Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 28/01/2022)

Yeşil parklar, yürüyüş parkurları dağlarda, ve rahat hava, dışarıda eğlenmek için mükemmeldir. Avrupa'nın kozmopolit şehirleri her şeye sahiptir, böylece Avrupa'nın sunduğu tüm açık hava etkinliklerini deneyebilirsiniz. Amsterdam'da bisiklet sürmekten Münih'te sörf yapmaya, bunlar 7 Avrupa'da açık hava etkinlikleri için en iyi şehirler ideal tatil yeri.

 

1. Avrupa'nın Açık Hava Aktiviteleri İçin En İyi Şehirleri: Amsterdam, Hollanda

Şehir nehir kanallarının etrafına kurulduğunda, tatili dışarıda geçirmek zorundasın. Amsterdam, Avrupa'nın en bisiklet dostu şehri olarak biliniyor. Bisiklete binmek sadece bir ulaşım aracı değil, yerel halk için bir yaşam biçimidir.

Bisiklete binme, Avrupa'da harika bir açık hava aktivitesidir, seyahat ve gezi için. Başka bir seçenek de şehri keşfetmek gemide, güzel köprülerin ve Hollanda mimarisinin altında. Yolda, Amstel nehri kenarındaki başka bir boa kafede veya şirin bir restoranda bir içki için atlayabilirsiniz..

Temiz hava, Mavi gökyüzü, ve değişen manzara, aktif ve formda kalmak için mükemmel bir ortam sağlar tatildeyken.

Bremen şehrinden Amsterdam tren yolculuğu

Hannover şehrinden Amsterdam tren yolculuğu

Bielefeld şehrinden Amsterdam tren yolculuğu

Hamburg şehrinden Amsterdam tren yolculuğu

 

Amsterdam canals outdoor activity

 

2. Cenevre, İsviçre

İsviçre'de en doğal manzaralar Avrupa'da, ve Cenevre muhteşem doğa ile çevrilidir. Böylece, Yerliler etraflarındaki manzaralardan ve arazilerden en iyi şekilde yararlanır, açık ve aktif kalmak. Örneğin, Cenevre Gölü, Leman Gölü olarak da bilinen su sporlarının gözdesi.

Tekne gezintileri, Balık tutma, Kano sporu, yüzme, veya rafting, Cenevre Gölü'nde yapılacak birkaç açık hava aktivitesi. Tekne kiralayabilir veya uygun fiyatlı yelken kursu.

Eğer bir dağ insanıysan, ardından İsviçre Alpleri'nin parkurları şehirden kısa bir sürüş mesafesindedir. Dağ bisikleti, yürüyüş, kamp yapmak, ve kışın kayak yapmak Cenevre'de tadını çıkarmak için harika açık hava etkinlikleridir.

Lyon şehrinden Cenevre tren yolculuğu

Zürih şehrinden Cenevre tren yolculuğu

Paris şehrinden Cenevre tren yolculuğu

Bern şehrinden Cenevre tren yolculuğu

 

 

3. Avrupa'nın Açık Hava Aktiviteleri İçin En İyi Şehirleri: Münih, Almanya

Münih en büyüklerinden birine ev sahipliği yapıyor şehir parkları dünyada, İngiliz bahçesi. Geniş ve yeşil alanlar açık hava etkinlikleri için idealdir, böylece Münih'i 7 Avrupa'nın açık hava etkinlikleri için en iyi şehirleri.

İngiliz bahçesinde, aktif kalabilirsin, koşarak veya üşüyerek, üzerinde su kenarında piknik, güneş banyosu, ve yüzmek. Münih'teki açık hava etkinlikleri için bir başka harika nokta, insan yapımı Eisbach nehridir., İngiliz bahçesinde. Dalgaları yakalamak ve hareketlerini geliştirmek için sörfçüler için favori bir yer.

Düsseldorf şehrinden Münih tren yolculuğu

Dresden şehrinden Münih şehrine tren yolculuğu

Nürnberg şehrinden Münih tren yolculuğu

Bonn şehrinden Münih şehrine tren yolculuğu

 

Munich Germany river surfing

 

4. Viyana, Avusturya

Şehirde kalmak ya da kırsal bölgeye gitmek, Viyana, Avrupa'da açık hava etkinlikleri için harika bir şehirdir. Tuna üzerinde seyir, veya yoğun merkezin dışında Lainzer Tiergarten'e gitmek doğal rezerv, Viyana, her türden gezgin için sunacak birçok açık hava aktivitesine sahiptir.

Merkezde kalmaya karar verirsen, Gezmeye gitmenin en iyi yollarından biri Segway turu veya Tuna nehrinde gezinmektir.. Fakat, Viyana'yı bir yerel gibi keşfetmeyi tercih ediyorsanız, ve gizli mücevherlerini keşfetmek, o zaman doğal rezerv mükemmel.

25 km kare ormanlık alan ve yaban hayatı Viyana'nın en büyük şehir parkında sizi bekliyor. Etrafta yürümek, koşu, ya da bu yeşil vahada piknik yapın, seninkini yapacak olan Viyana tatil tamamlandı.

