Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 04/11/2022)

İster ilk kez, ister dördüncü kez trenle seyahat edin, tren yolculuğu deneyiminiz her zaman gelişebilir. Bir tren yolculuğuna nasıl hazırlanacağınızdan hala emin değilseniz, nihai tren yolculuğu deneyimi için takip etmeniz gereken bazı noktalar burada..

  • Raylı Ulaşım Çevre Dostu Way To Seyahat mi. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, , En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

Ayrılış Öncesi Kontrol Listesi Yapın

Trenle seyahat etmek, uçakla seyahat etmekten daha az streslidir ancak tren yolculuğuna hazırlanmak yine de planlama gerektirir.. Bir kalkış öncesi kontrol listesi hazırlamak, en konforlu ve stressiz tren yolculuğunu sağlamanın harika bir yoludur.. Aşağıdakiler, bir tren yolculuğuna hazırlanırken kalkış öncesi kontrol listesine mutlaka yazılmalıdır.:

Vize ve Kimlik Kartı: pasaport veya fotoğraflı kimliğiniz. ek olarak, trenle çok ülkeli bir seyahat planlıyorsanız, o zaman varış ülkesinin vize gerektirip gerektirmediğini kontrol etmek zorunludur.

Tren bileti: bir demiryolu uygulaması indirmek harika bir fikir, böylece kağıt tren biletleri yazdırmanız gerekmez, ve basitçe bir eBilet gösterebilir.

Seyahat sigortası: seyahat sigortası kartınızı pasaportunuz ve tren biletleriniz ile birlikte saklayın.

İlaçlar: Hazırlanma stresi nedeniyle migren geliştirme eğiliminde olmanız durumunda, hassas mide, veya sağlıkla ilgili herhangi bir sorun.

Küçük değişim: uzun tren yolculuklarında para getirmek her zaman iyi bir fikirdir, özellikle, atıştırmalıkların bitmesi durumunda, içecekler, veya okur. Bazı uzun tren yolculuklarında yatak takımları ek ücrete tabidir., bir gecelik yolculuk gibi.

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Beautiful View From a Train Window

Demiryolu Geçişi Almayı Düşünün

Zamanınız kısıtlıysa, trenle seyahat etmek birden fazla şehri keşfetmenin harika bir yoludur.. Bir şey için, tren yolculuğu çok sayıda uçuş rezervasyonu yapmaktan daha ucuzdur. ikinci olarak, kısa mesafeli trenler Avrupa'da seyahat etmenin şık bir yoludur. Örneğin, Hollanda'da tren bileti almak, Amsterdam'ın içinde seyahat etmek ve yakındaki şehirlere günübirlik geziler yapmak için idealdir., sevmek Utrecht.

 

 

Rahat Giyim

Bir tren yolculuğunu başarılı bir şekilde gerçekleştirebilecek şeylerden biri, rahat giyim eşyalarını paketlemektir.. Uzun bir tren yolculuğuna hazırlanırken rahat giysiler giymek çok önemlidir, özellikle bir gecelik tren yolculuğu. Örneğin, Hem hafif hem de sıcak tutan giysilerin katman katmanları hem kış hem de yaz aylarında cankurtaran olabilir.

Bazı trenler kışın havasız ve çok sıcak hissedebilir, ve yazın çok soğuk olabilir. Böylece, katmanlar ve rahat giyim, bir tren yolculuğuna hazırlanırken planlamanız gereken şeylerden biridir.. Böyle, genellikle son dakikayı toplarsanız, bu zaman, hepsini anlamak için kendinize en az birkaç gün verin Gerekli öğeler tren yolculuğu için hazırlanmak.

