Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 30/04/2021)

Zaten farkında olmayanlar için, Kara Orman, güneybatı Almanya'da geniş bir ormanlık bölgedir. Daha spesifik olarak, o Baden Württemberg eyaletinde bulunan ve bunun önemli bir kısmını işgal ediyor.

Dahası, bölge sınırında olan Fransa ve İsviçre, bu yüzden de bu ülkelerden erişilebilir.

Bu makalede, görülmeye değer neden hakkında daha fazla konuşacağız. En önemlisi, nasıl trenle Almanya'da kara orman ulaşmak için anlatacağım.

 

Bölgenin Güzellik

Scenic landscape in South of Germany

Bölgenin güzelliği, doğası yatıyor, ama aynı zamanda bazı doğal kasaba ve köyleri. doğa kısmına gelince, alandır, iyi, ormanlar ile dolu. Bu kısım kendini açıklıyor. ancak, kendisine çok daha fazlası var!

Kara Orman, veya Schwarzwald Almanca da denir olarak, ile çok sayıda konumu güzel panoramik manzarası. Ayrıca ile dolu çarpıcı nehir vadiler ve güneşli, muhteşem tepe Birçoğunun tepeler burada bulabilirsin.

bunlara ek olarak, birçok kişi ilgi olabilir gidilecek bol. Sakin ailesi bulunana yerler, birkaç inziva, ve daha fazlası için manzara hayranlık uyandıran maceracı insanlar.

Daha ne, büyüleyiciydiniz ve masal gibi tüm yıl boyunca bütün bölgeyi bulacaksınız! öyle zaman etkileyici görünüyor çünkü bu bir gerçektir güneşli, yağışlı, ve zaman kar var. Bunu açıkça görebilirsin Bölgenin en pictures.

Offenburg Konstanz trenleri

Stuttgart Offenburg trenleri

Leipzig Dresden trenleri

Nürnberg Stuttgart trenleri

 

Nasıl Treni ile kara orman Ulaşmak için

Treni ile Kara Orman ulaşan birçok yönden yapabileceği bir şeydir. Yani çoğunlukla bölgenin konumu ve tren gerçeği var Almanya üzerinden seyahat fantastik.

 

 

ancak, hepsi bu değil. Sen Avrupa'nın hemen her yerinden bölgedeki birçok hedef ulaşabilir. Bu özellikle doğrudur büyük şehirler Fransa gibi ülkelerde, İsviçre, Avusturya, Belçika, İtalya, ve daha fazlası.

Almanya'ya gelince, tren seyahat biri şirket olarak kolay yapılır - Deutsche Bahn işlettiği. Çeşitli ICE Trenleri, EuroCity, ŞehirGece, Şehirlerarası, ve TGV hatları Bölgede birçok alanda götürebilir. Sen Karlsruhe trene binebilirsiniz, Baden-Baden, Freiburg, ve Offenburg. Bu trenler tüm büyük Alman şehirlerden gitmek, böylece trenle Black Forest ziyaret eden bir esinti olacak.

Ne yapmaya karar ne olursa olsun, yanlış gitmeyecek, Kara Orman ziyaret büyülü olabilir çünkü deneyim. Eğer kullanabilirsiniz çünkü çoğunlukla bu diyorsun doğal tren ve tüm bölge hareket. Black Forest sunabileceği en güzel şeyleri yaşayacaksınız. Kara Orman doğal hat güzergahı Offenburg-Konstanz çalışır.

Offenburg Freiburg trenleri

Stuttgart Freiburg trenleri

Leipzig Freiburg trenleri

Nürnberg Freiburg trenleri

 

You Want zaman Treni ile Black Forest Ziyaret!

The Black Forest from above

Gördüğün gibi, Bölgenin güzellik ve tren seyahat rahatlığı bu harika bir deneyim gezisi yapmak. Biz çok hayatında en az bir kez Almanya'nın en büyülü alanını ziyaret tavsiye! ancak, Eğer Kara Orman sunduğu her şeyi görsün diye gezi yeterince uzun olmalıdır!

 

Eğer karar verirken bu teklifi bizi almaya, çekinmeyin Kaydet A Train kurun. Biz trenle Black Forest ziyaret etmemizi ve gerçekten unutulmaz bir deneyim elde edebilirsiniz.

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fblack-forest-by-train%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)