Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 26/03/2020)

Venedik İtalya'nın en ilham verici ve büyülü şehirlerinden biridir ve bir trenle kolayca erişilebilir. Paskalya sırasında Venedik ziyaret ederek Bayram, Eğer keyfini Hoş bahar hava. Bu açık havada bütün gün geçirmek için izin verir. Su üzerinde tarihi merkeze Seyahat, almak büyüleyici manzara ya da örnek lezzetli yemek mükemmel Paskalya tatili için Venedik. İşte Paskalya için trenle Venedik'e gitmek için nasıl.

 

Paskalya için trenle Venedik herhangi İtalyan şehirden mümkündür

Venedik su ile çevrili ancak anakaraya ve dünyanın geri kalanına iyi bağlantıları sayesinde verimli demiryolları. Yıllar boyunca Venedik Paskalya tatilinde daha popüler hale geldi, ve havayolları genellikle fiyatları artırmak Bu talebin nedeni. ancak, trenler Venedik'e düzenli olarak çalışacak, Böylece gezginler Milano veya Treviso'ya ve oradan düşük maliyetli bir uçuş yapabilirler., trene Venedik'e.

Milano Venedik trenleri

Floransa Venedik trenleri

Bologna Venedik trenleri

Venedik trenleri Treviso

 

Paskalya için trenle Venedik'e nasıl gidilir

Venezia Santa Lucia tren istasyonu

Almak çok kolay Venedik trenle Paskalya tatilinde. Ana tren istasyonu, Venezia Santa Lucia, şehir merkezinin her noktasına yürüyerek veya deniz otobüsü ile ulaşım sağlar.. Bu merkez tren istasyonu birçok ülke ve diğer İtalyan şehirleri ile şehir bağlayan.

Venedik Trains Napoli'nin

Rimini Venedik trenleri

Salerno Venedik trenleri

Roma Venedik trenleri

 

Venedik Mestre

Bir başka iyi seçenek de treni Venezia-Mestre istasyonuna götürmek.. Bu önünüzdeki ilk tren istasyonu Köprünün geçmesine o güzel lagün yayılan. Venezia-Mestre istasyonuna en yakın tüm şehirlerden trenle erişilebilir.

Vicenza Venedik trenleri

Ferrara Venedik trenleri

Modena Venedik trenleri

Bergamo Venedik trenleri

 

 

Kitap erken – Paskalya için trenle Venedik

Olaylar ve kutlamalar Venedik'te Paskalya tatili sırasında gerçekleşir. Plan ve kitap önemlidir senin önceden tren.

Cenova Venedik trenleri

Siena Venedik trenleri

Pisa Venedik trenleri

Arezzo Venedik trenleri

 

 

Bizim son teklifler üzerinde Bbkz Facebook ve heyecan hesapları ve Venedik'teki Paskalya tatili için hazırlıklara başlar.

 

Daha önce Venedik'te Paskalyayı kutladı gittiniz? Bize tweet atarak deneyiminizi bize bildirin. @KaydetAtren! ve Bize online Ziyaret tüm özel fiyatlarımıza göz atmak ve bir sonraki maceranızı planlamaya başlamak için!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-get-to-venice-by-train-for-easter%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)