Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 03/09/2021)

Pansiyonlar kirli olduğu için kötü bir rap oldu, karartmak, ve kokmuş. Ama hostellerin artık yükseltildiğini biliyor muydunuz?? olanlar için pansiyonlar ne bilmeyen, sadece oteli yanlış yazmadık ve onunla koşmadık. Pansiyonlar ucuz konaklama vardır Bu sizin seyahat bütçe germek yardımcı olacaktır.

 

sen İster yalnız gezgin veya ailenizin veya diğer önemli ile seyahat, pansiyonlar sizin için sadece bir konaklama türü var. Pansiyonlar genellikle oda paylaştı. Paylaşılan oda olabilir 8 için 10 insanlar hep birlikte bunking. Bazı olabilirdi oda var 3 veya 4 Bir odayı paylaşan insanlar. Kendi alanı tercih ederseniz, birçok yerde özel odalar veya aile odası mevcuttur, Eğer sen ailesi ile seyahat.

Paris Trains Brüksel

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Marsilya

Paris Trains Amsterdam

 

Bizim Pansiyon Konaklama yolunda

 

Ne bekleyebileceğinizi

Hosteller oteller sunuyoruz fırfırlar olmayabilir. Yani odanın içinde hiç kahve makinesi olabilir, Hayır ücretsiz sabunlar, veya kendi buzdolabınız. Hatta ücretsiz havlu almak olmayacaktır. Ancak bazı pansiyonlar aslında ucuz bir fiyata sabun ve diğer ihtiyaçlar satmak. ve emin, muhtemelen paylaşılan odalarda kendi şifoniyer veya dolap olmaz, ama onlar size şeyleri saklamak nerede dolap var. Gerçi kendi asma kilit getirmek gerekebilir. Çantanı çok büyük ve çıkış sonra ise, Eğer hala bazı son dakika yapmak istiyorum Gezi, Eğer bagaj mağazasında Çantanı bırakabilir.

Uyumak için temiz bir yer ve bir eşyalarınızı saklamak için güvenli dolap, Bu yerlerden bazıları aynı zamanda diğer olanaklara sahiptir. Bazı yerlerde havuz erişimi gibi şeyler olacaktır, Ücretsiz kahvaltı, ücretsiz kahve, topluluk aktiviteleri. Hatta bazıları saunalar ve masaj duşları ve kapalı restoran.

Tamam, emin, muhtemelen bir otelde yapacağınız aynı gizlilik almazsınız. banyolar gibi ortak kullanım alanları vardır, mutfaklar, lounge alanları, ve iş istasyonları. ancak, Buna iyi bir yoldur insanlarla tanışmak. ortak kullanım alanlarında takılmak Eğer dünyanın her yerinden yolcuları karşılamak olabilir. Ve hatta bir araya insanlarla anlamlı dostluklar başlamak senin Now ve yeni gelecek seyahat arkadaşları var, çok! Pansiyonlar çalışacak kişiler genellikle eğlenceli ve hoşsohbet insanlardır, bu yüzden karışmak ve onlarla etkileşim iyidir, de.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Bulmak İçin Nerede

Bazı hosteller şehir merkezleri veya Eğer aksi hatta keşfetmek olmaz yerlerde. Freehand Miami, Florida'da bir pansiyon, sadece iki blok plaja ve konuklara ücretsiz buzlu kahve sunuyor. Ve Hostelling International adlı bir sivil toplum kuruluşu tarafından başlatılmış bir İsviçre spa pansiyon kapalı restoran vardır İsviçre Alplerini bakan.

Berlin Trains Bremen

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

 

Bunlar genellikle Ne Kadar Maliyet

Eğer bir bütçe seyahat, oldukça olasıdır size çok ilgi bir pansiyon konaklayan olacağını. Fiyatlar birkaç sentten başlayabilir. $100 Paylaşılan odaları, dünyanın neresinde bağlı bulunduğunuz, ancak fiyatların daha yüksek gitmek için çok nadir. bakan bile pansiyon Alpler etrafta dolaşıyor $64 gecelik.

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

 

Size vermek istediğim son bilgidir, senin pansiyon almak için en iyi yolu ile tren seyahati gereğidir Kaydet A Train ve bunun sebebi trenler her zaman şehrin kalbinde varmak ve bu pansiyon konaklama nerede olduğudur, Seyahat ve tren seyahat keyfini.

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fenjoying-a-guilt-free-trip-hostel-accommodation%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)