Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 14/01/2022)

Köln Festivali kova listenize ekleyerek kesinlikle değer. 1.5 Neredeyse her yıl katılan milyonlarca, anlaşmak! Ayrıca beşinci sezonu olarak bilinen, Bu dünyaca ünlü Festival kesinlikle bir ömür boyu deneyim olacak. Köln karnaval sadece eğlenceli değil aynı zamanda süper kolay trenle ulaşmak için, Burada bir tren Kaydet yardımı ile bizim ipuçları Köln Festivali için 2019 ve nasıl trenle gidilir.

 

Cologne Festival Costumes

Köln Festivali için ne Paketi için:

Bu kostüm gitme zamanı alışveriş yapmak. Giydirmeyi kim sevmez? tarzı Brezilyalı karnavallar çok farklı tanımlamalar. makyaj ve pulla ağır doz ile daha “Prusya Asker” Think!

Köln Karnavalı fantezi elbise her bir festival üzerindedir, böylece hayal gücünüzü kullanın! daha iyi daha parlak.

topları ve diğer kapalı olaylar için, İnce kostüm tavsiye edilir. Eğer gerçekten istiyorsan deneyim bu festival, o zaman dışarıya çıkmak gerekir! Hemen altında sıcak bir şeyler giymeyi unutmayın! Gerçek Köln karnaval fanı tarafından ertelendi değildir hava! Son dakikada gelen konuklarımız maskeleri bulacaksınız, kostüm, ve şehir merkezinde birçok mağazalarında makyaj. Son çare olarak, Basit bir kırmızı kağıt burun tek ihtiyacınız olan. Biraz istemek elbise bilgileri.

Münih Köln trenleri

Köln Trains Brüksel

Viyana Köln trenleri

Hanover Köln trenleri

 

Nasıl Köln Festivali'ne Get:

Sen Köln takımından bir tren yakalamak istiyorum gidiyoruz ana istasyon. Bu aynı zamanda Avrupa'nın en önemli demiryolu merkezlerinden biridir, böylece SaveATrain ile size uygun bir zaman bulmak için mücadele olmaz.

Almanya'da büyük şehirlerde ve diğer Avrupa ülkelerinden hızlı ve rahat Köln Festivali seyahat edebilirsiniz: Her gün, daha fazla 1,300 trenler Köln ve sonunda biter yerler Almanya genelinde ve yurtdışında. hizmetin zirveler ile Köln bağlamak uluslararası yüksek hızlı trenler dahil Londra, Paris, Amsterdam, ve Brüksel. İle hızlı tren servisi Frankfurt'a, Koln-Deutz tren istasyonu - ikinci terminal yüksek hızlı ICE trenleri Köln'de - ve Köln / Bonn'da Havalimanı istasyon, Köln ayrıca demiryolu için merkezi bir merkezi olarak hayati bir rol geliştirmiştir taşıma.

Köln ve çevresindeki bölgede yerel toplu taşıma hizmeti de mükemmeldir, sahip yeraltı, tramvay, ve otobüs seferleri O Köln kaldığınız süre boyunca optimal hareket sağlayacaktır.

tarafından sağlanan bilgiler Alman Demiryolları Demiryolu Şirket sadece tren zamanlamaları içerir, ama aynı zamanda tramvay ve otobüs zamanlamaları artı gereken süreyi bağlayan yaya olarak en yakın durak veya istasyona ulaşmak.

Amsterdam Köln trenleri

Rotterdam - Köln trenleri

Antwerp - Köln trenleri

Paris Köln trenleri

 

bir tren istasyonu hbf Alman demiryolu trenler

 

Köln Karnavalı Kölsch lehçesi

anlamak için “garip” Köln Karnavalı kültürü, Eğer Kolsch lehçesi birkaç tipik ifadeleri öğrenmek gerekir. onlar sizin yeniyseniz, Almanca bilgisini şüphe başlamayın – En Almanlar ya onları tanımıyorum.

ödünç, veya: ödünç

Karnaval, olarak da bilinen “Beşinci Sezon,” En Köln kalplerinde böyle özel bir yeri vardır sakinleri bunun için pek çok kelime olduğunu. Karnaval rağmen, veya “ödünç,” Kasım 'da başlayacak söylenir 11 her yıl, gerçekten “Büyük gün” Ladies ile başlar’ Gece, veya “Kadın Shrovetide” Perşembe günü öncesi ve Kül Çarşamba sabaha kadar çalışır.

