Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 21/02/2021)

AB, Avrupa seyahatini artırmak için trenlere 100 milyar Euro'nun üzerinde yatırım yapmayı önerdi, Bu yatırım, kamu ve özel fon ile birleştirecek. tamamen, toplam yatırım 4,5 milyar Euro'yu aşacak. yatırım denilen bir fon grubunun içinden gelecek Avrupa bağlama tesis. Kısacası, fon birkaç gruplardan gelecek. Bu gruplar, ulusal içerir, özel, ve yatırım bankaları.

Fon Avrupa seyahat demiryolu ağının modernizasyonuna yardım edecek. Ayrıca, yatırım geliştirmeye yardımcı olacaktır trenler için alternatif yakıt seçenekleri. bunlara ek olarak, fon önünü açacak sıfır emisyonlu taşıma.

 

Avrupa Seyahat Projeleri

Projeler, Avrupa seyahatinin çekirdek ağına odaklanacak. 719,5 milyon avro Avrupa demiryolu ağı. 99,6 milyon € karayolu taşımacılığının iyileştirilmesi için. Ayrıca, 78,9 milyon €, limanların geliştirilmesi için. 44,7 milyon Euro ise iç su yolları için.

fon kapsayacak Flagship girişimlerin yer;

  1. artırma trenler hızı Danimarka arasında Almanya.
  2. Slovenya Yükseltme demiryolu hatları
  3. İtalya ve Fransa arasındaki demiryolu tüneli
  4. Ekleme 340 Çünkü elektrik şarj istasyonları arabalar
  5. nedeniyle uyarlama su yolları Yük taşımacılığı

Köln Kopenhag trenleri

Dresden Kopenhag trenleri

Nürnberg Kopenhag trenleri

 

Avrupa seyahati için 37 Milyar Euro'luk ek AB tren finansmanı

bazılarına göre kaynaklar, Avrupa, tren endüstrisine ek 37 Milyar Euro yatırım yaptı. Bu miktar daha fazla insan işini ve gelirini verecek. Avrupa demiryolu ağı, kapasite ve sürdürülebilirlikteki artıştan kaynaklanmaktadır. İşte 37 Milyar Euro'nun kullanıldığı projelerden bazıları;

Düsseldorf Hamburg trenleri

Bonn Berlin trenleri

Münih trenleri Heidelberg

 

 

1. Gotthard Tüneli

Bu tünel iken 17 yaşında, sadece Avrupa seyahatleri için açıldı 2016. nedeniyle Alp dağları, aldı 2,400 işçiler delmek için. Tünelin uzunluğu neredeyse 57 KM, Dünyada o büyük tüneli yapım. Çünkü tünelin boyutu, maliyet € idi 11 milyar.

Bu tünel bağlandığı Kuzey İtalya Güney Almanya ile Avrupa seyahat ekosistemde iki önemli ülke olan. Gelecekte, 240 yük trenlerinin bu kullanacağız tünel. Tünelin Çünkü, navlunlar üzerinde yerini alacak 2 Yılda milyon kamyon yolculuklar. Kamyon dağa götürmek ve paralı sıralarını beklemek zorunda. Sonuç olarak, navlunlar, kesintisiz seyahat edecek 160 Saatte KM tercih edilecektir.

Trento Garda Gölü Peschiera trenleri

Bolzano Bozen Garda Gölü Peschiera trenleri

Bologna Garda Gölü Peschiera trenleri

Venedik Garda Gölü Peschiera trenleri

 

2. Fehmarnbelt Bağlantı

Bu sabit bağlantı tünel dünyanın en uzun dalmış tüneli olacak. Tünel Danimarka'yı Alman Fehmarn Adası'na bağlayacak. Bu bağlantı tünelinin toplam maliyeti 7 milyar €. Bu bağlantı kesecek tren yolculuğu arasındaki zaman Stockholm tarafından ve Hamburg 2 saat. Almanya arasındaki navlun sanayi, Danimarka, ve İsveç bu bağlantıdan kitlesel kazanmıştır, bu kesinlikle Avrupa seyahatini geliştirecek.

Stuttgart Hamburg trenleri

Antwerp Hamburg trenleri

Leipzig Hamburg trenleri

Bonn Hamburg trenleri

 

3. Avrupa Seyahat Demiryolu Ağ Bağlantısı Projesi VDE 8

VDE 8 Muhtemelen Almanya'nın en büyük demiryolu inşaatı sitesidir. Proje Almanya çapında taşınmasını artırır. Boyutları nedeniyle ve teknoloji VDE 8 Berlin ve arasındaki çizgi Münih 10 milyar € maliyeti.

Münih trenleri Düsseldorf

Münih Trains Dresden

Münih trenleri Nürnberg

Münih Trains Bonn

 

Bilet rezervasyonları içinde 3 dakika

Tren bileti Rezervasyon Avrupa seyahat için de? neden almıyorsun 3 Sitemizdeki dakika ucuz bilet senin yolları bulmak için. Şimdiye sitemize giriş kitap trenler. Biletler çeşitli şekillerde için ödenebilir, ideal ve Kredi kartları dahil.

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feu-invest-1-billion-euros-european-travel%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)