Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 24/12/2021)

Trenle yolculuk yolcular en güzel Tren Bridges bazı veren tanınır, sinematik peyzaj manzarası. Tren Bridges üzerinde yolculuk için bir şans alınıyor, Eğer tepeler görebilirsiniz, kırsal bölge, ve tüm konforlu koltuğundan okyanuslar demiryolu ile Avrupa'ya geçme zaman. Bazen demiryolu kendisi en gözden güzelliktir. Bu dört Avrupa demiryolu Tren Köprüler uzakta nefes alacak.

 

İlk Tren Köprüler batar Landwasser Viyadük, İsviçre

Landwasser Viyadük, İsviçre
İsviçre demiryolu yolculuklar

 

Bu Tren köprüsü inanılmaz bir mimari harikadır. Altı kireçtaşı kemerler beş yüksek sütunlar üzerine oturan görebilirsiniz. Köprü doğrudan 216 metre uzunluğundaki Landwasser'a çıkar Tünel.

Köprü Schmitten ve Filisur kasabaları arasında Landwasser nehir yayılan, içinde Graubunden alanı ile ilgili İsviçre. Aynı zamanda UNESCO Dünya Miras ilan edilmiştir. Bugün faaliyette ve tamamlanmasından bu yana 1902.

Münih Basel trenleri

Zürih, Basel trenleri

Basel Trains için Bern

Cenevre, Basel trenleri

 

Forth Demiryolu Köprüsü, İskoçya'da üst Tren Köprüler

Forth Köprüsü, İskoçya
İskoçya Raylı köprüsü

 

Bu muhteşem İskoç simgesi nehri geçiyor Forth Queensferry, hemen batısında Edinburgh.

Uzun kirişlerin katıldı üç çelik çift çıkmaların yapılmış. Büyük perçinler Tren Bridges ana yapısına bağlamak. Granit iskele konsol desteklemek. Gerçekten Victoria mühendislik feat.

tren köprüsü tamamlandı 1890 ve yenilenmiş ve tekrar boyadı 2011-2012. Forth Demiryolu köprüsü olmuştur UNESCO Dünya Mirası Site beri 2005. arasında vardır 190 ve 200 Günlük karşıya çalışan trenler.

 

Hohenzollern Köprüsü, Almanya

Hohenzollern Köprüsü, Almanya
Almanya köprü trenler

 

Ren nehri böler Almanca şehri Köln. Yedi köprü çapraz görkemli nehir Köln. Hohenzollern Tren Köprüler sadece en güzel, ama Almanya'da da en yoğun kullanılan demiryolu köprüsü. Bitti görür 1200 Her gün altı parça genelinde trenler.

Hohenzollernbrücke bir kemer köprüdür, uzunluğu boyunca üç demir kemerli. Bu tamamlanmıştır 1911 ve 1940 yılında yenilenmiş, 1950s, ve 1980'ler.

sadece var yana 409 metre uzunluğunda, Yayalar ve bisikletliler için köprünün bir bölümü de var. tren rayları her iki yanında bir tane var. İnsanlar yerleştirmeye başladı “aşk asma kilitleri” çitin arasında Demiryolu ve yaya alanları beri 2008.

Köln Trains Frankfurt

Köln Trains Brüksel

Viyana Köln trenleri

Münih Köln trenleri

 

Chamborigaud ait Viyadük, Fransa

Chamborigaud ait Viyadük, Fransa
Fransa eski trenler köprü

 

Sen Chamborigaud Fransız köyünde bu muhteşem yarım daire kemer Tren Bridges bulacaksınız, tamamlandı 1867. Bu bugün hâlâ kullanılıyor bulunuyor.

Taş viyadük Luech nehir haçlar. Bu toplam uzunluğu ile kavisli köprü var 387 metre. ancak, sadece 14m genişliğinde çok dar. Chamborigaud eğrisinin viyadük yukarı dönük, Bu tür diğer birçok köprülerin aksine.

Marsilya Trains Lyon

Paris Marsilya trenleri

Marsilya Trains Nice

Bordo Marsilya trenleri

 

Santa Giustina Demiryolu Köprüsü, İtalya

Santa Giustina Demiryolu Köprüsü, İtalya
İtalya tarihsel tren köprüsü

 

Tren viyadük sayıdır 31 Dünyanın en yüksek tren köprülerin listesinde. Bu duruyor 145 metre yüksekliğinde ve sadece 78 metre uzunluğunda. O sonunda bulunmaktadır oluyor Santa Giustina göl Dermulo'da, Kuzey İtalya.

Santa Giustina göl kaldıklarından ve üretir akar su elektrik. Ayrıca iyi bilinen su sporları ve kano.

Milan Trento Trenler Dermulo için

Torino Trento Trenler Dermulo için

Padua Trento Trenler Dermulo için

Venedik Trento Trenler Dermulo için

 

insan çaba bu güzellikleri görmek için Tren Bridges bir tren yolculuğu almaya hazır? Koltuğunu yapın ve herhangi bir rezervasyon ücreti ödemezsiniz www.saveatrain.com.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbreathtaking-train-bridges-europe%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)