Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 05/03/2021)

Avrupa'da Ünlü Tiyatro Avrupa kültürünün kumaşın içine dokunur. Avrupa'da Ünlü tiyatro size olağanüstü performanslar vaat. Bu karıştırılmış bırakacaktır, taşındı, ve büyülenmiş! sahne sanatları doğası geçicidir ve yaratıcılık olağanüstü gelişir. parlaklık Bu yanıp sadece anılarımızda yaşayacak. Avrupa'da Ünlü tiyatro seçkin ve nadir duygusu yaratmak. Bu paylaşım zamanında kısa bir andır, ve onun parıltı ışığında güneşlenmek isteyeceksiniz.

Bunlar Avrupa'daki en ünlü tiyatrolarından bizim üst alır bazılarıdır, sadece kültür aşığı için olmazsa görür:

 

1. Teatro Alla Scala, İtalya

Biz İtalya'da başlayacağını mantıklı görünüyor, Avrupa'da ünlü tiyatro üzerine hakim etkisi. , Teatro alla Scalla İtalyan Operası'nın dünyaca ünlü ev.

geçmişin büyük şarkıcılarından çoğu, Son iki yüz yıldır, Burada gerçekleştirdikten. Birçok ünlü operaları Othello olarak burada ilk üretimini böyle oldu, Nabucco by Verdi, ve Giacomo Puccini'den Madame Butterfly.

Bu tiyatro büyük ve güzel. Bu halka genellikle açık değildir özel alanları incelemek bir müze vardır. muazzam oditoryum ahşaptan inşa edilmiştir ve çökmüş kırmızı kadife kaplı. Bu Bohemyalı kristal avize ile yanar.

Cenova Milan trenleri

Roma Milano trenleri

Bologna Milan trenleri

Floransa Milano trenleri

İtalya'nın Teatro Alla Scala Avrupa'da Ünlü tiyatro listesindedir

 

2. Küresel tiyatro, Londra

Globe Tiyatrosu Shakespeare Globe olarak bilinir. Bard doyumsuz fanlar Avrupa'da bu ünlü tiyatro ziyaret etmelisiniz. William Shakespeare'in eserleri insan doğasının derin bir anlayış göstermek. Çalışmaları büyülüyor izleyiciler. İngilizce dil onun ustalığı onun oyunlarını ve dehasının şiirleri zamansız parçalarını yaptı.

Shakespeare'in bir sevgilisi vardır, Bu kesinlikle ziyaret edilecek yer! Rab Chamberlains Erkekler bunu yanmış 1613. Bugün onun yerine duruyor Modern rekonstrüksiyon orijinal konumundan kısa mesafedir.

Bu üç hikaye gel, oyunlarını zevk amfitiyatro açık hava. atölyelerinde Partake. teorik in-yaslanarak okumaları aşamalı. Orada geniş katılımlı tiyatro programı tüm yıl boyunca ve Avrupa'da ünlü tiyatro listesinde bir zorunluluktur.

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

 

3. Paradis Latin, Paris

Paradis Latin çağdaş bir geliyor kabare bu orijinal Latin Tiyatrosunun halefidir. Latince Tiyatrosu 1800'lerde Napolyon Bonapart'ın başkası özgün yorum was.

Birçok yapılar bu süre içinde yakıldı. Bu, bu birini içerir. onun glitz ve yetenek için ünlü, eğer öyleyse sen dramatik aradığınız, Eğer bir bonafide Parisli kabare gösterisinde bulacaksınız. üstün kabare performansları ile birlikte, Ayrıca olağanüstü akrobatik ve trapez eylemleri görebilirsiniz.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

Paradis Latin tiyatro, Paris

 

4. Volkstheater, Viyana

Viyana'da Volkstheater bir olduğunu güzel bir manzara hani için. İlk açılan 1889. Almanca konuşulan ülkelerde türünün en büyüklerinden biridir ve görülmesi gereken bir yerdir..

Burgtheater bir daha erişilebilir muhatap olarak inşa edilen, yüksek toplum için zaman mekan seçmiş ama herkes zevk sanatları olduğunu edildi. Bu muhteşem tiyatro başında, Odak Avusturyalı yazarlar oldu. Bugün, Eğer uluslararası beğeni aldı geniş bir repertuara tanık olabilir.

Rote Bar tiyatronun üst katta. Bu kesinlikle daha resmi bir mekandır. Bu ortam müzik dinleyebilirsiniz burasıdır, kulüp olaylarının yanı sıra okuma ve çağdaş sergiler tadını.

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

Viyana'da Volkstheater Avrupa'da Ünlü tiyatro listesindedir

 

5. National Theatre, Prag

Prag'da Ulusal Tiyatro takma olmuştur hiçbir sürpriz olduğunu, Altın Şapel. Onun Neo-Rönesans zafer tüm gururla duruyor. Eğer asalet Kendine parçası olduğu gibi Avrupa'da bu ünlü tiyatro ziyaret ettiğinizde hissedeceksiniz.

Ulusal Tiyatrosu Tarihte zengin ancak orijinal bina içinde yanmış 1881. Bütün bir ulus sahne sanatları desteklemek birlikte yürüdü. Onlar yeniden inşa ve bir zamanlar olduğu gibi tam olarak sahip buna katkıda.

Nürnberg Prag trenleri

Münih Prag trenleri

Berlin Prag trenleri

Viyana Prag trenleri

Prag'da ulusal tiyatro

 

Bugün, gelip bale muhteşem çeşitli görmek, oyunlar, ve ilham ve zevk operaları, ve tabi ki, ile bir yolculuk yakalamak Kaydet A Train oraya gitmek için!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “5 Avrupa'da Ünlü Tiyatrolar” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/famous-theatres-europe/?lang=tr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)