Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 21/02/2021)

Ucuz Avrupa destinasyonları sıcak bir konudur. Her şeyden önce, Avrupa'daki turist harika gelen her şeyi görebilirsiniz kahve dükkanları ile güzel kumsallar. gibi şehirlerin bir sonucu olarak Venedik, Roma, ve Turistlerin seyahat Paris milyonlarca her yıl Avrupa'ya. Okuyucularımız için en ucuz Avrupa hedeflerinin listesini oluşturduk. Bu liste, oraya trenle nasıl gidileceğini içerir.

 

En ucuz Avrupa Noktaları

 

Porto, Portekiz bizim ilk Ucuz Avrupa Gidilecek olan

Porto hakkında En dikkat çekici onun’ inanılmaz şaraplar. deniz yoluyla bu ucuz Avrupa hedefleri Avrupa mini metropolüdür. Porto kültürü için mükemmeldir ve aynı şekilde açık havada seven insanlar için iyidir. Müzeler ve bu ucuz Avrupa hedefin mimarisi ilahi. Kesinlikle, gidilecek bir yer.

Porto takımından almak için nasıl yön için Sao Bento trenle istasyon kaydet A Train girmek.

 

 

Sevilla, ispanya

Sevilla gevşek bir şehirdir. öğleden sonra siesta keyfini. Yahudi, Hıristiyan, ve İslam kültürü. Antik kiliseleri ziyaret edin ve gündüzleri gettoları. Yemek lezzetli, özellikle tapas. hazırlıksız gitar müziği sokaklar yakalar Seville rahatlatıcı bir atmosfer. Bu ucuz Avrupa yerler şehir muhtemelen en iyi vardır çekicilik Avrupa ve zengin tarihinin.

Sevilla almak için nasıl yön ve fiyatlar için Kutsal Fuar tren istasyonu Kaydet A Train sitesine bakın.

 

 

Valensiya, ispanya

Valencia vardır 3 muhteşem plajları. Sonuç olarak, harika açık hava etkinlikleri var. Ucuz Avrupa milli park bir yürüyüş için harika bir yer. Yakındaki La Albufera Milli Parkı yürüyüş için harika bir yerdir. Foodies da için Valencia seviyorum onun taze ürün.

Valencia'ya nasıl ulaşılacağına dair talimatlar için istasyon Kuzeyin tren istasyonu Save A Train web sitesine girin.

 

 

İstanbul, Türkiye bizim son ucuz Avrupa yerler olduğunu

Bir başka şaşırtıcı ve ucuz şehir İstanbul'dur. Türk sermaye Avrupa ve Asya'yı buluşturan Çünkü. miras açısından zengin, güzel mimari, ve egzotik manzaralar. İstanbul'un yanında kubbelerin silueti ve mavi deniz akıntısı. Bu şehir muhteşem manzaralı duyular için mükemmeldir, kokuyor, ve başkentin her yerinde sesler. Burada popüler gıda döner kebap ve olabilir Türk tatlı davranır olduğunu Sokaklarda satın. Yukarıdaki tüm çok uygun fiyatlarla deneyimli olabilir

İstanbul'un Sirkeci Garı'na nasıl gidileceğine ilişkin talimatlar için Save A Train web sitesine gidin.

 

 

Bizimle sonraki tren yolculuğu yapın

Ucuz Avrupa yerlerine bir gezi mi planlıyorsunuz?? neden almıyorsun 3 dakika bulmak için En ucuz tren yolculukları. Şimdi sitemize giriş ve en iyi teklifleri almak, hızlı ve kolay. Biz ödemelerin tüm büyük biçimlerini kabul.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcheap-european-destinations%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)