Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 25/06/2021)

tren alarak en küçümsenen formlarından biridir Modern ulaşım. Kıtalararası olarak uçak sürmek her yıl daha uygun hale, ancak trenler her yerde artıyor. trenle seyahat etmek en büyüleyici yollarından biridir çeşitli nedenleri vardır uluslararası sınırları aşan.

 

Bernina Express

Örneğin, tarafından sunulan manzaraları Bernina Ekspresi Tek başına bir demiryolu fanatiği herhangi havayolu meraklısı dönüştürmek için yeterli. Chur ve St dan Esneme. kuzey İtalya'nın Tirano için muhteşem İsviçre'nin doğusunda bulunan Moritz, Bernina Express ayrıca en doğal olarak da bilinir demiryolu yolculuğu dünyada. Bu yolculuk toplam yayılan 90 mil. Bunun anlamı 4 sinematik saatleri alp manzaralar, buzullar, büyük şelaleler, ve dramatik ravines.

Tümü güzel manzara Her binek vagonunda Ekspres trenin cömert manzara pencerelerinden görülebilir. Yolculuk Bernina Geçidi'nde doruğa. saat 7,000 Deniz seviyesinden ayaklar, pas azgın kar fırtınaları eğilimli. o esnada, güneşli İtalya sizi bekliyor Bu yolculuğun diğer ucunda. Bu doğal tren yolculuğu her demiryolu aşığının kova listesinde zorunlu olmalıdır.

 

Alman demiryolu

o esnada, DB veya Deutsche Bahn o listede Express katılmadan. Almanya'nın ulusal tren ağı Ren Nehri yakınındaki en doğal sürmek bazılarını sunar. Onun yolları çarpıcı Alpleri manzaralı ve dağ vadileri boyunca götürecek. Örneğin, En iyi yolu takdir Avrupa'nın en uzun nehri Mainz ve şehirlerini bağlayan yol ile Köln. Bu rota nazik tepeler aracılığıyla alır, kaleler ufalanan, ve teraslı üzüm bağları.

DB bağlantı olduğunu düzenli tren sürmek sunuyor Amsterdam gibi şehirleri, Kopenhag, ve Prag Almanya'nın önemli metropollere. Bernina Express benzer, Avrupa'nın en can damarı görmek için harika bir yoldur. Bu şaşılacak o CNN Deutsche Bahn değinmektedir olarak en hoş “bir Alman seyahat deneyimleri bir Mercedes-Benz 450”içermeyen Avrupa'nın trenler çoğunlukla uzun kros ve çapraz kıta yolculuklar için ödüllü ederken, Daha rahat tren yolcuları için diğer kısa seçenek vardır. Örneğin, bu Berlin Ringbahn hep arasında popüler olmuştur turistler Basit isteyenler Gezi Kentin turu. Tek bir bilet fiyatı için bu deneyebilir.

Köln Trains Frankfurt

Köln Trains Brüksel

Viyana Köln trenleri

Hanover Köln trenleri

 

Trans-Sibirya Ekspresi

büyüleyici tren yolculuklarının hiçbir konuşma Trans-Sibirya Express dahil etmeden tamamlanmış sayılmaz. Diğer bir deyişle en uzun tren yolculuğu gezegendeki, Trans-Sibirya Ekspresi Doğu Rusça Vladivostok kıyı kenti batı Rusya'da Moskova bağlayan. Yol boyunca, demiryolu yakınlara doğru uzanıyor Çin gibi ülkeler, Moğolistan, ve Kuzey Kore. içinde çeşitli yerlerde Doğu Avrupa, Amsterdam da dahil, var tren istasyonları Trans-Sibirya istasyona o teklif sürmek de Aziz. Petersburg, Rusya. doğu cesaretini zaman şaşmamak birçok Avrupalı ​​trene tercih.

trenle Rusya seyahat biridir en ucuz yolu seyahat etmek. verilen, o da yavaş biri, Ladbrokes bir iddia ile gecede uyuyan tren Volgograd çıkışlı Nizhny Novgorod alır 27 saat. yine, ülkesinin Dünya Kupası'na ev sahipliği yapan zaman Rusya'nın geniş demiryolu sistemi bir eylem sürü bu yıl gördüğümüz. onlar trenle armatürleri gitti gibi birçok taraftar ülkenin daha insanları görmek lazım.

 

 

Bu, işin bir başka büyüleyici ve genellikle gözden kaçan yönüdür. demiryolu seyahati. Kesinlikle, insanlar gibi bir şey yok ve deneyimler Yol boyunca karşılaşacağınız. Dünyanın her yerinden en ilginç insanların bazıları karşılamaya hazır olun. Hangisi kros tren yolculuğu sende, Eğer adam gecede yolcular arasında bir arkadaş ya da iki bulma sonunda olasıdır. Eğer doğal Bernina Express alıyorsun olsun, Deutsche Bahn veya Trans-Sibirya Ekspresi ya üzerinde çeşitli ülkeleri geçme, veya İsviçre'nin buzul Express rahatlatıcı, Kültür Yolculuk Bernina manzaraları rakip bir yolculuğa olarak tanımlayan, trenle yolculuk, hayatının en ilginç deneyimlerinden biri olmaya mecburdur.

 

Hayatınızdaki en iyi tren deneyimini yaşamak için, en ucuz fiyatlarla, ve iğrenç rezervasyon ücretlerinin rahatladım, kullanım Bir Tren Kaydet!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffascinating-train-travel-europe%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)