Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 24/02/2020)

Bir kıtaya geldiğinde kültürel Avrupa'ya gibi çeşitli, Eğer gastronomik gelenekleri gibi çeşitlidir bahse girebilirsiniz! Eğer aşağı her türlü yeteneğini meydan istekli iseniz ilginç (Biz euphemistically burada o sıfat kullanıyoruz) Ücret, Daha sonra Avrupa'da denemek için en ilginç yerel gıda listemize bir göz ve nerede bulacağını – ve belki de hissediyorsanız meraklı ya cesur içine kazmak.

 

En ilginç yerel gıda Avrupa'da denemek için: Schwarzenauer

NEREDE: Almanya

Schwarzsauer is on the list of The most interesting local food to try in Europe

 

kandan yapılmış gıda kavramı bize hemen Haggis İskoç geleneksel yemek düşündürüyor. A tuzlu puding koyun koparmak içeren (kalp, karaciğer, ve akciğerler); kıyılmış soğan ile, yulaf ezmesi, Süet, baharat, ve tuz, Stokta ile karıştırılır, Geleneksel olarak hayvanın midesinde kaplı iken ve pişmiş. Böyle, Kan çorba kavramı özgü değildir Almanya, ama Schwarzsauer, Bunu tuzlu lezzet, olduğu.

domuz kanı dolu yapılmıştır (ya da siyah puding), kaz sakatat, ve sirke, yanı tarçın gibi, karanfiller, karabiber, ve diğer baharatlar, Kuzey Almanya'dan bu özel vegan kabus şeyler olduğunu.

İyi haber Schwarzsauer biri içten kase günün geri kalanı için protein ihtiyaçları ilgilenecek olmasıdır. Kötü haber olduğunu güçlü lezzet (ve aroma) herkese hitap şey değildir.

Bu yerel gıda pazarlarında ya da geleneksel olarak bulacaksınız bir yemektir restoranlar. Burada o kadar hizmet vermektedir bulundu bir kafe var, Cafe Siyah Sauer böylece bunu kontrol!

Berlin Hamburg trenleri

Frankfurt Berlin trenleri

Münih trenleri Berlin

 

En ilginç yerel gıda Avrupa'da denemek için: film şakası

NEREDE: İsveç

Filmjolk food in Sweden

 

Filmjolk da fil olarak da bilinen, İsveç'ten geleneksel fermente süt ürünüdür, ve Nordik ülkeler içinde ortak bir süt ürünüdür. Bu tür Lactococcus lactis ve Leuconostoc mesenteroides bakterilerin çeşitli inek sütü fermente edilmesiyle yapılır. Bakteriler laktoz metabolize, Şeker doğal olarak sütte bulunan, anlamına gelir, laktik aside laktoz toleransı olmayan kişiler diğer süt ürünleri daha iyi dayanabilir. asit ekşi bir tat filmjolk verir ve süt proteinlerin neden olur, esas kazein, pıhtılaşmaya, Bu şekilde nihai ürünün yoğunlaştırma. bakteriler diasetil sınırlı bir miktarda üretmek, tereyağı bir tada sahip bileşik,, bu karakteristik tadı filmjolk verir.

Biz tamamen bu satılan değiliz, ama Avrupa'da denemek için en ilginç yerel yiyecek istedi, değil lezzetli ?

 

En ilginç yerel gıda Avrupa'da denemek için: çoban Hove

NEREDE: Norveç

Bir İskandinav dendiğinde Noel, Şahane tarçın çerezleri ve akla olabilir gravdlax. Ne aklınıza olmayabilir smalahove olduğunu. (Ayraç kendinizi) Noel yemek masasında yer önem veren bir ateşe ve haşlanmış kuzu kafası. patates eşliğinde, yağ ve ezilmiş İsveçli. Kim Bu yemeğin denemek için şanslı olduğunu, İlk en yağlı bit aşağıya chowing zevk var - gözler, kulaklar, ve dil o dahil eğer - bir kaşıkla başın kalanını karıştırıyordu önce. Bu - Mutlu Noeller!

 

En ilginç yerel gıda Avrupa'da denemek için: ringa

NEREDE: Danimarka

Herring is one of The most interesting local food to try in Europe

 

en bir daha lezzetli bir not bu kapalı bitirelim, yapalım mı? Çoğu insan Danimarkalı tereyağı çerezler hakkında bilmek (çöpçü), ve meyankökü (meyankökü), ama ne diğer yemekler ve hediyeler hakkında?

Herring çok popüler Danimarka ise! Bu füme satılır, köri, marine, veya Sol Üzeri Gudhjem olarak. Özellikle Bornholm Danimarka adada bir favori olduğunu. 'Gudhjem üzerinde Sol'. ‘Gudhjem üzerinde güneş’ olarak tercüme – Bornholm bir kasaba. çavdar ekmeği tereyağlı parçası mı. ringa ile tepesinde, kırmızı soğan, ve yumurta sarısı. somon gibi diğer balık, yaldızlı pisibalığı, ve morina, örneğin maydanoz sos ve patates gibi pansumanla yenir.

Hamburg Kopenhag trenleri

Hanover Kopenhag trenleri

Berlin Kopenhag trenleri

 

ağzınıza Avrupa'da denemek için en ilginç yerel yiyecek için sulama mi? yardımıyla sonraki maceranızı yapın Bir Tren Kaydet !

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Finteresting-local-food-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)