Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 01/08/2021)

tatil hedef olarak İtalya'nın en iyi yanlarından biri, sizin kova liste dışı sadece çizik şey değil yani. Bu güzel topraklarda ve lezzetli yeterli olmayan tekrar ve yine İtalya'ya geri dönebilir ücretler, ne de birlikte sıkılmak onun tarih ve kültür.

Böyle aklınıza gelebilecek tatil hemen hemen her tür sunan bir ülkenin bu Akdeniz mücevher çekicilik. Mevcut rehber İtalyan yoga hedeflere odaklanacak. Fakat, Üstelik Eğer bir yoga çekilmek için gidiyoruz, o geri kalanını göz ardı etmek zor İtalya'nın harikaları.

Gıda Açıkçası bu yana odak haline gelip gidiyor İtalyan mutfağı dünyanın en iyileri arasında olduğunu ve ülke de ilgilenenler için popüler bir hedef olduğunu mutfak tatiller. ile birlikte hafif dağ bölgeleri büyüleyici kıyıları da İtalya a yapmak popüler bir hedef için bisiklet tatil, Birçok sörfçü bunun için liman Tutkunun saymıyorum.

 

Bir Bakışta İtalya

 

İçinde 2017, a Rekor kıran 60 milyon turist ülkeyi ziyaret. İtalya gibi popüler bir tatil hedef nedeniyle iki ana nedeni olduğunu. Her şeyden önce, Neredeyse her doğal güzelliği ve İtalyan topraklarında her şehir ve bölge çarpıcı. Var güneşli tepelerde verimli üzüm bağları, nefes kesen dağlar, de harika olan kıyıları bol olarak sörf noktaları ve şirin balıkçı köyleri, döndü tarihi eserlerin.

tarihin konuşan, Bu aslında böyle bir İtalya'yı kılan ikinci nedenidir seyahat için harika bir yer. Her bölge, Kent, ve küçük kasaba tarihin içinde. Roma İmparatorluğu'nun başlangıç ​​noktası olarak, İtalya uygarlığın beşiği olarak düşünülebilir. Geçtiğimiz yüzyıllarda da büyük İtalyan şehirlerde sanat ve kültürün gelişen geleneğe eklendi. Kısaca, Burada sıkılmayacağınızı olamaz.

İtalya hakkında müthiş şey? ülke oldukça geç birleşene ve bölgeler ayrı ayrı az ya da çok gelişti Çünkü, Birkaç yerel mutfaklar vardır, her biri diğerinden farklı biçimde farklı. Bu tatma ve önümüzdeki çalışırken bol var demektir!

Cenova Milan trenleri

Roma Milano trenleri

Bologna Milan trenleri

Verona Milan trenleri

 

En Noktaları İtalya'da Yoga Yapılacak

1. Toskana

 

Toskana bir İtalya'da olağanüstü bölge ve turist tarafından bir ağır rağbet gören bir. Onlar cennette geldi gibi herkes hissettiren sadece bölgeye özgü ülke yiyecek değil, o da var eşsiz manzaraları ve etkileyici doğa ayarları. küçük dağlar ve vadiler burada oluşturmak Çarpıcı görüntüler, ama aynı zamanda şarap için ideal bir ortam oluşturmaktadır, bunlardan Toskana bol.

bu nedenle, Eğer olmamalı şaşırmış Toskana birçok yoga inziva da teklif olduğunu fark etmek şarap tadım turları, veya hatta baştan yoga ve şarap dersleri vermekteyiz, Her iki dünyanın en iyisini birleştirerek. Benim tavsiyem? Göreyim seni! şaraplar burada tadabilirsiniz ve Toskana büyüleyici kırsal Hiç şöhretleriyle tatil anıları biri olacak.

Milan Siena trenleri

Floransa Siena trenleri

Perugia Siena trenleri

Roma Siena trenleri

 

2. Sardunya

 

Sardunya İtalya ziyaret başka popüler bölgedir, ve iyi bir nedenle. iyi sörf bol sağladığından Onun gür kıyı şeridi o her iki yogis ve sörfçüler için favori bir hedef yapar, ama aynı zamanda kayda değer yerlerdir meditasyon veya yapmak Güneş saygılarımla.

Bu büyük ada adeta vardır 2,000 kilometrelik sahil şeridi, ancak iç aynı zamanda dağlık bölgeler ve sunuyor yürüyüş parkurları, Bu ilgi arasındadır ise. Ayrıca, Adanın adından da anlaşılacağı gibi, taze Balık ve deniz Burada bol olan, böylece damak tadınızı da bir tedavi için olacak.