Salzburg şehrinden Viyana tren yolculuğu

Münih şehrinden Viyana tren yolculuğu

Graz şehrinden Viyana tren yolculuğu

Prag şehrinden Viyana tren yolculuğu

 

Walking in the woods Outdoor Activities in Vienna

 

5. Avrupa'nın Açık Hava Aktiviteleri İçin En İyi Şehirleri: Zürih, İsviçre

Alp dağlarının zirveleri ve manzaraları etrafta olduğunda, ve ileride çarpıcı bir göl, Avrupa'da açık hava etkinlikleri için en iyi şehirlerden biri olmaya mahkumsunuz. Zürih eğlenceli ve canlı bir şehirdir, seyahat edebileceğiniz yerde SZU trenini gözlem kulesine götürün. Gözlem kulesi Uetilberg'de yer almaktadır., çevrenin muhteşem manzarasına sahip şehrin güzel dağı.

Eğer yürüyüş isterseniz, daha sonra Uetilberg'den çeşitli yürüyüş parkurlarından merkeze inebilirsiniz.. Zürih'teki bir başka harika açık hava etkinliği de nehrin sağ kıyısında eğlenmek, bir plaj voleybolu oyununda ya da sadece rahatla, Flussbad Oberer Letten'de, yerel halkın buluşma noktası.

Zürih'te bir turist gibi yapmayı tercih ederseniz, daha sonra Limmatschifffahrt çevresinde sizi şehrin altına götürecek bir tekne turuna atlayın. 7 köprüler.

Interlaken şehrinden Zürih şehrine tren yolculuğu

Luzern'den Zürih'e Tren Yolculuğu

Lugano şehrinden Zürih şehrine tren yolculuğu

Cenevre'den Zürih'e Tren Yolculuğu

 

The observation tower view in Zurich, Switzerland

 

6. Güzel, Fransa

Denizde koşmak veya sabah yüzmenin tadını çıkarmak, en coşkulu aktivitelerden biridir. Tatildeyken bile, aktif ve formda kalmak yerel mutfağı tatmak ve kendini şımartmak. Tüm bunların üstüne, Fransız Rivierası size ilham verdiğinde ve enerji ve c vitamini ile kaynaştığında aktif bir zihin durumu harika hissediyor.

Güzel harika bir şehir Avrupa'da açık hava etkinlikleri için. Sahilde ata binme, yüzme, deniz kabukları aramak, ve günbatımında piknik yapmak, Fransız Rivierası'nın en iyilerinin tadını çıkarmak için harika açık hava aktiviteleridir..

Lyon şehrinden Nice tren yolculuğu

Paris şehrinden Nice tren yolculuğu

Cannes şehrinden Paris tren yolculuğu

Cannes şehrinden Lyon tren yolculuğu

 

Horseback riding Outdoor Activities in Nice, France

 

7. Avrupa'nın Açık Hava Aktiviteleri İçin En İyi Şehirleri: Floransa, İtalya

Floransa, İtalya'nın en güzel şehirlerinden biridir. Şehri şöyle keşfedebilirsiniz tüm turistler, veya tamamen özel ve unutulmaz yol. Simgesel yapılar ve bakış açıları arasında yürümek veya bisiklete binmek Floransa'daki iki harika açık hava aktivitesidir..

ancak, iki olağanüstü açık hava aktivitesini denemek istiyorsanız, ve Avrupa'nın en iyi açık hava etkinliklerinden birkaçı, sonra sıcak hava balonu uçuşunu ve paraşütle atlamayı deneyin. Floransa'nın mimarisi ve parkları nefes kesici ve yukarıdan manzara tam anlamıyla nefesinizi kesecek.

Turist kalabalığını yenmek ve yeni açık hava etkinlikleri denemek istiyorsanız, o zaman Floransa, Avrupa'da açık hava etkinlikleri için harika bir şehir.

Cenova şehrinden Floransa tren yolculuğu

Parma şehrinden Floransa şehrine tren yolculuğu

Milano - Floransa Tren Yolculuğu

Venedik'ten Floransa'ya Tren Yolculuğu

 

Air baloons in Florence Italy

 

Avrupa'da Açık Hava Aktiviteleri

Avrupa sürprizlerle dolu. Avrupa'ya kaç defa seyahat ettiğinize bakılmaksızın, her zaman yeni bir macera vardır. bizim 7 Avrupa'daki açık hava etkinlikleri için en iyi şehirler maceracılar ve heyecan arayan gezginler için idealdir. ek olarak, güzel dış mekanları ve manzaraları keşfetmek isteyenler için.

 

Bunun sonucunda Bir Tren Kaydet, Bu açık hava etkinliklerinden herhangi biri için en ucuz tren biletlerini bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

 

"Avrupa'da Açık Hava Aktiviteleri İçin En İyi 7 Şehir" blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/cities-outdoor-activities-europe/?lang=tr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)