck

3. Çek Cumhuriyeti'ndeki En İyi Hayvanat Bahçesi: Prag Zoolojik Bahçesi

Prag, büyüleyici köprüleriyle ünlüdür, manzara, mimari, ve partiler. ancak, pek çok insan Prag hayvanat bahçesini bilmiyor, ve burası, çocuklarla gezmek için Avrupa'nın en iyi hayvanat bahçeleri arasında bir onur yeridir.

o 5 kilometrekare Prag hayvanat bahçesini Avrupa'nın en büyük hayvanat bahçelerinden biri yapıyor, daha fazla konut 4000 hayvanlar. Böylece, selamlanacak çok sayıda pavyon ve hayvan var, Örneğin, Asya fili Shanti, Bikira, arkadaş canlısı goril, ve daha birçok eşsiz ve güzel hayvan.

Prag hayvanat bahçesi bahçesi her gün açıktır ve otobüs veya tramvayla erişilebilir. Prag'da harika bir aile eğlencesi için önerimiz, çocuklarınız kesinlikle her şeyi keşfetmek isteyecekleri için Prag hayvanat bahçesine tam bir aile günübirlik bir gezi planlamaktır..

Nürnberg - Prag Tren Fiyatları

Münih - Prag Tren Fiyatları

Berlin - Prag Tren Fiyatları

Viyana - Prag Tren Fiyatları

 

4. 10 Avrupa'nın En İyi Hayvanat Bahçeleri: Berlin Zoolojik Bahçesi

Almanya'daki en eski hayvanat bahçesi, dünyadaki bazı olağanüstü hayvanlara ev sahipliği yapıyor.. Şili flamingosu ve Afrika Pengueni, Berlin hayvanat bahçesine yapacağınız aile ziyaretinizde tanışacağınız özel sakinlerden sadece birkaçı.. Nadir ve egzotik hayvanlar Berlin'i çocuklarınızla Avrupa'da ziyaret edebileceğiniz en iyi hayvanat bahçelerinden biri yapıyor.

Berlin Zooloji Bahçesi, Avrupa'nın en heyecan verici şehirleri, ve hayvanat bahçesi bir istisna değildir. Uzun bir hafta sonu için şehirdeyseniz, o zaman kesinlikle hayvanat bahçesinde bir günlüğüne zaman ayırmalısın, pavyonlar, ve akvaryum.

Bu hayvanat bahçesiyle ilgili en iyi şeylerden biri, özel bilet fiyatları küçük veya büyük aileler için, hayvanat bahçesine tek giriş, veya akvaryuma girişi olan bir kombinasyon.

Frankfurt - Berlin Tren Fiyatları

Leipzig - Berlin Tren Fiyatları

Hannover - Berlin Tren Fiyatları

Hamburg - Berlin Tren Fiyatları

 

10 Best Zoos In Europe: Tigris in Berlin Zoological Garden

5. Hamburg'daki En Havalı Hayvanat Bahçesi: Hagenbeck Hayvanat Bahçesi

Hamburg harika şehir turu hedefi, ve çocuklarla gezmek için eğlenceli bir şehir. Hamburg'daki Hagenbeck Tierpark, Hamburg'da çocuklarla yapılacak eğlenceli bir şeye bir örnektir.. Avrupa ve Almanya'daki en havalı hayvanat bahçelerinden biridir.. Daha fazlasına açık bir ev 1,800 hayvanlar, Bu fantastik hayvanat bahçesinde Arktik Okyanusu var. Arktik Okyanusu, bir aile macerasına atılacağınız yerdir, ve kutup ayılarını ziyaret edin, penguenler, ve deniz ayıları.

Birkaç günlüğüne Hamburg'daysanız, o zaman Hamburg Kartı almalısın. Bu şekilde harika indirimlerden yararlanacaksınız turistik, hayvanat bahçesinde ve hayvanat bahçesindeki tropikal akvaryumda indirimler.

Berlin - Hamburg Tren Fiyatları

Bremen - Hamburg Tren Fiyatları

Hannover - Hamburg Tren Fiyatları

Köln - Hamburg Tren fiyatları

 

Hamburg Hagenbeck Tierpark Penguin

6. Belçika'da Antwerp Hayvanat Bahçesi

En iyilerden biri 10 Avrupa'nın en iyi hayvanat bahçeleri Antwerp Hayvanat Bahçesi. Listemizdeki muhteşem hayvanat bahçelerinden herhangi biri gibi, Antwerp Hayvanat Bahçesi'nde dünyanın en güzel hayvanlarına hayran olabilirsiniz. ancak, Antwerp Hayvanat Bahçesi'ni diğer hayvanat bahçelerinden ayıran şeylerden biri, nesli tükenmekte olan hayvanlar için özel bir programdır, bonobolar ve okapi gibi.

Belçika'daki en iyi hayvanat bahçesi yıllar içinde muazzam bir şekilde genişledi. Hayvanat bahçesi o kadar büyüdü ki şehrin merkezinde değil, Merkez istasyona çok yakın. Dahası, hayvanat bahçesindeki Skywalk en çok nefes kesici panoramik manzara bahçelerden biri ve Avrupa'da alışılmışın dışında şehirler.

Brüksel - Anvers Tren Fiyatları

Amsterdam - Antwerp Tren Fiyatları

Lille - Antwerp Tren Fiyatları

Paris - Antwerp Tren Fiyatları

 

Large Birds Antwerp Zoo In Belgium

7. Les Mathes'de La Palmyre Hayvanat Bahçesi, Fransa

La Palmyre'deki güzel Les Mathes hayvanat bahçesi, yeşil ormanlarda ve kum tepelerinde yer almaktadır.. Avrupa'nın en iyi hayvanat bahçelerinden birinde sizi ve çocukları hayvanlar dünyasında ve doğanın harikalarını gezmeye götüren işaretli yollar var..