Lüksemburg-Köln trenleri

Liege nereye Köln trenleri

Zürih - Köln trenleri

Cenevre - Köln trenleri

 

 

Kolsch

Kolsch: Bu içebilirsiniz tek dil var. Yani Köln çalışan öğürme var, lehçe ve memleketi demlemek aynı adı paylaşan nerede. Normalde uzun boylu servis, ince gözlük, Köln Karnaval sırasında hiçbir kırılabilir cam sokakta izin verilen tek olarak plastik bardak var. Eğer bir Brauhaus Kölsch kapmak mı, gerçi, hatırlamak: nakit getir. Bu paketlenmiş içinde içki bilet almak için tek yoldur barlar.

Berlin-Köln trenleri

Nuremberg - Köln trenleri

Bonn - Köln trenleri

Stuttgart Köln trenleri

 

kasap

A “kasap” Büyük bir öpücük olduğunu. Köln Karnavalı şenlikleri sırasında, öpücüğü almak için beklemek (“şişmiş,” ya da doğru olduğu: “jebutz”) normalden daha fazla. Tamamlayınız yabancı insanlar yabancılara zararsız pecks dağıtmak’ yanaklar, Bazı ıslak Butzcher rağmen (Standart Kolsch içinde, “butz”) Ayrıca yüzünün her Karnaval makyaj lekelenebilir.

Köln Trains Frankfurt

Dresden Köln trenleri

Aachen Köln trenleri

 

Weetschaff

Bu kelime barlar değinmektedir, Barlar, veya restoranlar. Hemen hepsi Köln Karnavalı kutluyor katılmak. Onlar büyük bir dans pistine oluşturmak ve üst üste kutlama altı gün boyunca rengarenk şeyi süslemek için mobilya temizlemek. Birçok yerel barlarda, sadece Kölsche müzik oynanır (Kölsch lehçesinde şarkılar). Sık sık önünde 300 metre uzunluğundaki kuyruklar kadar bulacaksınız geleneksel pub.

 

Weiberfastnacht nedir?

Sabah erkenden, sokaklar kostümleri Köln Festivali aptallara dolmaya. Tam olarak 11:11 sabah, sokak Karnavalı resmen Köln ve Köln Karnavalı üçlüsünün belediye başkanı tarafından açılır.

İlginç gerçek: kadınlar (KADIN)

İçinde 1824 Beuel içinde, Bonn bir parçası, bir grup yıkayıcı kadın kendi Karneval komitesini kurdu. Herkes KARNEVAL kutluyor iken onlar çamaşır yapmanın yorgun görünüyor. Onlar Town Hall baskın ve şehir hükümeti devraldı. (Şimdi hükümet yetkilileri açıkça karikatürize edildiğinde Karneval bir zamandır ... hatırlamak, ve sahte bir hükümet seçildi. Bugün, Bu kadınlar tarafından “Beuel Belediye Sarayı fırtınası” Televizyon canlı gösterilmektedir. Kız gücü!

 

 

Köln Karnavalı Programı:

 • Mart 1: Karnaval Cuma

  • Bu gün aslında dinlenme günüdür. Ama biz fazla ciddiye almayacağını. Sayısız oturumları ve topları bu gün akşam gerçekleşecek. Eğer isteyen konum Yani bir parti, bulmak için emin olacağım.
 • Mart 2: Karnaval Cumartesi

  • Kölsch ile Karnaval brunchtan sonra bira, Neumarkt'ta askeri geleneğe sahip Karnaval toplumların ordugâh bir performans var. Akşamları Hayalet Parade gidebilir.
 • Mart 3: Karnaval Pazar

  • Buradan başlayarak 11:11 sabah, Okul ve mahalle geçit Mart Şehir merkezinden geçerek, mahalle kulüpleri tarafından sahnelenen kostümlü okul grupları ve özgün balolar sahip.
 • Mart 4: Gül Pazartesi

  • oturumun doruk noktası Gül Pazartesi günü büyük geçit olduğunu. yüzer kentte içinden geçit başlar 10 : öğleden. Katılımcılar geçit güzergahı astar kostümlü kalabalıklar için size öpücük.
 • Mart 5: Karnaval Salı

  • Öğleyin banliyölerinde kostümlü Eğlenenlerin gruplarıyla geçit vardır. Daha sonra, kutlamalar gece yarısına kadar devam, “Nübbel” denilen saman rakam gömülü veya yakılması halinde.
 • Mart 6: Paskalya öncesi perhizin ilk Çarşambası

  • Sabah, Katolikler kiliseye gider tövbe işareti olarak alınlarında bir kül haçı almak için. O akşam, yılın Karnaval sezonu geleneksel olarak balık yemekte varıldı.

 

Var biz Köln Festivali'ne katılmak üzere ikna 2019, henüz? adresinin tren biletleri tut Sava Bir Tren Hiçbir ekstra dakika içinde, sinir bozucu ücretleri! Bu, Weetschaff için daha fazla para demektir ?

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alabilir ya ve Sadece bir bağlantı ile bize kredi vermek Bu blog yazısı için, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcologne-festival%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)