Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 05/03/2021)

Paris hakkında aşk o kadar çok şey var ki. Nerede başlamalıyım, sağ? Akla gelen ilk şey, Eyfel Kulesi ve Louvre gibi büyük siteler olduğunu. Ama neden de bulamaz gizli mücevherler şehirde? Bize başlayalım 5 Paris için See En Ünlü Caddeler!

  • Raylı Ulaşım Is Büyük hizmet Çevre Dostu Way To Seyahat ve bu yüzden inci olduğunumakale Tren Seyahat hakkında eğitmek için yazılmıştır ve Kaydet A Train tarafından yapıldı, Dünyada En ucuz Tren Biletleri Sitesi.

 

1. En Ünlü Caddeler yılında Paris To See: Avenue Victor-Hugo

Avenue Victor Hugo Paris'in 16. bölgesinde, bir cadde olduğunu. başlayarak Charles de Gaulle (Ayrıca Etoile olarak da bilinir) ve Tattegrain biten (olma cadde Henri Martin). Bu on iki caddeleri biri Etoile başlıyor, ve on ikiden ikincisi en uzunu, avenue des Champs Elysees sonra.

Ünlü Victor Hugo Adını, Kim Hotel Particulier de onun son günlerini geçirdiği. Hugo heykeli cadde Henri Martin ile kesiştiği bulunabilir. Avenue Victor Hugo onun inanılmaz ünlüdür güzel mimari rahat bir yürüyüş ve a için mükemmel olan Büyük Instagram resim! gram için yap!

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

Avenue Victor Hugo Most Famous streets in Paris

 

2. Montaigne

opera Fan? Ardından Paris'te bu ünlü sokak size göre! Bu cadde Theatre des Champs Elysees ev sahipliği. opera iki muhteşem orkestra ev. Eğer biraz daha fazla zaman varsa, kesinlikle bu tarihi yeri ziyaret etmenizi öneririz. performans mekanı. bunlara ek olarak, Bu cadde için önemine için saygı duyulur moda endüstrisi. Birçok ünlü markalar Vuitton dahil burada bulabilirsiniz, Loewe, Celine, ve dahası.

Paris Marsilya trenleri

Paris trenleri Marsilya

Marsilya Trains Nice

Marsilya Clermont Ferrand trenleri

 

 

3. En Ünlü Caddeler yılında Paris To See: Rivoli Caddesi

Paris'in göbeğinde içine almak için hazır? Sonra bu cadde listenizde olması gerekmektedir 5 Paris'te En Ünlü sokaklar! Bu yüksek nüfuslu, enerjik sokak Paris ortasında geçiyor, Seine nehri paralel. Rivoli savaşında Napolyon'un erken zaferler Adını, Bu güzel bulvarında, Louvre ve Tuileries Bahçesi'ne ev sahipliği. Kraliyet Sarayı, Louvre hemen yanında, olduğu mükemmel bir yer güneşli bahçelerinde bir gün zevk için. Eğer Paris'in eski aristokrat tarafında bir belirti yakalamak istiyorsanız bu mükemmel sokak. Kaçırma!

Paris Rouen trenleri

Paris trenleri Rouen

Paris Calais trenleri

Rouen Calais trenleri

Rue De Rivoli Most Famous streets in Paris

 

4. Kapsanan pasajlar

fuar aracılığıyla Paris ana çoğunluğunu hakim masif bulvarlara kısa yola çıkarak, Pasajlar Couverts daha rahat bir seçenektir. Bunlar örtülü alışveriş sokakları kasabanın içinden müthiş kısayollar için yapmak. Sen şirin kafe bulabilirsiniz, barlar, ve hesaplı alışveriş. Sadece bu da değil, ancak bu kapalı sokaklarda mimari kesinlikle harika yüzden onları kaçırmamak!

Lyon Trains için Marsilya

Paris Lyon trenleri

Paris Trains Lyon

Lyon - Avignon arası trenler

Passages Couverts Paris

 

5. En Ünlü Caddeler yılında Paris To See: Boulevard De Clichy

Montmartre bir noktada Paris'in sanatsal kalabalık bir vaha olarak kabul edildi. ne yazık ki, Turizmin sonucu yüksek fiyatların farklı mahallelerde içine sanatçıların çoğu tahrik var. Orada Moulin Rouge ve Paris kırmızı ışık bölgesine ev sahipliği yapan Boulevard de Clichy'yi bulabilirsiniz.. Sen gece hayatı ve iyi bir zaman hiçbir m bulacaksınızatter ziyaretin tercih günün hangi saatinde. Bir kabare performansını izlerken Moulin Rouge ziyaret düşünün!

Nantes Trains için La Rochelle

Toulouse La Rochelle trenleri

Bordo La Rochelle trenleri

Paris La Rochelle trenleri

Boulevard de Clichy Paris

 

Yürüme ayakkabı favori çifti giy, ve görmek için Paris'e 5 Paris'te En Ünlü sokaklar! gezmeye Need? Hiç sormayacaksın sanmıştım! bir bilet tut Bir Tren Kaydet, şimdi. Ekstra veya gizli ücret ödemeden saniyeler içinde rezervasyon yapabilirsiniz.

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “5 En Ünlü Caddeler yılında Paris To See” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/famous-streets-paris/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)