Olbia Cagliari trenleri

Cagliari Olbia trenleri

Sassari Olbia trenleri

Olbia Sassari trenleri

 

3. Ragusa

 

Ragusa ili de yine henüz favori yoga İtalya'da hedef ve aynı zamanda bir sörfçü favori (Sicilya adasında bulunan bu yana). üzerinde yoga itibaren plaj stand-up için kürek yoga, kalbinin yoga ve su istediği her şeyi bulabilirsiniz Spor Dalları arasında her şey. Alıştırma yapmak Ragusa Yoga pilleri şarj edecek, Eğer geç onu ziyarete özellikle yaz esinti mükemmeldir ve güneş daha yumuşak olduğunda.

Messina Ragusa trenleri

Syracuse Ragusa trenleri

Taormina Ragusa trenleri

Ragusa trenleri Palermo

 

4. Amalfi

 

Amalfi Sahili sadece keşfetmek için bir sığınak değildir lezzetli yemek veya uzun ama aynı zamanda tüm gün su sporları keyfi favori hedef Dünya çapında yogis için. kristal berraklığında masmavi suları ve hafif esinti aklınıza gelebilecek hemen hemen herhangi bir yoga için ideal hale, meditasyon seanslarına güneş saygılarımla ve hatta dans yogadan.

Milan Salerno trenleri

Floransa Salerno trenleri

Bari Salerno trenleri

Roma Salerno trenleri

 

5. Roma

 

İtalya'ya hiç ziyaret vazgeçmek Roma boyunca bir seyahat hedefi olarak senin güzergah. , Trevi Çeşmesi, bu Vatikan, Roma Forumu, çarpıcı tavanıyla Sistine Şapeli, ve Kolezyum, oradayken görmeniz gereken zorunlu yer işaretlerinden sadece birkaçı.

sermaye olmasına rağmen, 'Ebedi Şehir'in çevresinde de pek çok sakin yer var., Roma'da yoga inziva neden bu kadar popüler olan tam da.

Roma Trains Milan

Roma trenleri Floransa

Roma Trains Bologna

Roma Trains Napoli'nin

 

6. Floransa

 

Sanat dünyanın başkenti, Eğer seviyorsan Floransa bir rüya gerçek olduğunu çarpıcı müzeler ve ortaçağ nefes kesen mimari. Yaşlı, beyaz binalar ve büyüleyici döşeli sokaklar Bir Rönesans rüya geldiğinizi gibi hissettirecek, hangi tam da Ne Florence olduğunu. ikonik kubbe ve Uffizi Galeriler ama Avrupa'nın kültür yeniden doğuş ortaçağın sonunda burada başladı neden olduğunu tam olarak anlamak için ziyaret etmeleri gereken yerlerden iki.

Rimini Floransa trenleri

Roma Floransa trenleri

Pisa Floransa trenleri

Venedik Floransa trenleri

 

7. Venedik

 

bir itirafım var: Venedik'i ziyaret ettiğinde, Aslında burada bir evsiz insan olmak ve mutlu olabileceğini hissetti (kışın hesaba katılmıyor, gerçi). Ben barınak olmaksızın halkın mücadelesini önemsizleştirmenin anlamına gelmez, tabii ki, ama şehir çok sakin sadece müzik, yoğun turistine rağmen trafik, onun kanallar boyunca barış her zaman hissediyorum. Ben burada açık havada uyku hissetti, Çevremde çatlak İtalyan gece hava ve deniz kokuları ile, ne varsa artıkları yerel taverna civarında olması yeme, ve sadece bu yüzden olabilir, yani, mutlu.

kenara Benim Romantik fanteziler, Venedik sadece güzel ve İtalya'da bir tatile süre görülmesi gereken. Eski şehir onun adaya sınırlıdır, ama yoga inziva bol yer vardır Venedik veya çevresinde bu, bir ondan daha fazla bit olan (şehrin yeni bölümünde, tam karşısında köprü).

Milano Venedik trenleri

Trento Venedik trenleri

Floransa Venedik trenleri

Trieste Venedik trenleri

 

İtalya ve Yoga

 

Yoga oldukça yakın zamanda İtalya'da yakalandı, ülke bir turist cenneti daha fazla hale geliyor ve gibi yoga popülaritesi bir canlanma yaşanıyor, uluslararası. İtalya'ya gelen turist kadar çok bu yana bazı kalite vicdan muhasebesi anları arayan ve onlar da Yogilerin vardır edilir, Mevcut İtalya'da yoga inziva sahip bir sonraki mantıklı adım oldu.

ülke Avrupa'da tartışmasız en popüler tatil destinasyonu olması nedeniyle, o yoga İtalya'da çok fazla yerli kökleri olmadığı önemli değil. uygulama artık İtalya'nın hemen hemen her köşesinde yoga inziva bulabilmesi de çok hızlı bir şekilde ve yakalandı.

 

İtalya'yı keşfetmeye hazır mısınız? en iyi web sitesi Sipariş Bilet Trenler kaydet A Train mi

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fguide-italy-yoga%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)