Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 06/08/2021)

ejderhalar Dans, boynuzlu at, ve domuz uçan. Evet, Domuzlar! Pig Yıl kutlayın, Çin Yeni Yılı Avrupa'da kutlayın!

Çin yeni Yılı, olarak da bilinen bahar Festival veya Ay Yeni Yılı, Çin takviminde en önemli olay. Bu özel bir durum ile işaretlenmiş aile toplantılar, gıda ritüelleri, tapınaklar teklifleri, ve - elbette - havai fişek. Avrupa'da Çin Yeni Yılı'nı Kutlamak için özel bir şey var. Bu eski bir Çin geleneği katılmak için benzersiz bir fırsat, uzanan 4000 yıl. Eğer şans olduğunda üzerinde kaçırmayın!

 

Çin Yeni Yılı Avrupa'da kutlayın, 2019

 

No.1 Çin Yeni Yılı Kutladılar için Avrupa'da | Madrid, ispanya

yaşayan Çinli sayısı ispanya Son yıllarda önemli ölçüde büyüdü, ve bu artış ülkedeki Çin Yeni Yılı kutlamaları düzeyine göre yansıtılmıştır. içinde 2019, Farklı bir şey beklemek.

Üçüncü yıl çalıştırmak için, İspanyol sermaye İspanya'da Avrupa'da Çin Yeni Yılını Kutlayacak yerdir, Çin Büyükelçiliği tarafından organize edilen kültürel ve festival programı ile. Konserler, atölyeler, sokak geçit, ve gastronomik yolları Madrid'in Chinatown ev - tüm Usera ilçesinde düzenlenen şenliklerle bir parçası olacak.

 

Paris, Fransa

Paris ne zaman aklınıza ilk şehir değil Bir yerde düşünmeye Avrupa'da Çin Yeni Yılını Kutlayacak. Ama bu büyülü romantik Şehir şenlikleri sırasında Çinli kutlama şehre dönüşüyor.

Paris hemen gösterişli geçit törenleri değil ve özenli dekorasyonu rağmen. Bu zaman içinde iyi korunmuş gizli 13. bölgesinde bulunan iki Budist tapınakları olduğunu. Buradaki aileler Çin, Vietnam, ve Kamboçya saygılarını gelip de hoşgeldin Yeni yıl. Çinli sanat ve zanaat gösteriler Enjoy, yemek pişirme, ve geleneksel dans ve müzik. ışıkların şehir gerçekten adını yılın bu zamanı kadar canlı görün. Ve yapabileceğin en iyi şey Amsterdam Paris'ten tren seyahat ve her iki şehirde kutlamak!

Paris Trains Brüksel

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Marsilya

Paris Trains Amsterdam

 

Çin Yeni Yılı Avrupa'da kutlayın, Paris

 

Amsterdam, Hollanda

İşin eğlenceli yanı: Amsterdam'ın meşhur Kırmızı Fener Sokağı gerçek Budist tapınağına ev sahipliği. Her yıl, Çin Yeni Yılı'nı Avrupa'da Amsterdam ve çevresinde kutlayabilirsiniz. Fo Guang Shan He Hua Özel bir program ile.

Otantik Çin yiyecek bir özlem varsa Şehrin bu bölümü de büyük. Kendine ünlü See Sarayı'nda bir yemek tut (Avrupa'nın ilk yüzen Çin restoranı) ya Geldersekade birçok Çinli restoranlarından birinde.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Çin Yeni Yılı Avrupa'da kutlayın, Lahey

 

Avrupa'da son kutlayın Çin Yeni Yılı | İngiltere

Londra İngiltere Avrupa'da Çin Yeni Yılını kutlamak için dünyanın en büyük yolu tutan övünme gurur duymaktadır, Asya dışında. Yani, tabii ki, Avrupa'da Çin Yeni Yılını Kutladığınızda bu vurulacak bir şey.

Bu şehir tek gün tutan Festival Geleneksel gıda gibi aktiviteler ile dolu sıkışan, Yıllık geçit, performanslar, ve geleneksel el sanatları. (Geleneksel gıda bizi vardı!) Bize güvenin!

İngiltere'de bu şenlikleri düzenleyen üç ana alan var; Trafalgar Meydanı, Çin mahallesi, ve Shaftesbury Avenue. Her biri belirli faaliyetlerde benzersizdir ve sundukları etkinlikler; ziyaretçilerin yapmak seçmek zor bir zaman olacak.

Chinatown geleneksel gıda açısından en iyi en iyisini sunar. Birçok birisinde bir tablo güvenli erken emin olun kitap muhteşem restoran. Chinatown şanslı kırmızı fenerler ve bayraklarla süslemelerinin en muhteşem yer katlı alır. Çinli dans grupları ve sanatçılar boyunca birçok aşamadan kurulmuş bulundu edilebilir. Londra Yeni başlayanlar olabilir Her yıl büyük ve daha iyi hale geliyor ve biz de ne olacağını görmek için sabırsızlanıyorum Çin Yeni Yılı olay yerine ancak 2019!

Amsterdam Londra trenleri

Rotterdam Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

Avrupa'da Çin Yeni Yılı'nı kutlamanın ve bu şehirlerden birine gitmenin en iyi yolu nedir?? Trenle, tabii ki! kullanım SaveATrain dakikada iyi anlaşma kitap!

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bize bir kredi vermek ya bağlantı Bu blog yazısı için, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrate-chinese-new-year-europe%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)