Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 01/04/2021)

Bu rüya - tatile gitmek ve bunun için ödeme. Sadece bu da değil, ama var senin uçuşlar, Konaklama, ve yiyecek sizin için de ödenen.

imkansız, sağ? Eğer bir A-listesi Dünya gezgini süperstar patlatır ayarı jetini yaşamaya gibi bir arka kaşıma kimse ödeyecekleri dünyada hiçbir şekilde kimse yoktur.

Yalnız ... YOKTUR!

Bu doğru, Başkasının parasıyla dünyayı Trek mümkün - ama çekip almak Yağmur Man keskinliği ile internet kullanmak zorunda olacak.

en güzel seyahat blogcular kendi yolculukların yetenek karışıma onlar için teşekkürler ödemiş, şans, ve beceri - burada aynı şeyi nasıl olduğunu.

yazmayı öğrenin

Eğer bir seyahat vlog'cusu olsanız, blog yazarı, veya Twitter, hiçbir şey ifade etkili bir dönüş yener. Bu nedenle, seyahat etkileyicilerinin en zor becerileri öğrenmesi önemlidir., yazı.

düzenli bıçak atın İyi kopya yazma düşüncelerinizi karalamak için günde bir saat alarak. Günlük tutmak, kişisel blog yazmak, prolifically Twitter'da yayınlamak - bu becerileri ile arka cebinizdeyken, Web'de Böylece popüler aşağıdaki kazanabilir sesinin tonunu daha etkin kendinizi ifade ve mükemmelleştirmek mümkün olacak.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Sarı Kağıt notlar

 

bir destek takipçileriniz binin

Kim sosyal medyada daha güveneceksin - Instagram kimin sadece takipçi kullanıcı kendi anne ve Rusya'dan bir bot, Kim Kardashian fazla takipçileri ile ya da birisi?

Cevabım açıktır, ve bunu istediğiniz gibi takipçilerinin nakit yatırım geçirmeliyiz yüzden yolculuğa başlamadan Bir etki unsuru haline.

gibi sitelerden takipçileri Alış Greedier Sosyal Medya Sonra ileride üzerine inşa ki bütünlüğünün bir temel tahakkuk için ideal bir yoldur.

Berlin Trains Bremen

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Doğru insanları kurun

seyahat blog endüstrisi rekabetçi, fazla insan her yıl bir gitmek veriyoruz. Eğer takipçileri ve içeriği sağlam temel sağlamak kez, Kendini fark edilmek için tek yol sizi sponsor olabilir seyahat sağlayıcıları ile temasa geçmek olduğunu tatile gitmek.

Anlaşma değerli hale getirmek için, Eğer demografik içine değerli maruz kalma ve anahtarla bu insanları sağlayacaktır sponsor olduğunu açıkça belirtmiş yapmak gerekecek. Bu bire bir değişim düzenlemedir, ancak dünyayı görmek sağlayacak bir o.

Bordo Trains Nantes

Paris Bordo trenleri

Bordo Trains Lyon

Bordo Trains için Marsilya

 

etki unsuru için donatım

 

kitlenizi anlayın

onlar size kitleye ulaşabilecekleri sanmıyorum eğer sizlere yeni sponsorlar uzun süre ayrılmamak olmaz - ve tam olarak kim olduğunu bilmek gerekir bu yüzden senin demografik olduğu.

Bu kitlenizin ortalama yaş grubunu bulmak demektir, onların hoşlandığı, ve hoşlanmadığı, hangi siteleri düzenli olarak ziyaret, ve onlar web'den olunca ne yaptıklarını. emrinde Bu bilgilerle, Eğer takipçileri seviyorum içerik oluşturmak mümkün olacak - ve tarafta sponsor tutmak.

Bunlar bizim ipuçları! Eğer yüksek uçan seyahat etki unsuru olmaya başka yollar geliyor? O halde aşağıda yorum olarak bildirin!

Lyon - Cenevre arası trenler

Zürih Cenevre trenleri

Paris Cenevre trenleri

Lucerne Cenevre trenleri

 

Bir etki unsuru haline Eh önce, egzotik bir yere seyahat eğitimi almalısın, ve iyi bir atmosferde harika fotoğraflar çekmeye başlayın, Okuduğunuz vardır? kullanım Kaydet A Train en ucuz tren bileti almak için, nedenle hayatının işi olmaya çok mal olmaz!

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “5 En İyi Yerel İçecekler Avrupa'da deneyin için” Siteniz üzerine? Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-become-a-high-flying-travel-influencer%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)