Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 02/09/2022)

Özetin özeti seyahat yolculuk trenle Avrupa'ya seyahat etmektir. Bu hızlı tercih haline geliyor çevre dostu seyahat yöntem. Seyahat, özünde, sadece ufkumuzu genişletir ama bizim perspektifini genişleten. St düşünün. Augustine'nin üretken sözler, “Dünya bir kitaptır ve seyahat eşleşmeyenler, yalnızca bir sayfa”okumak.

Bu teknoloji meraklısı olarak, dijital çağ bağlantısı hızlı ve öfkeli. İle tüm faydaları, Biz seyahat ve hayatının en önemli parçası olan bağlantıyı kaybetmek, mevcut an. Tren Avrupa INSPIRE aracılığıyla geziler, rahat, ve romantik.

Bir ülkede yaşamayan bizler için tren seyahat belirgin olduğu, o gizemli macera olabilir. Avrupa tren seyahati başka büyük dikmek olduğunu, aksine havaalanları, Avrupa tren istasyonları kasabalarda ortasında hakkı bulunmaktadır. Bizim hassas ayarlı seyahat bütçelerinin gereksiz maliyetlerini azaltır.

Avrupa üzerinden bir tren seçerek, bizi meşgul ama bize çok daha biz genellikle olduğundan daha görmek sağlayacak sadece seyahat için bir araç tercih ediyor. Bu tür bir yönlendirme oniki ana Avrupalı ​​vurgular açıyor ve yaklaşık yapılır 3 haftalar. Avrupa zirveler By Train In seyahatten öğrenmek için okumaya 3 Haftalar.

 

Tren Güne Göre Avrupa Özeti 1: Viyana, Avusturya

Avrupa'nın yolculuk boyunca tren Viyana'da başlıyor, Avusturya'nın başkenti. macera beklemektedir İki muhteşem gün. Barok streetscapes ve imparatorluk sarayları sanatsal vitrin sesi ayarlamak, mimari, kültürel, ve müzikal şaheserler. Bu onun kıskanılan kahve evi kültürü ve canlı tasarım sahneleri yanında olduğunu.

mumok Bir Viyana'da zaman gerekir-do edilir. Onun avangart tanınan ve bazen sanatsal kreasyonlar şok edici olduğunu, Pablo Picasso ve Andy Warhol çalışmaları içermektedir. bütünüyle toplama neredeyse oluşur 10,000 sanatsal lezzetleri.

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

Vienna is a stop on your European Highlights By Train

 

Gün 2: salzburg, Avusturya

Avrupa üzerinden tren devam, Avusturya'nın Salzburg kentinde bir gün geçirdikten. Almanya'da sınırında olup vardır Muhteşem manzara Doğu Alpler'in. Salzburg'un şöhret iddiası, bir zamanlar dünyanın en büyük bestecisine ev sahipliği yapan bir hikaye kitabı şehridir., Mozart.

Tepeler Salzburg içinde hayatta. Bir zamanlar oldukça rağbet gören için filme konum olarak kullanıldı, “Müziğin sesi” ve elle tutulur bir sanatsal yaratım duygusu var. Aynı zamanda sessiz bir huzur yayıyor.

Münih Salzburg trenleri

Viyana Salzburg trenleri

Graz Salzburg trenleri

Linz Salzburg trenleri

Salzburg, Austria

 

Avrupa Özeti günler 3: Münih, Almanya

Avrupa üzerinden trende sonraki iki durak Almanya'da Münih ve Stuttgart vardır. Bu ünlü yerlerinden her bir gün geçirmek için iyi olurdu.

Münih ve Bavyera mirası, bira ve bira geleneğinin kültürlerinin ayrılmaz bir parçasını oluşturduğu yerdir., Neredeyse yedi yüzyıllardır. Oktoberfest Münih'te listenin başında. Bu milyonlarca insan tarafından kutlanır dünya her yerinden ziyaret olduğunu, şenliklere katılmak için.

Münih trenleri Düsseldorf

Münih Trains Dresden

Münih trenleri Nürnberg

Münih Trains Bonn

Visit Munich on your European Highlights By Train

 

Gün 4: Stuttgart, Almanya

Stuttgart Şık bir havaya sahiptir, nerede hızlı arabalar ve fantezi restoran modern yaşamın bir ortam yaratmak ama sadece modern bir daha Stuttgart fazlası var. Stuttgart gevşek göstermek şarap meyhane ve göğüs somun gölgeli bira bahçeleri vardır, baş ayaklarını tekme.

Nürnberg Stuttgart trenleri

Stuttgart Trains Münih

Stuttgart Frankfurt

Heidelberg Stuttgart trenleri

 

 

Avrupa Özeti günler 5: Strazburg, Fransa

trende geri Atlama, Fransa'da gideyim! Strazburg'da gün geçirin.

