Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 25/12/2020)

dünyanın farklı bölgelerine seyahat yalnız aydınlatıcı ve heyecan verici bir deneyim olabilir. bu da bir şeydir İster hep yapıyor, ya bir ömür boyu yolculuk bir kez ufkunuzu genişletmek için, seyahat hayatınızı değiştirebilir.

Bugünlerde tercih Birçok kişi yalnız seyahat, özgürlük invigorated böyle bir deneyim sunuyor. Hayat kesmek son yıllarda dünyayı görmek için böyle popüler bir yöntem haline gelmiştir açıklıyor.

yalnız seyahat yaparsanız, maceranın parçası yeni insanlarla buluşuyor, genellikle kendinize çok farklı olanlar, ama hepsi de umarım toplam seyahat macera zenginleştirecektir.

Yani, let Diyelim ki dünyanın yeni yerlerinde insanlarla tanışabilirsiniz bazı farklı şekillerde daha yakından bakmak.

 

Canlı müzik

kulüpleri bariz bir seçimdir iken, Gardiyan anlaşılacağı onlar Millennials gözünden düşüyorsun. Canlı müzik çok daha popüler hale geliyor, zamanla setleri arasında kendinizi düşünmek ve yeni insanlarla tanışabilir duymak.

Bu kadar çok Büyük kalça çubukları Paris sever etrafında seyahat etmek isteyenler için Avrupa çapında, Lüksemburg, ve Londra, senin macerasının yeni yeni bir kişi toplantı için tüm mükemmel.

Antwerp Lüksemburg trenleri

Lüksemburg Trains Brüksel

Metz Lüksemburg trenleri

Paris Lüksemburg trenleri

 

 

A Casino

poker oynamak bir yeni insanlarla tanışmak için harika bir yoldur, Eğer rakibin anlamak isteyen bir tablo etrafında konum olarak. Onları okumak, Eğer içine alıp götürebilir onları ve inşa bağları ile şaka seyahatleriniz.

poker oynamaya yararlarından biri öğrenmesi kolay olması, Hatta bir acemi anlamı yeni insanlarla tanışmaktan bir yolu olarak kullanılmak üzere hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Partypoker kart okullar Texas Holdem dersleri sağlamak oyun ile hiçbir deneyimi az olanlar için.

Şimdi ihtiyacınız olan bir kumarhane bulmaktır, bunların yabancılarla etkileşim fırsatı sunan dünya çapında bol, sadece seyahat ama yerliler için de.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

 

Trenler

‘Eğlenceli bir kısmı var olmaktadır’; kaç kere uzun bir yolculuğa duydum? Tek başına seyahat ederken, sadece doğru olabilir.

Biraz var harika tren yolculukları O Avrupa'da alınabilir, kıta teklifine sahip en güzel yerlerinden bazıları geçerek. Eğer bir trende iken, gibi düşünen insanlar da orada olması muhtemeldir.

Tüm hayatın kesimden insanlarla tanışmak için harika bir yoldur, için ve evden işe yerliler, diğer gezginler maceralarında, ve belki de deneyimlerinizden bazılarını paylaşmaya son verdiğiniz biri bile.

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

 

Canlı Spor

Spor çok a gibidir turistik Bugünlerde bu halk zevk için bir şey olduğu gibi. Bir tur olup olmadığı stadyum veya canlı bir etkinliğe katılma şansı, o bir alanın kültürle imbuing arasında harika bir yoldur.

Belki Asya'da bir kriket oyununda almak, veya göz Euro civarında ülkenizi takip etmek 2020 hangi Sky Sports açıklıyor Avrupa'da çeşitli şehirlerde gerçekleşecek nedeniyle. Var Olayların binlerce size yolculuğa bazı yeni insanlarla tanışmak için şans sunuyoruz dünyada her gün.

Zürih İnnsbruck trenleri

Innsbruck trenleri Salzburg

Viyana İnnsbruck trenleri

Köln Innsbruck trenleri

 

 

dünyanın garip yeni bölümlerinde seyahat ve yap arkadaşlarına hazırız? Kaydet A Train size yardımcı Bir Tren Rezervasyonu kolayca ve ucuza.

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “10 Avrupa'da en güzel Ortaçağ Kentler” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-make-friends-in-strange-new-parts-of-the-world%2F%3Flang%3Dtr – (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)