Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 12/11/2021)

Eğer bu harika toprak üzerine adımımı an be trenle İtalya ile hazır darmadağın edilecek alın. tarihin kara, muhteşem mimarisi, ezici kültür, ve çok zarif, sofistike, ve iyi huylu insanlar son gününe kadar hatırlayacağın bir şey olacak! Bilmek istiyorum bir sır? trenle İtalya daha muhteşem Tahmin edebileceğiniz daha!

Şimdi, Sen gidiyorsun beri Romeo ve Juliet'in arazi trenle, Burada muhtemelen takip etmek isteyeceksiniz bazı yararlı ipuçları (İtalya'ya hiç var ve akıcı dili konuşan değil, özellikle):

 

Tren Programı tarafından İtalya'da etrafında Your Way bulma

Herkes trenle İtalya seyahat ve onların gerçekleri araya isteyen için, arasında seçim yapmak:

 • Trenitalia, tüm ulusal yolları ile ulusal demiryolu hizmeti; normal bir hızlı tren.
 • Italo tren, yüksek hızlı tren / yolları için.

En iyi seçenek trenle İtalya kontrol etmektir, ve güvenli tarafta ol: fiyatları karşılaştır, tarih, ve zamanlar ve bütçenize ve seyahat haritanıza en uygun seçeneği bulun. zamanlamaları karşılaştırmak için hem bir göz atın. Muhtemelen terminoloji ile karıştırılmamalıdır olacak, işte size bulacaksınız kısaltılmış formları Trenitalia sitesi:

 • Roma Termini (Merkezi istasyon) -> TE ROMA
 • Napoli Merkez (Merkezi istasyon) -> NA C.LE
 • Floransa Santa Maria Novella (Merkezi istasyon) -> Fl.SMN
 • Venedik Santa Lucia tren istasyonu
 • Venedik Lucia (adada) -> VE. SL.
 • Venedik Mestre (anakarada) -> MASTER
 • Milano Merkez (Merkezi istasyon) -> MI C.LE
 • Piazza Principe (Merkezi istasyon) -> GE PP.
 • Cenova Stazione Brignole -> GE BRIG
 • La Spezia Merkez (Merkezi istasyon) -> SPICE
 • Pisa Merkez (Merkezi istasyon) -> PISA C.

Eğer tren ile İtalya'yı alırken siyah işaretli üst kısmında bir tren istasyonu adı görür zamanlar olacaktır, kırmızı bazıları tarafından takip; Bu size seyahat kentte birkaç tren istasyonu bulunmaktadır gösterir, seni götüren trenle tüm tren durur.

Florence Pisa trenleri

Roma trenleri Floransa

Milan Floransa trenleri

Venedik Milano trenleri

tren oyuncak tarafından İtalya

Sen Çevrimiçi tren Bilet göre İtalya yapın veya İstasyonunda Satın Al mı?

İtalya'ya trenle bilet rezervasyonu yapmayla ilgili harika haber, çevrimiçi rezervasyon sisteminin kusursuz çalışması ve süper güvenilir olmasıdır.. İstasyonlar Her yerde olabilir kalabalık - ve stres BU tür kimin ihtiyacı, sağ? Sen kitabın ya seçeneği sunulur veya doğrudan ödeme şunlara Online tren bileti. ancak, Eğer spontanlık hakkında tüm - ise istasyona dönene kadar bekleyin ve Biletinizi satın sonra.

Köln Dortmund trenleri

Münih Dortmund trenleri

Hanover Dortmund trenleri

Dortmund Trains Frankfurt

 

 

Sizin Biletim yok kez Sen trenle İtalya'ya alın Nasıl?

Eğer tren istasyonu İtalya'ya olsun, Bir sonraki işaret büyük bir asma panosu. Tüm bunları alacağınız yer burasıdır güncellenmiş bilgi ihtiyacınız. Eğer kurulu görmüyorsanız, Büyük bir şeye altında duran insanların bir kalabalık için bakın - ve işte! Eğer, tren hemen listelenmiş gözleyemese yok, Panik başlamayın. emin “Partenze” bakıyor olun (Gidiş) yerine “arrivi” (Gelenler) karışıklığı önlemek için. Hepsinden az kafa karıştırıcı seçenek tren numarası ve kalkış saatine göre gitmektir. Ne zaman tren bulmak, BIN”arayın," "Için" ikili (platform). Elindeki sonra hallettik, gitmek haklısın!

 

Bir keresinde duymuş bir şaka oldu: Siz ne zaman çirkin veya yalnız hissediyorum, trenle İtalya'ya gitmek. Ne kadar yakışıksız bak, Yerel erkekler “Bella'yı bağırmak!" senden sonra. tapılası, sağ? Artık bir dakika bekleyin etmeyin, adresinden bilet rezervasyon saveatrain.com ve İtalya için toplanmaya başlayın!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fguide-to-italy-by-train%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)