Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 11/09/2020)

Ziyaret etmeye karar verdiğinizi varsayalım Avrupa Önümüzdeki birkaç ay içinde. Belki sen ve arkadaşları önce tatile planı üniversiteye gitmeden. belki, Uzun bir tatile aile almak istiyorum. İyi, Doğru karar verdikten.

Avrupa tüm yıl boyunca için doğru seçimdir seyahat, Yaz aylarında veya kış boyunca, ne zaman kar yağar. Bunu Avrupa'da seyahat etmek daha kolaydır ziyareti ancak trenler ile yerlerde işaretlenmiş yarım yerleri ziyaret etmek mümkün olmayabilir.

 

Şubat ayında Avrupa Ucuz Tren biletleri

 

Avrupa'daki ülkelerin çoğu sırasında yapmışlar yaz saati de. ancak, Bazı yerler gibi Paris, Barselona, İbiza, ve diğerleri ile birlikte gelir Yıl boyunca keyifli hava.

Montpellier - Toulouse Tren biletleri

Toulouse şehrinden Nice şehrine tren biletleri

Paris - Toulouse Tren biletleri

Marsilya - Toulouse Tren biletleri

 

Neden tren seyahat Avrupa'da seyahat etmenin en iyi yoludur?

en iyi yolu Avrupa veya ülkeler treni ile her yerinde görmek için olsun. tren biletleri makul fiyatlı ve tren ile yolculuk yaparken sen sahnelerine izleyebilirsiniz. Nasıl satın alabilirsiniz ucuz tren biletleri Avrupa?

Avrupa'da İdeal gezi Orta Avrupa ile olacağını, yapabileceğiniz Avusturya gibi ilçeleri geçebilir ki, İsviçre, ve Fransa. doğal güzelliği kendisi kesen. Lafı olmaz, insanlar bu ülkeler son derece vardır yararlı ve nazik.

Avrupa'da tren bilet resmi web sitesine bir ziyaret olacağını – Kaydet A Train ve. O sizin için, Avrupa'dan dayalı, tren bileti rezervasyonu için onlarla koordine etmek zorunda kalacak. Eğer Avrupa'dan olduğunda, Sonra Kaydet A Train daha Inter demiryolu ya da başka herhangi bir seçeneğe göre daha ucuz tren biletleri bulabilirsiniz, En iyi tren biletleri fiyatları garantili.

Viyana trenleri Salzburg

Münih - Viyana Tren saatleri

Zürih şehrinden Viyana tren yolculuğu

Prag - Viyana Tren biletleri

 

 

Avrupa üzerinden trenle seyahat ederken şeyler bilmek

Avrupa üzerinden trenle seyahat ederken, yapmayabilirsin yarar içinden çok. Eğer Avrupa çapında düşük maliyetli uçuşlar bulabilirsiniz rağmen, bir trende gezileri diğerleri faydaları ile gelen. tren gezileri daha eğlenceli ve heyecan verici, uçakla seyahat daha.

Lyon şehrinden Nice tren yolculuğu

Paris şehrinden Nice tren yolculuğu

Avignon şehrinden Nice tren yolculuğu

Marsilya şehrinden Nice tren yolculuğu

 

tren seyahat konforu

 

Avusturya ve İsviçre gibi ülkeler geniş sağlamak Doğal güzelliği görüşleri. Tren yolculuklar bireyin ile bağlantılı sağ tür. Bu şekilde, benzer hedeflere gidiyoruz pek çok başka yolcu karşılamak için olsun.

belki, Eğer fikirli gibidir biriyle karşılayabilir. Onun dışında, olacaksın dikkate almak gerekir mali yönü. Bir kez Avusturya gibi bölgelere yöneldi, Danimarka, ve İsviçre, Eğer göz giderlerine ilişkin tutmak zorunda kalacak.

ancak, Hollanda gibi ülkeler, Belçika, ve Fransa çantana üzerinde hafif. belki, Eğer yolculuk planlamak ve güvenilir bir online seyahat rehberi yardımıyla Avrupa'da kalabilirler. Bu şekilde, Eğer karar verebilir ve gezi planı aynı şekilde.

Brüksel - Amsterdam Thalys arası trenler

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris - Amsterdam Thalys arası trenler

 

Eğer ucuz tren bileti bulmaya hazır mısınız? En iyi web sitesi olan Bir Tren Kaydet

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alabilir ya ve Sadece bir bağlantı ile bize kredi vermek Bu blog yazısı için, ya da burada tıklayın: https://embed.ly/code?url=https://www.saveatrain.com/blog/how-to-find-the-best-deals-for-cheap-train-europe-tickets/ - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)