Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 27/08/2021)

Nisan ayında Avrupa Seyahat Bahar Zamanı Sırasında Avrupa Seyahat demektir! Avrupa'nın çoğu ekvatordan şimdiye kadar olduğundan, çoğu ünlü şehirler hala Nisan ayında biraz soğuk olan (buna göre paketi). yine, Nisan ayında Avrupa Seyahat yılın en iyi ay biri ziyarete olabilir işlek ve En popüler şehirler İşte. Sıcaklıklar keyifli yeterince sıcak Gezi, Henüz kalabalık boyutları Mayıs ve Haziran ayından itibaren göreceksiniz çok daha küçüktür. İşte ilkbaharda Avrupa seyahatinizde ziyaret edebileceğiniz yerler listemiz!

 

İtalyan Göller

Europe Travel During Spring Time

 

Bu resim Bahar sırasında Avrupa Seyahat alındı, huzurlu resim göl kenarı köy ve eteklerinde karşı set masmavi suları Alpler, karla kaplı zirveler büyüleyici Borromeo Adaları dramatik bir zemin oluşturmaktadır bu formüldeki; aldatıcı Como, nerede derin sulara dağlar dalma ve resmedilmeye değer köy yamaçları sarılmak. sahneleri Bu tür aşağı köpek pozisyonuna kat sen kendiliğinden şiir yazmak ya da ilham tür. Sadece çok şaşırtıcı huzurlu!

Nisan ayında bölgeyi ziyaret, Baharın bir parçası olarak Insight Rehberleri Büyüleyici İtalyan Göller gezisi kalabalıkların önünde kalmak.

Milan Como Gölü trenleri

Torino Como Gölü trenleri

Padua Como Gölü trenleri

Venedik Como Gölü trenleri

 

Barcelona Bahar sırasında Avrupa Seyahat / ispanya

Barcelona

 

Bahar başlangıcını kutlayın ve Barcelona tren yakalamak. Bu İspanyol insanlarla bu İspanyolca şehirde aşık fazla sürmez, kim her zaman dinlenmek ve günlük siesta almayı unutmayın – öğle yemeğinden sonra hızlı bir şekerleme, beyaz dinlenirken Sahiller, yemek yiyor lezzetli paella, ve Taze sangria içme.

Katalonya bölgesinde Lying, doğrudan İspanya'nın kuzeydoğu Akdeniz kıyısında, Barselona, ​​dünyanın en büyük ikinci şehridir. ispanya, ve en ünlü biri yerler Bahar sırasında Avrupa Seyahat edenler için. Barcelona inanılmaz eski mimari taşlar ve modern tasarımın ilginç bir crossover. Eğer Gaudi mimarisinin büyük bir hayranı iseniz, albenili Sagrada Familia'sı görmek için buraya gel, Casa Batllo, ve Güell Parkı. Barcelona genellikle bütün bir yıl boyunca sıcak olduğunu, ve bu ziyaret edebilirsiniz dost turist Yılın herhangi bir zamanında şehir.

 

Bruges / Belçika

"In Bruges"

Bunu Bruges tanıyor olabilirsiniz, Belçika, Telaffuz edildi “broozh,” ancak birçok, ve kahramanları “Bruges” film, tabii ki yoktur. Dublin tetikçileridir, bir hit çok yanlış giderse sonra iki hafta boyunca kendi patronu tarafından oraya gönderilen. Bir yerde ama Dublin olmak için hiçbir neden görmediğini genç asabi biri olduğunu; diğer, daha eski, nazik, daha meraklı, bir rehber ve Teklifi dışında satın alır: “Brugge Belçika en iyi korunmuş ortaçağ şehridir!”

Dolayısıyla kesinlikle görünüyor. Film başka bir şey başarılabilir ise, Birçok kişiye Bruges'ü ziyaret etme isteği uyandırdı.

Kullanılmış tüm yıl boyunca bire bir özeldir! Fransa ve İspanya arasındaki Lying, küçük şehir iyi bilinir güçlü etki İki şehir getirmek, rezil doruğa bira ve çikolata. İle birlikte Paris, Prag, ve Budapeşte, bu en biridir romantik kanalların tam Avrupa'daki şehirler ve eski ortaçağ evler.

Bruges Trains Brüksel

Antwerp Brugge trenleri

Halle iki Bruges Trenler

Gent Bruges trenleri

 

Köln Bahar sırasında Avrupa Seyahat / Almanya

Cologne - Europe Travel During Spring Time

 

Bu 2,000 yaşındaki kent batı yer alır Almanya ve bölgenin başlıca kültür merkezidir. Ortaçağ katedraller ile ve Nefes kesen nehir manzarası, Köln Bir şehvet-layık yer. isteyenler yeni kültürün içine atlamak için Özellikle için ve deneyim Hayat süre yeni bir yol Avrupa'da seyahat. Kameranı unutma! Köln açık görüşlü bir şehir. Belki ilk bakışta diğer şehirler kadar güzel değil, ancak zaman etrafında yürümek, Eğer Bahar sırasında Avrupa Seyahat için listemize kesinlikle Almanya'da en güzel şehirlerinden biridir ve göreceksiniz.

, Altstadt (eski kasaba) çok güzel binaları var, hangi sağ Ren Nehri yalan. Hemen yanında ise Köln Katedrali, UNESCO dünya mirası. İki kulelerinden birinin içine tırmanmaya değer.

Köln hakkındadır atmosfer ve insanları. Köln İnsanlar şehri seviyorum. Kendi lehçelerine sahipler ve epeyce müzik Bu lehçelerde şehir hakkında şarkı bantları. Zaman yeni bir dil öğrenme tazelemek için!

Köln Trains Frankfurt

Köln Trains Brüksel

Viyana Köln trenleri

Hanover Köln trenleri

 

Ne için bekliyorsun? Bir sürü var banka tatilleri Eğer yararlanmak ve Bahar sırasında Avrupa Seyahat gidebilirsiniz. Bir Tren Kaydet Ayrıca süper kolay bu hedeflerden herhangi bir tren bilet rezervasyonu için yapar, hızlı ve zahmetsizce!

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-travel-during-spring%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)