Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 21/02/2021)

Her şeyden önce, kadar ücretsiz trenler olacak 30,000 gençler Bu yaz. ücretsiz bilet sayısı bile talebe bağlı olarak artabilir. AB ayrıca bu yaşlı gençler için teklif kullanılabilir hale duyurdu 18 ve daha küçük. Nedeniyle serbest tren bilet numarasına, AB için maliyeti aşabilir 12 milyon sterlin.

 

ücretsiz trenler
AB bu yaz serbest trenlerin.

 

Neden serbest trenler bilet vermek?

İçinde 1972 tren istasyonları Avrupa'da yaz aylarında gençlerin doluydu. Çünkü uçuşlar Şu anda hala çok pahalı, $38 Avrupa'da bir tren geçişi cazip görünüyordu için. bunlara ek olarak, gece trenleri yaptığı konaklama çok uygun oldu. Ayrıca, tren geçtiği her yer Doğu Avrupa. İçinde 1998 o zamana kadar altında insanlara sadece mevcut idi tren geçtiği 26 yaş sınırı çıkarmıştı. Interrailing artık o kadar popüler değildi, ve ülkeler tren hizmetlerini kullanan turistler için kendi fiyatlarını listelemeye başladı. Üstelik, Ucuz uçuşlar ardından kullanılabilir esasen bırakarak oldu birbirine geçme Avrupa'yagitmesi için pahalı ve etkisiz yolu olarak. Şimdi Avrupa Parlamentosu, interraing'i gençler için popüler bir seçenek olarak yeniden ateşlemek istediğine karar verdi ve 12 Proje için milyon pound.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

ücretsiz trenler için nasıl uygulanır

Amacıyla ücretsiz bilet biri için başvuruda, Size başvuru göndermeniz gerekmektedir Avrupa Gençlik Portalı Haziranda. Jüri sonra tahsis edecek 15,000 ücretsiz tren biletleri. İkinci set arasında iken 15,000 Biletlerin sonuçta olacak planlanmıştır bütçe bağımlı ve birinci geri besleme 15,000 katılımcılar. teslimi konusunu kesin bir tarih 12 Haziran ve Haziran ayları arasında olacak 26. Eğer olacaksa bir bilet için başvurabilir 18 1 Temmuz'da yaş. 1900 Bu serbest trenlerin bilet İngiliz başvuru sahiplerine tahsis edilecektir. aynı şekilde, Fransa ve Almanya Ayrıca alacak 1900 biletler. Tersine, İrlanda adaylar sadece alacak 140 biletler.

Frankfurt Berlin trenleri

Prag Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

en iyi Uygulamalar

Amacıyla aşağıdakileri göstermek gerekir ücretsiz trenler için en iyi uygulamalar arasında dikkat edilmesi gereken;

İlk önce, ziyaret etmek için motivasyon az bir Avrupa Kültür Mirası yerinde. bunlara ek olarak, Avrupa Kültürel Miras siteyle ilgili bir sınav cevap gerekecektir. Test ayrıca gençlik ve Avrupa Parlamentosu seçimleriyle ilgili soruları da içerecek.

Üstelik, Bir olmak için bir arzu ifade etmek gerekir AB'yi Keşfet büyükelçi. Bu arzu raporlama içermelidir senin seyahat deneyimleri ve Fotoğraflarınızı yapma Avrupa Parlamentosu'nda DiscoverEU yıldönümü fotoğraf sergisi için kullanılabilir.

Lyon - Nice arası trenler

Güzel Trains Paris

Güzel Trains için Avignon

Güzel Trains için Marsilya

 

Bizimle ucuz temin tren bileti rezervasyonu

size en iyi fiyat için aradığınız bildiğin için ücretsiz trenler bilet alamadım eğer öyleyse, Biz bulmak için hızlı arama motoru sağladık ucuz tren biletleri hızlı bir şekilde. Size daha seyahat ve ödemek istiyorum daha az. Kredi Kartı içeren çoklu ödeme seçeneklerini kullanarak Alım tren biletleri, PayPal, ve Alipay. Aradığınız olsun güzel manzara, iyi yemek, romantik yolculuklar veya başka bir nedenle Avrupa'ya seyahat etmek, biz en iyi bilet sağlayabilir.

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffree-trains-summer-teens%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)