Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 06/02/2021)

Paris tanınır bir çok şey vardır. Ama Paris'te yapılacak Ücretsiz şeyler o bilinen bir şey değildir. Dünyadaki en romantik yerlerinden biri olmasıyla ünlüdür. Bir moda sermaye ve edebi cennet bile! Paris birçok farklı biçimleri vardır. müze giriş dik ve güzel yemek olabilir ederken prim gelir, Fransa'nın başkenti de ucuz bir tarih olabilir. Bize inanmayın? Burada 10 Ücretsiz şeyler için Do In Paris!

 

1. En güzel ücretsiz şeyler için Do In Paris: Musee Carnavalet

listemde ilk 10 Paris'te yapılacak En güzel ücretsiz şeyler Musee Carnavalet. Bu müze tadilat nedeniyle birkaç yıl için kapatıldı, ancak, resmen Aralık'ta yeniden açıyor, 20inci 2019! Marais tarihi semtinde bulunan, Carnavalet Müzesi Paris tarihine adanmış. kökeni günümüzde için.

Ziyaretçi şehre ilişkin görkemli koleksiyonları keşfedebilir mümkün olacak. Gallo Roma ve ortaçağ nesneler ve arşivlerden. Resimlerin birçok çeşit Fransız Devrimi'nden Hatıralar, heykeller, mobilya, ve farklı zaman dilimlerine ait sanat objeleri!

Paris ve sevgi şehri seven varsa hem kültürel ve kişisel olarak kendini zenginleştirmek, you will thoroughly enjoy the Musee Carnavalet! Bunu kıymetli koleksiyonları tarafından şaşıracaksınız, onun mimarisi, ve atmosfer, Paris için çok tipik olan!

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

İyi şeyler için Do In Paris için Bedava

 

2. Notre Dame De Paris

Sadece ben mi, ya her seferinde biri Notre Dame bahseder, Sadece Notre Dame Victor Hugo unutulmaz Kamburu düşünmek? Filmi aşk olup olmadığı, Bu katedral ziyaret biridir. Bu sadece bir badass ortaçağ Katolik katedrali olan, ama aynı zamanda Fransız Gotik mimari out örneklerinin en!

vitray pencereler (özellikle Gül Pencere), payandaları ve heykeller uçan gibi mimari detaylar kullanımı bu bir must see serbest Paris deneyim haline. Katedrali'ne iyi fotoğraf fırsatları için Paris kuş bakışı görünümü için çan kuleleri tırmanmaya. Katedral kendisi bir görünüm için, Kare Jean XXIII güzel anıtın arka görünümü almak iyi bir noktadan sağlar. En iyisi? Bu açık bizim 10 Ücretsiz şeyler Paris'te yapılacak. Niye ya? Tahmin ettin. Ücretsiz!

Paris Marsilya trenleri

Paris trenleri Marsilya

Marsilya Trains Nice

Marsilya Clermont Ferrand trenleri

İyi şeyler için Do In Paris için Bedava

 

3. En güzel ücretsiz şeyler için Do In Paris: Panteon

Bu Güzel bina aslen a olarak inşa edilmiştir ibadethane. ancak, Bugünlerde bir türbeye dönüştürüldü. Birkaç dikkate değer Parisliyi kalıntı vardı; Victor Hugo, Marie Curie, ama bir kaç isim için Alexandre Dumas! Pantheon’un ikonik silüeti ve kubbesi, Montagne Sainte Genevieve’nin tepesine yerleştirilmiştir., Latin bölgesinin tarihi tepe.

Nisan-Ekim, turist keyfini ince görünümler kubbenin colonnade sermaye. Neoklasik mimari Roma'da Pantheon anımsatır. Pantheon gömülü olmak bir vatandaşın ihsan üst düzey ödüllerinden biri olarak kabul edilir. mezar yeri girişindeki duvara yazıt bu duygu vasiyet ayılar. Büyük erkeklere, minnettar vatan.

ücretsiz ziyaret edebilirsiniz zaman? Hiç sormayacaksın sanmıştım! her ayın ilk Pazar günü gelen ücretsiz giriş alın 1 Kasım 31 Mart. Bu altındakiler için ücretsiz 26 Avrupa Birliği içinde ülkeden, yanı sıra birincil ve ikincil öğretmenleri. Engelli ziyaretçiler ve beraberindeki kişi için Ücretsiz, sıra iş arayan ve bu alan Fransız devlet faydaları olarak. Ayrıca, gençler ve çocuklar için ücretsizdir.

Paris Rouen trenleri

Paris trenleri Rouen

Paris Calais trenleri

Rouen Calais trenleri

Panteon

 

4. Canal Saint Martin

Ayrıca yakın benim Ücretsiz şeyler tepesi Paris için Free listesinde yapılacak. Canal St Martin uzunluğunu Walking! Benim favorilerimden Bu kalıntılar biri bu şehirde yürür. Bir insan yapımı su yolu, Kanal hakkındadır 4.5 km'lik, Seine Canal de L Ourcq bağlayan. Aslen yılında inşa 1802 Napoleon tarafından Ourcq nehrinin bir dışarı itme olarak, Parisliler'in için içilebilir su getirmeyi amaçlayan kolera ve dizanteri gibi potansiyel hastalıkların deşik.

Her on beş yıl kadar kanal temizlemek için dredged ancak son zamanlarda kanala çevresi kendisi geçirmiş canlanmayı vardır. kanal boyunca pub ve barlar yayılma bir kovanı bul. Bu alan aynı zamanda öğrenci nüfusunun dışarı popüler asmak olduğunu. popüler kültürde, Kanal alanı sinemada yer aldı Amelie taşları atlamak için bir yer olarak.

