Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 02/08/2021)

İngiltere'nin en sosyal etkiledi bol demiryolu ağı tarafından kutsanmış Tarihçe ve nesiller için ekonomik gelişme.

Ve eğer bir demiryolu meraklısı, İngiltere'de demiryolu tatil yerlerde tüm yol büyüleyici faaliyetlerini kolaylaştıran Aberdeen Penzance.

Yani eğer trenle İngiltere'yi görünce kalbinizin seti, Burada yedi vardır ve Uzaktan tespit ipuçları.

 

  1. Glasgow Merkez İstasyonu

Glasgow Merkez İstasyonu Ziyaret bir zorunluluktur - sadece o İskoçya en bağlayacaktır doğal lezzetleri, ama aynı zamanda sahip bir 91 bekçi Taşıma Focus yüzde onay oranı, istasyon usta Paul Lyons dört turlar günde çalışır ve kendi BBC TV dizisi yıldızlar.

Amsterdam Londra trenleri

Rotterdam Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

  1. Birmingham Yeni Sokak

Birmingham New Street, yüksek düzeyde müşteri memnuniyetine sahip başka bir istasyondur. West Midlands demiryolu göbeği tam olarak Redeveloped oldu 2015 ve bir seçim sahiptir serin restoran, şirket içi Five Guys burger lokantası dahil - bir pit stop için mükemmel.

Lille Londra trenleri

Köln Londra trenleri

Londra Trains Lyon

Lüksemburg Londra trenleri

 

  1. Kings Cross İstasyonu

Hiçbir gerçek demiryolu meraklısı iyice Londra'nın King Cross İstasyonu keşfetmeden Britanya'yı bırakacaktı. Bu King Cross yanındaki Aziz Pancras Yeraltı istasyonu, Regent en yakın Park ve İngiliz Kütüphanesi, ve mistik Platformun yuvası 9 ¾, kalkış noktasıdır Hogwarts Ekspresi - yeterince söylendi.

Antwerp Londra trenleri

Londra Trains Lahey

Bordo Londra trenleri

Cenevre Londra trenleri

 

4. raylı sistem

Tren uygulaması Raildar İngiltere'de her trenin canlı haritası sunulmaktadır demiryolu ağı - dinamik versiyonu bile trenler hareket gösterir. Bu tren sevgilisinin fantazi uygulaması da içermektedir iz düzenleri ve kavşak haritaları - ne harika bir fikir!

Londra Brüksel trenleri

Londra Paris trenleri

Londra Lyon trenleri

Londra Amsterdam trenleri

 

5. Işık okuma

Eğer perçinleme raylı ilgili okuma sonrası iseniz, Paralel Lines yazar Ian Marchant alaycı göz görür 175 trenler ile İngiltere'nin takıntı yıl. Tutku ve mizah ile kaleme, bunun içine bir ilham fikir var İngiliz karakteri ve kültür.

 

6. hakiki meraklıları için okuma

Geç 19inci ve erken 20inci Yüzyıllar, George Bradshaw'ın demiryolu kılavuzları onların günün uygulamalar ve hakkında en son bilgileri temin tren yolları İngiltere çevresindeki ve kıta Avrupa'da. , Nisan 1910 kılavuz İngiltere'nin demiryolu ağının eşsiz zirvesinde yazılmış ve demiryolu hayranları için bir kutsal kitap haline gelmiştir - Amazon'da çevrimiçi olarak yeniden basılmış baskıları bulun.

 

7. Çevrimiçi öğrenme

Birleşik Krallık'taki birçok tren güzergahında ve şehir merkezinde ücretsiz veya makul fiyatlı internet erişimi mevcuttur., yani eğer gezi daha uzun bir parçasıdır geçici olarak kalmak, Bir online lisans yapıyor Anglia Ruskin Uzaktan Eğitim gibiler kesintisiz devam edebilir ile. Ve etrafında rulo yaparken bir şey farklı ülkelerde sınıf arkadaşlarına sohbet hakkında yaşamı onaylayan var kıyıları ve clifftops genelinde.

 

Eğer asla unutmayacağım bir İngiliz demiryolu tatil için ipuçları ve off-track bu yedi izleyin - istasyonunda görüşürüz.

 

Eğer demiryolu seyahat için ipuçları var mı? yorum bölümünde ve eğer paylaşın Trene gerek – Bir tren kaydet.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alabilir ya ve Sadece bir bağlantı ile bize bir kredi vermek Bu blog yazısı için, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbritain-by-train-8-on-and-off-track-tips%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)