Vahşi deniz aslanları ve vahşi kediler, Carreabean flamingolar, ve dev kaplumbağalar, tanışacağın özel hayvanlardan birkaçı. Bu harika hayvanat bahçesi, Fransa'daki Yeni Aquitaine bölgesinde yer almaktadır., Atlantik kıyısında, gelen harika bir macera Trenle Paris.

Amsterdam - Paris Tren Fiyatları

Londra - Paris Tren Fiyatları

Rotterdam - Paris Tren Fiyatları

Brüksel - Paris Tren Fiyatları

 

giraffe drinking water in La Palmyre Zoo In Les Mathes, France

8. Artis Hayvanat Bahçesi, Amsterdam

Sadece 15 şehir merkezine dakikalar, Amsterdam'daki ilk hayvanat bahçesini ve Avrupa'nın en iyi hayvanat bahçelerinden birini bulacaksınız. Artis Royal Hayvanat Bahçesi zebralara ev sahipliği yapar, kelebekler, tropikal balık, ve çocuklarınızı büyüleyecek en küçük organizmalar, de ARTIS-Mikropi.

A Amsterdam hayvanat bahçesini ziyaret, Amsterdam'da yapılacak en iyi aile etkinliklerinden biridir. Bol pavyonlarla, akvaryuma, ve yaşlı meşe ağaçları, Amsterdam'daki Artis Hayvanat Bahçesi, doğal ve Hollanda'dayken ziyaret edilecek özel yerler.

Amsterdam Kraliyet hayvanat bahçesinin sunduğu her şeyin tadını çıkarmak için Artis Hayvanat Bahçesi ve Micropia biletini satın alsanız iyi olur.

Brüksel - Amsterdam Tren Fiyatları

Londra - Amsterdam Tren Fiyatları

Berlin - Amsterdam Tren Fiyatları

Paris - Amsterdam Tren Fiyatları

 

Lion Watchng Artis Zoo In Amsterdam

9. İngiltere'deki En İyi Hayvanat Bahçesi: Chester Hayvanat Bahçesi

İngiltere'deki en büyük hayvanat bahçesi Cheshire ve daha fazlasına ev sahipliği yapıyor 35,000 hayvanlar. Chester hayvanat bahçesi, keşfedilecek çok sayıda hayvan ve bahçe olduğundan, çocuklarınızla birlikte ziyaret etmek için Avrupa'nın en iyi hayvanat bahçelerinden biridir.. Dünyanın her yerinden hayvanlar var, lemurlar gibi, büyük Kartallar, Kartallar, ve daha birçok eşsiz hayvan.

Ayrıca, aile gezisini genişletmek için zamanın varsa, hayvanat bahçesindeki güzel bahçeleri mutlaka ziyaret edin. Chester hayvanat bahçesindeki çiçek koleksiyonlarının dünyaca ünlü bir adı var, ve orkideler kesinlikle olağanüstü. Chester hayvanat bahçesini ziyaret, mükemmel bir aile açık hava aktivitesidir.

Amsterdam - Londra Tren Fiyatları

Paris - Londra Tren Fiyatları

Berlin - Londra Tren Fiyatları

Brüksel - Londra Tren Fiyatları

 

The best zoo in England is Chester Zoo

10. Avrupa'nın En İyi Hayvanat Bahçeleri: İsviçre'de Basel Hayvanat Bahçesi

İsviçre'deki en iyi hayvanat bahçesi Basel'in kalbinde yer almaktadır.. Basel hayvanat bahçesi dünyanın dört bir yanından hayvanlara ev sahipliği yapıyor, ve çeşitli muhafazalarda doğal sakinlerinde her bir hayvanı keşfedeceksiniz.

Basel hayvanat bahçesini bizim 10 Avrupa'nın en iyi hayvanat bahçeleri, çocukların hayvanat bahçesi mi. Burada çocuklarınız dünyanın her yerinden evcil hayvanlarla tanışmak için paha biçilmez bir fırsat bulacaklar., onları evcilleştir, ve onları besle.

Hayvanat bahçesi ziyareti, tüm aile için harika bir açık hava aktivitesidir.. Yeşil bahçeler ve ormanlar, olağanüstü hayvanlar ve bitkiler, çocukları büyüleyecek ve eğlendirecek. , 10 çocuklarınızla ziyaret etmek için Avrupa'nın en iyi hayvanat bahçeleri, Avrupa'nın gizli cevherleri ve en azından tam bir günlük geziye değer.

Münih - Basel Tren Fiyatları

Zürih - Basel Tren Fiyatları

Bern - Basel Tren Fiyatları

Cenevre - Basel Tren Fiyatları

 

Best Zoos In Europe: Basel Zoo In Switzerland

 

Bunun sonucunda Bir Tren Kaydet, Avrupa'nın en iyi hayvanat bahçelerine trenle harika bir ziyaret planlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

 

“Avrupa'da Çocuklarınızla Ziyaret Edebileceğiniz En İyi 10 Hayvanat Bahçesi” adlı blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Fotoğraflarımızı ve metnimizi çekebilir veya bu blog gönderisine bir bağlantı ile bize kredi verebilirsiniz.. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-zoos-visit-kids-europe/?lang=tr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)