Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 24/04/2020)

Bir çizimi bir trenin whooshing sesi istasyon, ve biniyor ve yere tamamen beklenmedik gitme ihtimali. Eğer Ünlü ve Tarihi Tren Rotaları daha iyi bir şey olabilir?

Trenler seyahat Altın Çağ'ın bir hatırlatma vardır. insanlar bir anda aylarca seyahat gitti ve atları muhtemelen dahil edildiğinde. Gezi anlık haz ilgili değildi ve sadece hedefe bekliyorum.

Yok hayır, seyahat yolculuk keyfi demekti. gövdelerinde Paketleme, ve muhtemelen bir pusula ve birkaç iyi haritalar. Eğer kimse biliyordu nerede Gezi bir yere gidiyor demek, Hatta hava tuhaf hissettim ve nerede mektup ev sadece iade sonra gelmesi olabilir.

ulaşım en tatmin edici modda hürmeten, Kaydet A Train ünlü ve tarihi bir liste getiriyor tren yolları İçinde almalı 2019!

 

Famous and Historical Train Routes

 

Orient Express Venedik'e Londra – En Uzun Ünlü ve Tarihi Tren Güzergahları

Bu kesinlikle tarihi bir tarih olarak ikiye katlamak olacak! Bu muhtemelen en Ünlü ve Tarihi Tren Güzergahlarıdır ve romantik tren Dünyada rota. İstanbul'un Bizans kenti yolu üzerinde Paris'ten yola. Sen bir standart bilet tarafından şurada olabilir KaydetAtren Bu rotayı seyahatten, veya daha fazla çekici seçeneği tercih ve üzerinde atlama Doğu Ekspresi. Bu lüks trenin entrika ünlü ilham Agatha Christie. Bu gün o orijinal biçiminde artık çalışıyor mu henüz ruhu Belmond en Venedik-Simplon Orient Express yaşıyor. İki trenler vardır, aslında, 1920 ve 30'lu ve diğer kalma arabaları ile bir tarihi bir İngiliz Pullman treni.

Yeni rota yolunda rüzgarlar Londra Venedik'e, vesilesiyle diğer dahil Avrupa'da yerler, ve Ağustos ayında bir kez bir yıllık orijinal Paris-İstanbul yolculuğu.

Milano - Venedik Tren biletleri

Floransa şehrinden Venedik tren biletleri

Bologna şehrinden Venedik tren biletleri

Roma - Venedik Tren biletleri

 

Kopenhag Hamburg

Malısın trende yolculuk bir feribot taşınabilir. Bu kesinlikle içeri almalı Ünlü ve tarihi tren yolları biridir 2019!

Böyle, Eğer Ferry aldıktan sonra ne olur? neyse ki tren yolcuları feribot gemiye kez sahne tren kurtulmak ve zevk edebiliyoruz. Sen çapraz olacak Baltık Denizi içinde 45 dakika. Bütün tren yolculuğu sürer 4 saat ve 45 dakika. açık yüzlü çavdar ile Kopenhag sandviçler ve inanılmaz tasarım estetik bir makul uzaklıkta Hamburg kalabalık tren bileti, Almanya Elbette ki, Bizden satın, Eğer bu blog yayınının sonunda bir düğme olacak.

Hamburg Kopenhag trenleri

Hanover Kopenhag trenleri

Berlin Kopenhag trenleri

 

Buzul hızlı - İsviçre

iki bağlama İsviçre en doğal dağ tatil, Zermatt ve St. Moritz, Buzul hızlı için en rahatlatıcı yoludur İsviçre Alpleri'nde çarpıcı manzaranın keyfini. Neden almalı en ünlü ve tarihi tren yollarının biri olarak bu seçmiş 2019?

Zermatt'a doğuya yolculuk, Gün boyu yolculuk kapakları 91 tüneller ve 291 köprüler geçmiş güney İsviçre'nin alpin çayırları rulo olarak, bozulmamış dağ gölleri, ve mükemmel bir resim mezralar. yolculuğun zirveler Oberalp Pass daha, En binmek yüksek noktası 6706 ayaklar. Başka ünlüdür Landwasser Viyadük - muhteşem bir altı kemer yapısı ayakta 200 ayak ve bir dalan tünel dağın içine düz kesim.

Zürih Zermatt trenleri

Cenevre Zermatt trenleri

Interlaken Zermatt trenleri

Luzern - Zermatt Tren biletleri

 

 

West Highland Hattı, Mallaig Glasgow - İskoçya

Şu anda TV dizisi bağımlılar yabancı, hangi eski okul İskoçya Highlanders odaklanır. Yani bu ünlü ve Tarihi Tren Rotaları listesinde olmasına şaşmamak var. West Highland Hattı ülkenin vahşi yaşamaya mükemmel bir yoldur, Batı sahili. İskoçya'nın en büyük şehri - - tren Glasgow ayrıldığında kentsel peyzaj hızla vadilerini ve sakin göllerini yemyeşil succumbs. kuzeye Başlık, West Highland Hattı Rannoch Moor uzak çölde geçer. Daha sonra yükselen Ben Nevis geçer, Fort William aşağı dokunmadan. yön değiştirme ve batıya doğru hareket, Tren Glenfinnan Viyadüğü geçtiği (yer Harry Potter filmi dizi) Mallaig hareketli limana gelmeden.

Amsterdam - Londra Tren biletleri

Lyon şehrinden Londra tren biletleri

Paris - Londra Tren biletleri

Brüksel - Londra Tren biletleri

 

İngiltere'de Ünlü ve Tarihi Tren Yolları

Yolcu demiryolu seyahat büyük İngiliz katkılarından biriydi Viktorya Çağı. 20. yüzyılda, demiryolu coşku ve demiryolu hobi demiryolları kendilerini neredeyse hızlı çoğaldı görünüyor. Tarihi buhar trenler, özel doğal yolculuklar, ve dar hat demiryolu restore edilmiş. İşte, En iyi buhar tren ve mirasın bazı bulacaksınız demiryolu yolculuklar. Cornwall West Country ilçede onları bulun, Devon, Somerset, ve Dorset.

Bu trenlerin bir sürü buhar trenler geri yüklenir gibi, Kaydet A Train onlara bilet sağlamaz. ancak, Verdiğimiz yapmak en iyi fiyat ve buradan almak için Birleşik Krallık.

 

 

Ünlü ve tarihi tren yolları deneyerek görmek ister?

üzerine üzerine kafa Bir Tren Kaydet ve bilet rezervasyonu 3 dakika.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bize bir kredi vermek ya bağlantı Bu blog yazısı için, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffamous-historical-train-routes%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)