Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 13/08/2021)

Harry Potter filmleri tüm zamanların en başarılı film serisi vardı. Harry Potter filmlerinden sahnelerin çoğu Londra kendi içinde vuruldu. Harry Potter filminin veya kitap serisinin ölümcül hayranı olun, Londra kuşkusuz otantik Harry Potter deneyimi için ziyaret için en iyi yerdir. Neyi bilmek istiyorsun 5 Londra'da Harry Potter hafta sonu için ziyaret etmek Yerleri? Kaydet A Train sizin büyücü macera daha kolay ve heyecan verici bir hale getirmek için bu liste hazırladı!

 

1. Harry Potter Hafta Sonu: Warner Bros Stüdyoları Turu Londra

Bu bizim kitaplarda nihai deneyimdir! ilk elden setlerini görün, kostüm, ve sahne tüm Harry Potter filmlerinde kullanılan! dahil filmin bazı yerleri içindeki Adım; Büyük Salon, Dumbledore ofisi, ve Hagrid kulübe.

Nerede bulmak için? Warner Bros üzerine üzerine kafa. Stüdyolar Tur Londra. Harry Potter Yapımı güneydoğu İngiltere'de Leavesden bir kamu cazibe. Universal Studios'un Harry Potter'ın Büyücü Dünyası ile karıştırılmamalıdır tema parkları. Bu perde arkasında otantik sunan kalıcı bir sergi Harry Potter filmlerinin bakış olduğunu. Warner Bros Harry Potter filmlerinin sahneleri tur arkasında bir büyülü gün dışarı. Stüdyo Turu Londra.

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

Stüdyo turu Harry Potter hafta sonu Londra'da iken

 

2. Harry Potter Hafta Sonu: Bazı Ürün Ek At Platformu tut 9 3/4

Kings Cross İstasyonu, tabii ki, Hogwarts öğrencileri için çıkış noktası, hangi onun en ünlü öğrenci arasında, Harry Potter, teşrifleri. Platformu'ndan Hogwarts Express'in hareket 9 ¾.

Kings Cross İstasyonu İçinde, majör tren istasyonu Londra'da Edinburgh ve İskoçya giden trenlerin, bir turistik kurulmuş, Birlikte bagaj arabası yarı duvara gömülü, Eğer nereye kendi Harry Potter anı tekrar sahnelemek.

insanların sıraları ile tıkanıklık kaydetmek için, Bu şimdi Kings Cross istasyonu ana salon alanında bulunacak olan, değil platformlar arasında 9 ve 10 Düşündüğün.

Saatleri arasında 9 ben ve 9 Ödeyebileceğiniz pm mümkün olan en iyi fotoğraf almak profesyonel bir fotoğrafçı ve bir asistan Yardım olması, Harry Potter atkı ve / veya asa ile tamamlandı. Hala burada ücretsiz kendi fotoğrafınızı alabilir.

Yalnızca yoğun olduğu dönemlerde ziyaret ve yedek için para Eğer, VIP Fotoğraflı Geçiş kordonu satın almayı düşünebilirsiniz. Bu bir platform içerir 9 ¾ kordon, senin fotoğrafın, ve sıra atlama, Tüm £ 20 için.

İstasyon Platformu adında bir Harry Potter dükkana ev artık 9 3/4 Nerede sizin büyücü gereçlerinden her bulacaksınız. Hatta £ 65 için bile £ 15 veya kişiselleştirilmiş Hogwarts gövde için buraya kişiselleştirilmiş Hogwarts mektubu satın alabilirsiniz!

Londra Trains Calais

Bruges - Londra trenleri

Londra Trains Lahey

Rotterdam Londra trenleri

 

Londra'da Harry Potter Hafta Sonu

3. Kalmak: Sihirbazı Odası At The Georgian House Hotel

Her oda vitray pencereler özellikleri, taş duvarlar, ve dört direkli yatak, odun yanan soba ederken, kazanları, ve duvar halıları bu Londra otelde büyüleyici resmi tamamlamak. Büyülü hissettirmek için garanti edilir.

Antwerp Londra trenleri

Londra Trains Ghent

Middelburg Londra trenleri

Londra trenleri Leiden

 

 

4. Harry Potter Hafta Sonu: Kazanı'ndan bir içki

Londra'da bir Harry Potter Haftasonu bir Kazanı girişiminde bulunulmadan nedir? Bu Büyülü kokteyl deneyimi olan bir 1 sa 45 içinde dk sürükleyici sınıf Londra. senin elbiseler yok, asalarını tut, ve şimdiye kadarki en heyecanlı İksir dersine hazırlanın, Kazan'da for Two bu sürükleyici Büyülü Kokteyl Deneyimi, Londra.

Etkileşimli iş istasyonunuzda, Eğer test etmek alacak sihirli bir hoşgeldin içeceği dökerek değnek. Daha sonra lezzetli iksirler demlemek için özel moleküler mixology becerilerini kullanacaktır, her biri farklı özelliklere ve etkileri olacaktır. Londra'nın en büyüleyici kokteyl deneyimi de biraz büyü karıştırmak için hazır olun!

Ne dahil midir?

  • 1 saat 45 Kazan'da iki dakikalık sürükleyici büyülü kokteyl deneyimi, Londra
  • Çalışma sihirli değneklerini ve elbiseler verilmiştir
  • Moleküler mixology kullanarak üç içecekler oluşturun
  • Alkolsüz, glüten, ve vegan seçeneklerin hepsi mevcut
  • Kişiselleştirilmiş çeki ve mesaj kartı dahil Deneyim hediye paketi
  • İptal tazminat

Londra trenleri Den Helder

Maastricht Londra trenleri

Köln Londra trenleri

Bonn Londra trenleri

 

Londra'da Harry Potter hafta sonu Kazan git

 

5. Bir Muggle Yürüyüş Turu On The Kitaplarından Görülecek Ve Filmler gör

, 2.5 saat Muggle Yürüyüş Turu Londra'nın birçok kitaplarda bahsedilen görülecek kapakları, şunlar da dahil Numarası 12 Grimmauld Meydanı ve Sihir Bakanlığı. Ayrıca gibi serinin birçok yerler için ilham kaynağı idi cadde ve sokaklar ziyaret edecek; Diagon Alley ve Knockturn Alley. ancak, Bu tur sadece bilgili değil nasıl aşk. Aynı zamanda bazı görmemizi sağlar tarihi siteler Yol boyunca geçecek.

Londra trenleri Düsseldorf

Londra trenleri Essen

Londra Trains Munster

Londra trenleri Leuven

 

Bir Muggle Yürüyüş Turu On The Kitaplarından Görülecek Ve Filmler gör

 

Londra etrafında kendi büyülü size oluşturmak için ilham hissetmek? listemizi kullanın 5 Londra'da Harry Potter hafta sonu için ziyaret etmek Yerleri, şimdi. Yardımı ile birkaç dakika içinde bilet rezervasyonu Kaydet A Train!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “5 Kişisel Harry Potter Weekend in London For ziyaret edilecek yerler” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fharry-potter-weekend-london%2F%3Flang%3Dtr– (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)