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

 

How To Prepare and wait For A Train Trip

 

Tren Gezisi İçin Paketleme

Bir tren yolculuğuna hazırlanırken bu tavsiye çok önemlidir, çünkü bir araba ile sırt çantası arasında seçim yapmanız gerekir.. Hızlı trenlere rağmen, tren istasyonlarının çoğunu bir tramvayla dolaşmak zor.

bu nedenle, için hazırlandığında Avrupa'da tren yolculuğu, tren istasyonundaki tesisleri kontrol etmek ve ışığı paketlemek esastır.. Platformları değiştirmek için merdivenleri kullanmanız gerekiyorsa, çantanız tüy kadar hafif olacak. Dahası, ne zaman tren için paketleme, tüm temel unsurları elinizin altında bulundurmak en iyisidir, yani kulaklık bulmak için trenin kirli zemininde tüm eşyalarınızı açmanıza gerek yok, ilaç tedavisi, veya kazaklar.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

 

How To Prepare For A Train Trip

Koltuk Rezervasyon Seçeneklerini Kontrol Edin

Bir tren yolculuğuna nasıl hazırlanacağınızı merak ediyorsanız, koltuk rezervasyonunu kontrol etmek çok önceden idealdir. Harika koltuklar hızla tükeniyor, ve seyahatin en iyisini yapmak istiyorsanız, koltuk seçeneklerini kontrol edin çünkü demiryolu şirketleri çeşitli sınıflarda ve fiyat aralıklarında geniş bir koltuk seçimine sahip olma eğilimindedir..

Örneğin, Bir gece trenine binmeyi planlıyorsanız, konfor önceliğinizdir. trende uyumak ve birinci sınıf bir koltuk ayırtmalısın. Dahası, yolda en iyi manzaraya sahip olmak istiyorsanız, o zaman sol ve sağ taraflardaki görünümler farklı olabilir. Böylece, yolculuk hazırlığının bir parçası olarak, varsa koltuk rezervasyonlarının kontrol edilmesi tavsiye edilir.

Interlaken Zürih trenleri

Lucerne Zürih trenleri

Zürih Trains için Bern

Cenevre Zürih trenleri

 

Train Ride Aesthetics

En İyi Manzaralar

Trenle seyahat etmenin en önemli nedenlerinden biri, ülkeyi daha fazla görme şansınız olmasıdır., uçakla seyahat etmenin aksine. Bu nedenle, bir tren yolculuğu güzergahına hazırlanırken yoldaki görüşler dikkate alınması gereken önemli bir şeydir.. Örneğin, bazen muhteşem manzaralara sahip olmak için uzun bir tren yolculuğu yapmak daha iyidir, şark ekspres tren yolculuğu gibi.

ek olarak, En iyi manzaraları önceden araştırırsanız, trende yer ayırtmanıza da yardımcı olabilir.. Bazen bir pencere koltuğu arasında karar vermek, sol veya sağ taraf, unutulmaz bir tren yolculuğu ile sadece iyi bir tren yolculuğu arasındaki tüm farkı yaratabilir.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Best Scenic Train Rides

Yolculuk İçin Eğlence İndir

Trenle seyahat etmek, okuma ve podcast'leri yakalamak için müthiş bir fırsat. Tren yolculuğuna hazırlanırken birkaç kitap indir., podcast'ler, ve trende dinlemek için biraz müzik çünkü tüm demiryolu şirketleri ücretsiz Wi-Fi sunmuyor. ek olarak, önceden hazır olmak ve seyahat gününe rahat ve keyifli bir şekilde varmak en iyisidir..

bunlara ek olarak, faydalı uygulamalar indirme seyahatten önce önemlidir. Örneğin, yolculuktan en iyi şekilde yararlanabilmeniz ve seyahatinizin sonraki aşamalarını planlayabilmeniz için çevrimdışı haritaları indirin. İndirilecek bir başka harika uygulama da harika tren biletleri ve tren rotaları bulmak için Save A Train.

Provence trenleri Dijon

Paris Provence trenleri

Provence Trains Lyon

Provence Trains için Marsilya

 

How To Pack For A Train Trip - View the map

 

Harika bir tren yolculuğu, en harika ve konforlu tren güzergahında en iyi tren biletlerini bulmakla başlar.. biz Bir Tren Kaydet Bir tren yolculuğuna hazırlanmanıza ve en iyi tren biletlerini en iyi fiyatlarla bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır..

 

 

“Bir Tren Yolculuğuna Nasıl Hazırlanırsınız” adlı blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftr%2Fhow-to-prepare-for-train-trip%2F - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)