Strasbourg, ortağa ve ilerici gelecek arasında dengeler. Onun Gotik Katedrali olan bir mimari harikası ve eski şehrin kıvrımlı sokaklarında dolaşmak ve taverna yemeklerinin tadını çıkarmak şiddetle tavsiye edilir.

Paris Strasbourg trenleri

Lüksemburg Strasbourg trenleri

Nancy Strasbourg trenleri

Strasbourg trenleri Dijon

Strasbourg is on the European Highlights By Train

 

günler 6 – 8: Paris, Fransa

Paris Eyfel Kulesi gibi onun ikonik mimarisi ile küçük tanıtıma ihtiyacı, Zafer Takı, ve Notre Dame Katedrali. Parisli kelime tarzı ile ve iyi bir nedenle eş anlamlıdır. beklemek Dünya standartlarında mutfağı, alışveriş yapmak, ve galeriler hangi ilham ve mutluluk hiç bitmeyen kaynağıdır. Avrupa'nın en iyi tren gezileri hep bu ünlü kenti yer alacak.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

Eiffel Tower Paris, France

 

Avrupa Özeti günler 9 & 10: Brüksel, Belçika

Paris romantizm ile wooed sonra, Brüksel'de önümüzdeki iki gün geçirmek, Bir sonraki tren bacak önce. Brüksel'de iki gün art deco cephelerinin oluşur ve Büyük Saray meydanı ziyaret edecek. Bu şehrin kalbinde yer alır, nerede 17inci yüzyıl geçmiş hayat bulur.

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

Colorful Brussels, Belgium

 

günler 11 – 13: Amsterdam, Hollanda

Amsterdam nerede tarihi kanallar boyunca yolculuk etmektir, hangi sıradan olduğunu, ve müzeler aracılığıyla yürüyüş ve bağbozumu dolu dükkanlar. İçme, yemek, ve tasarım sahneleri büyüleyen ve eğlendiren. Amsterdam sürpriz bir şehir ve Van Gogh Müzesi'ne ev sahipliği yanı sıra ekranda diğer hazineleri bir ev sahibi.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

Amsterdam, The Netherlands

 

Avrupa Özeti günler 14 – 17: Bremen & Berlin, Almanya

Bremen'de Avrupa ile trende Baş Almanya'ya geri beş gün geçirmek, Berlin, ve Dresden. Bremen için bir gün (aşağıdaki resimde), Böyle Bremen Yurtdışı Müzesi gibi pek çok müze ve galerileri ziyaret. Bu bir liman kenti var, taze deniz ürünlerinin tadını ve büyüleyici liman tarihi hakkında bilgi edinmek için nereye Bremerhaven olduğu.

Berlin daldırma üç gün gerekecektir. Berlin, “hiç uyumayan şehir”. canlılığıyla yararlanın! Gece şenlik için geçerlidir, günler kültürel adetleri içindir.

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Bremen and Berlin, Germany

 

Gün 18: Dresden, Almanya

Dresden günde sadece ihtiyacı, bugün Büyük Dome ve Versay sarayından esinlenerek Zwinger saray evler müze olarak hayret. kasaba kuruldu 1743 Dünya Savaşı sonrası yeniden inşa edilmesi gerekiyordu 2. Elbe O ‘lakaplı edilmiştir Florence’ pastoral konumu sayesinde.

Berlin Dresden trenleri

Hanover Dresden trenleri

Potsdam Dresden trenleri

Nürnberg Dresden trenleri

Dresden, Germany stop along European Highlights By Train

 

Avrupa Özeti günler 19 – 21: Prag, Çek Cumhuriyeti

Avrupa'da tren gezisi Prag'da biter, merak bir kasırga sonrasında. Prag kulesi kenti ve genellikle Paris'in güzelliği ile karşılaştırılır. Ayrıca Avrupa'nın en iyi bira olmak ev olarak tanımlanıyor. a gözlük zevk 14inci yüzyıl taş köprü, tepede bir kale, ve tembel bir nehir. Avrupa'da bir tren yolculuğu sona erdirmek için mükemmel bir yoldur.

Nürnberg Prag trenleri

Münih Prag trenleri

Berlin Prag trenleri

Viyana Prag trenleri

Prague, Czech Republic

 

Avrupa'nın en iyi tren gezileri rahat olduğundan emin olun ve dinlenmiş olacak. Yol boyunca sahne takdir, trenle seyahat etmenin güvenliği, ve olabildiğince çok manzarayı sıkmak. seyahat için daha iyi bir yol yoktur. ile Kitap Bir Tren Kaydet bugün!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “Tren In tarafından Avrupa Özeti 3 Haftalar” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/european-highlights-by-train/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)