Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 27/08/2021)

Roma muhteşem bir şehir, ama bazen bir gezgin çeşitli biraz craves. Yeterince Roma ne kadar kalmak olanlar bu alanı çevresinde bir göz atmak isteyebilirsiniz keşfetmek için, çok. neyse ki, O gün gezileri için ne olduğunu! Roma çoğu yerde birlikte trenle ne kadar iyi bağlanmış düşünüldüğünde, En büyük zorluk nereye gitmek seçmektir. ancak, Biz sadece bunu yardımcı olmak için bir liste hazırladık. Burada 5 İtalya'yı Keşfetmek İçin Roma'dan Günlük Geziler herhangi bir yolcu eğlenecek!

 

1. Ostia Antica A Day Trip

Ostia Antica Eski bir yerleşim etrafında 30km uzaklıkta Roma'dan olduğunu. Geri Antik günlerde, Bu kasaba Roma önemli bir liman ve burada görmek bol. Örneğin, güzel mozaikli hamamlara göz atabilirsiniz..

Üstelik, amfitiyatro ve ana cadde da var. kalıntılar birkaç önemli tapınaklarından kalıntılarını içerdiğine, Böyle Herkül adanmış biri olarak.

Floransa Milano trenleri

Floransa Venedik trenleri

Milan Floransa trenleri

Venedik Milano trenleri

5 Day Trips From Rome To Explore Italy, Ostia Antica

 

2. Tivoli İtalya

önerdiğimiz Roma'dan Başka Gün Gezileri Tivoli olduğunu, MS ikinci yüzyılda Roma İmparatoru Hadrian favori şehir kaçış. O inşa etti Hadrian Villası bu güzel yakındaki kasaba, hangi Roma'da yaptığı ikamet daha fazla sevme sona erdi.

Nihai rahatlama yeri olarak, Tivoli Hadrian Villası bulunuyor bahçeleri ve kütüphaneler, ve sonunda bir şehir kendisi oldu. Saraylar ve tapınaklar Tur ilginç bir parçasıdır, hangi değer Tivoli için günübirlik yapacak.

Roma Tivoli trenleri

Roma Trains Tivoli

Perugia Tivoli trenleri

Orvieto Tivoli trenleri

Tivoli Italy

 

3. Roma'dan Bracciano için Gün Gezileri

trenden Hop Roma'dan bir saatlik bir yolculuktan sonra, ve Bracciano varmış olur. Bu muhteşem ortaçağ kasabası Bracciano Gölü kıyısında bol teklife manzaraları. Örneğin, Eğer turu yapabilirsiniz Orsini Odesalchi Kale, birçok asilin ikametgahıydı.

Daha ne, Bu heybetli konak da Katie Holmes Tom Cruise'un evli yerdi 2006. bunlara ek olarak, Braccianos'u gezebilirsin katedral, Ortaçağ zamanlarda inşa edildiği.

Roma Bracciano trenleri

Roma Trains için Bracciano

Bracciano Manziana trenleri

Bracciano Trains Santa Marinella

 

4. Napoli

hatırı sayılır tarihsel önemde bir kasaba olarak, Napoli, deneyimlemek isteyen herkes için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yerdir. İtalya ve Roma'dan Günübirlik Geziye çıkmak için. Vezüv Dağı Görüntüleme, harika mimarisi, ve sıcak, dost yerliler Şehrin ana özellikler şunlardır. ancak, Napoli olarak da ünlüdür pizza doğduğu Margarita. Dahası, Antica Pizzeria Portalba - onlar ilk pizza yaptı pizzacı ziyaret edebilirsiniz.

Milan Napoli trenleri

Floransa Napoli trenleri

Venedik Napoli trenleri

Pisa Napoli trenleri

 

 

5. Floransa

Roma'dan Günü Gezileri Bizim nihai öneri Florence olduğunu, çok uzakta bir günlük gezi için biraz gibi görünüyor olabilir. ancak, kolayca ve tren yoluyla hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Ve sadece tarihi görerek, mimari büyüleyici Floransa kent merkezi bu gezi yapacak. Duomo di Firence ünlü Floransa Katedrali olduğu, hangi mükemmel şehir eski görünümünü sergiliyor. Roma'dan günlük seyahate Floransa ziyaret için harika bir yoldur tatil tamamlamayı.

Roma yakınlarındaki bu yerlerin tamamı görülmeye değerdir. size mükemmel bir günlük gezi için arıyorsanız, favori almak ve gitmek. Bu kolay olmasıdır!

Florence Pisa trenleri

Roma trenleri Floransa

Bari Floransa trenleri

Salerno Floransa trenleri

Florence is the main Day Trips From Rome To Explore Italy

 

İtalyanca macera için hazır? Valizini topla, Tatil faaliyetlerini planlamak, ve Treninizi Ayırtın Biletleri zamanında!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “5 Roma'dan Günü Gezileri İtalya keşfi için” Siteniz üzerine? Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fday-trips-rome-explore-italy%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)