Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 11/06/2021)

En iyi ve en kötü hava durumu gibi nelerin söylemek zor, Biz iyi Hava ile Avrupa Ülkeleri yazmaya başladığımda bu yüzden bu yaklaşım bilmiyordum. Hepsinden sonra, hepsi tek tek var, öyle değil mi? Yani, bu tezimizi koymak için karar 365 Güneşin günler, Hafif esinti ve yağmur duşları İdeal iklim için yapmak, ve buradan başlayın.

 

Biz onların hava koşullarına göre Avrupa ülkelerinin bir liste koyduk, ve bir sonraki gitmek istediğiniz yere karar vermek size kalmış:

En iyi Hava ile Avrupa ülkeleri için Bizim 1 ülkedir: ispanya

Bir Akdeniz iklimi, güçlü bir ulaştırma altyapı, mükemmel fırsatlar seyahatten, yanı sıra çeşitli sosyalleşme ve eğlence aktiviteleri, İspanya hemen hemen bir rüya ülke yapmak. Güneybatı Avrupa'da bulunan, İspanya kesinlikle biri için sayar Avrupa'daki en doğal tren gezileri. ispanya Hava Durumu Tahmini sıcak, kuru geçer ve hafif, yağışlı kışlar. İspanya En büyük Avrupa ülkelerinden biri olduğu için, Birden fazla iklime sahiptir. Böyle, Geniş merkezi platoda daha kıtasal etkiye sahip bir iklim bekleyebilirsiniz.: Sıcak hazır olsun, kuru geçer ve soğuk kışlar. Çeviri: Eğer sen İspanya seyahatiyle ve birkaç ay kalan planı, bir mayo ve bir ceket getir.

 

 

Portekiz – Hava Durumunun En İyi Olduğu Avrupa Ülkelerinde 1.

yerine neredeyse tüm yıl boyunca ortalama 22 ° C dalabilir olanlarınız için 35 + ° C derecede ter daha, Portekiz İyi Hava ile Avrupa ülkeleri üzerinde 1st olduğunu. Portekiz CSB iklimi olarak sınıflandırılır (bu terim Akdeniz iklimini ifade eder); sıcak ılıman nemli orman iklimi, Kuru yazlarıyla, ve ıslak kış. Trenle seyahat ediyorsanız, Yaz aylarında Portekiz tercih. Portekiz sıcak ay, 24 ° C ortalama sıcaklığa sahip Temmuz olan, ve soğuk biri Ocak 12 ° C 'de bir. Sen, Ağustos ayında en günlük güneş saatlerini yakalamak edeceğiz. Artı, Hep can trenle Batı Avrupa turu En iyi izlenim için, ne olursa olsun ülkelerin iklim koşullarının görmek istediğiniz.

 

Yunanistan

Avrupa'nın bu aşık bırakacaktır Başka Akdeniz ülkesi. Yunanistan Akdeniz ikliminin tipik. Turistler ve yerliler Sıcak ve kuru yazlar için seviyorum, hafif ve yağışlı kışlar, ve yılın en boyunca güneşli uzun dönemlerden. Yunanistan yalnızca iyi Hava olanlar Avrupa ülkeleri biridir ve tam onun güzelliği takdir etmek için birden çok kez gitmek zorunda. Mükemmel Akdeniz ikliminin bahsetmişken, biz de İtalya bahsetmek adil olur, onun yaz rüzgarlar çok sıcak getirebilir rağmen, tatsız hava herkes hoşlanır.

 

Londra En iyi Hava ile Avrupa ülkeleri değil

Britanya – En İyi Hava Durumuna Sahip Avrupa Ülkeleri listesinde en kötüsü

kesinlikle harika mimari rağmen, tarihsel olarak, ve kültürel olarak, Britanya En iyi Hava ile Avrupa Ülkelerinin biri değildir. İyi, Eğer sürekli sis tadını sürece, yağmur, Eğer diğer renkler neye benzediğini unutma bulutlar ve daha gri. Nemli hava ve belirsizliği ya yardımcı olmazsa. İngiltere oraya buraya güneşli sürprizler var iken, biz sizi değil tavsiye (hiç!) bir şemsiye ve bir yedek tişört olmadan dışarı çıkmak. Check out bu 4 Avrupa'da tren seyahat ve yolculuk öncesi şartları Eğer seyahate gitmeden önce.

Amsterdam Londra trenleri

Lille Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

İzlanda

En çarpıcı Avrupa ülkelerinin Muhtemelen, İzlanda, nefes kesici fiyortlarıyla övünür, sonsuz zümrüt yeşili manzaralar, bembeyaz dağ zirveleri, ve muhteşem şelaleler. aman, en barındırdığı dev buzulların unutmayalım, Kaplıcalar ve geysers, ve dostça bazı, Dünyada insanlar! ancak, ne yazık ki, Bu İskandinav ülke öngörülemez ve pis hava tanınıyor. İzlanda yaklaşık vardır 320 kalın gri bulutların günler, 215 yağmur günler, kar fırtınaları, ve kar fırtınaları. Güneşli Vacay keyfini isteyenler için değil.

  • ancak, Eğer bir kişi iseniz kış tatilleri, İzlanda İyi Hava ile Avrupa Ülkelerinin listenizin üstünde olacağını.

 

Sizin için en iyi Hava ile favori Avrupa Ülkeleri bul! ve yolculuğun tadını! Bir tren yolculuğu için Opt ve kitap sizin ile tren biletleri Bir Tren kaydet.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-countries-best-weather%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)