Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 26/03/2020)

Venedik İtalya'nın en ilham verici ve büyülü şehirlerinden biridir ve bir trenle kolayca erişilebilir. Paskalya sırasında Venedik ziyaret ederek Bayram, Eğer keyfini Hoş bahar hava. Bu açık havada bütün gün geçirmek için izin verir. Su üzerinde tarihi merkeze Seyahat, almak büyüleyici manzara ya da örnek lezzetli yemek of Venice for the perfect Easter break. İşte Paskalya için trenle Venedik'e gitmek için nasıl.

 

Paskalya için trenle Venedik herhangi İtalyan şehirden mümkündür

Venedik su ile çevrili but it is well connected to the mainland and the rest of the world thanks to its efficient railways. Yıllar boyunca Venedik Paskalya tatilinde daha popüler hale geldi, ve havayolları genellikle fiyatları artırmak Bu talebin nedeni. ancak, trenler Venedik'e düzenli olarak çalışacak, so travelers can take a low-cost flight to Milan or Treviso and from there, trene Venedik'e.

Milano Venedik trenleri

Floransa Venedik trenleri

Bologna Venedik trenleri

Venedik trenleri Treviso

 

Paskalya için trenle Venedik'e gitmek için nasıl

Venezia Santa Lucia tren istasyonu

Almak çok kolay Venedik trenle Paskalya tatilinde. Ana tren istasyonu, Venezia Santa Lucia yürüyerek veya feribot tarafından şehir merkezinin her noktasına erişim sağlar. Bu merkez tren istasyonu birçok ülke ve diğer İtalyan şehirleri ile şehir bağlayan.

Venedik Trains Napoli'nin

Rimini Venedik trenleri

Salerno Venedik trenleri

Roma Venedik trenleri

 

Venezia-Mestre

Başka bir seçenekte Venezia-Mestre istasyonunda tren elde etmektir. Bu önünüzdeki ilk tren istasyonu Köprünün geçmesine o güzel lagün yayılan. Venezia-Mestre istasyonu tren ile tüm yakın şehirlerden erişilebilir.

Vicenza Venedik trenleri

Ferrara Venedik trenleri

Modena Venedik trenleri

Bergamo Venedik trenleri

 

 

Kitap erken – Paskalya için trenle Venedik

Olaylar and celebrations take place during the Easter holidays in Venice. Plan ve kitap önemlidir senin önceden tren.

Cenova Venedik trenleri

Siena Venedik trenleri

Pisa Venedik trenleri

Arezzo Venedik trenleri

 

 

Bizim son teklifler üzerinde Bbkz Facebook ve heyecan hesapları ve Venedik'teki Paskalya tatili için hazırlıklara başlar.

 

Daha önce Venedik'te Paskalyayı kutladı gittiniz? bizi tweetleyerek bize deneyiminiz hakkında bildirin @SaveATrain! ve Bize online Ziyaret tüm özel ücretleri kontrol etmek ve bir sonraki maceranızı planlamaya başlamak için!

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-get-to-venice-by-train-for-easter%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)