Marsilya - Lyon Tren fiyatları

Paris - Lyon Tren fiyatları

Paris Trains Lyon

Avignon Trains Lyon

Canal Saint Martin

 

5. En güzel ücretsiz şeyler için Do In Paris için Bedava: Des Buttes Chaumont Parkı

Bizim ilk park eden 10 Ücretsiz Şeyler Paris listede yapılacak! Bu güzel kent parkı kuzeydoğu Paris'te,. Bu yeşil park Özellikleri placidly yüzme ördekler ile yapay bir göl oluşur, Göle merkez kayalık ada Ile de la Belvedere denilen, Sibyl Tapınağı (Tivoli Vesta antik Roma Tapınağı anısına) Göl üzerinde tünemiş elli metre. Parkın geri kalanına ada bağlayan Bul köprüler, Merkezi bir mesire yürümek, ve yeşil çimenler yayılan.

Nantes Trains için La Rochelle

Toulouse La Rochelle trenleri

Bordo La Rochelle trenleri

Paris La Rochelle trenleri

 

 

6. Arc De Triomphe

Başka bir süper ünlü ziyaret edilecek yer yani, tabii ki, ücretsiz! Bir Zafer Takı, Titus Roman Arch esinlenerek, Bu anıt Fransız Bağımsızlık Savaşı ve Napolyon Savaşları savaşan Fransız milliyetçilerinin hayatını andı. Arc altında Büyük Savaş Meçhul Asker Heykeline yatıyor ve Ateşkes Günü beri yanan olmuştur sonsuz bir alev tarafından işaretlenir 1921. Altı çok önemli kabartmalar cepheleri Devrimci ve Napolyon Savaşı her betimleyen önemli anları süslemeleri. Bunlar Genel Marceaus defin dahil, Austerlitz'in Savaşlar, Arcole, Jemappes, ve Aboukir, ve İskenderiye Güz.

inceleyen platforma erişme ve yukarı Arc görmeye yakın maliyet para yapar ama bir görünüm veya Champs Elysees bu heybetli anıtın anlık ya da dolaşan otobüs ya da araba tamamen ücretsizdir.

Paris Le Mans trenleri

Paris Trains Nantes

Paris Rennes trenleri

Rouen Lille trenleri

Zafer Takı

 

7. En güzel ücretsiz şeyler için Do In Paris: Monceau

Bu başlangıçta Chartres Dükü tarafından satın alınmıştır genel bir park olduğunu. O Kral Louis XVI kuzeni. Park Louis Carmontelle tarafından bir İngiliz Garden benzemek için tasarlanmıştır. bahçe ödemesiz birçok çarpıcı mimari özellikleri vardır. Bunlar ana parkına kapısında küçük bir rotunda dahil, minyatür Eski Mısır piramidi, Bir Roma revak, Çinli bir kale, Hollandalı yel değirmeni ve dünyadaki diğer seyrekler. parkını ziyaret tüm minyatür dünya kültür harikalar ziyaret gibi.

Provence trenleri Dijon

Paris Provence trenleri

Provence Trains Lyon

Provence Trains için Marsilya

Monceau

 

8. Galeries La Fayette At Ücretsiz Defileler

Dünyanın stil başkentinde yeni ve neler olduğunu öğrenmeye hevesli misiniz?? Sonra Galeries La Fayette düzenlenen ücretsiz moda gösterileri düzenli gidenler biri için bir fırsat kaçırmayın, her Cuma 3 pm. Emin online rezervasyon yaptırmak yapın, Önceden gerekli tarihte kullanılabilirliğini sağlamak için. Ayrıca, Başka mükemmel serbest etkinlik, Eğer Galeries La Fayette iseler, Paris'in en güzel manzaralarından biri için terasa ziyaret etmektir. Bazı pencere Do alışveriş sonra alışveriş kendisini çarşı, Eğer fazladan zamanınız varsa.

Toulouse Trains Lyon

Paris Toulouse trenleri

Toulouse Trains Nice

Bordo Toulouse trenleri

Galeries la Fayette At Ücretsiz Defileler

 

9. Açık Hava Sinema At The Parc De La Villette

Paris'te yapılacak Ücretsiz şeylerin Bu seçim değil tüm yıl boyunca, ancak temmuz ve ağustos aylarında açık hava sinemasının keyfini çıkarabilirsiniz (Pazar Perşembe) Kentin en büyük parklarından birinde. gösterimleri daha çağdaş sinemaya klasik sinemanın değişir. Bir şezlong yapın ve karanlık alır almaz bazı sinematik zevk için hazır olun.

Güzel Trains Lyon

Paris Avignon trenleri

Avignon Trains Nice

Avignon Trains için Marsilya

Açık Hava Sinema At The Parc de la Villette'nin

 

10. İzle Bedava Işık Show At The Eiffel Tower

akşam olunca, Eyfel Kulesi parıldıyor ve tüm izleyiciler için bir ışık gösterisi sağlar beş dakika boyunca her saat başı, Bu Ücretsiz şeylerin la krem ​​Paris'te yapılacak de krem ​​kalacaktır. Place du Trocadero kasabasında gösteri için size en iyi koltuk verecek.

Montpellier Marsilya trenleri

Marsilya Trains Nice

Paris Marsilya trenleri

Marsilya Tren Toulouse

İzle Bedava Işık Show At The Eiffel Tower

 

Cüzdanını bazı Euro kurtarmaya hazır? Harika! Tren biletleri Paris yapmak için özgür şeyler arasında değil, ancak, kullanabileceğiniz Kaydet A Train onlar emin pahalı değil içindir!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “10 Ücretsiz şeyler için Do In Paris” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffree-things-paris%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)