Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 10/09/2021)

dikkatle yolculuk planlıyorsanız ipuçlarını interrailing ve bir bütçeyle seyahat mümkündür. maliyeti tren bileti, konaklama, Gıda, ve eğlence Avrupa ülkeleri arasında değişiklik gösterirler, ancak bir zevk için birçok yol vardır düşük maliyetli yolculuk. neyse ki, Bazı hazırlanması, Avrupa'da demiryolu seyahat düşündüğünüzden yaklaşık olarak çok mal zorunda değildir! Eğer Avrupa çapında güzel bir seyahat programı yardımcı olmak için, Birlikte bir koyduk kullanışlı ipuçları interrailing üzerinde kılavuz - Nasıl bir bütçe Avrupa'da Interrail için.

 

Hiçbir ipucu interrailing. 1 – Rotanızı planlayın ve tren bileti karşılaştırma

Olun Avrupalı ​​planlamak için emin interrailing güzergah ve farklı maliyetlerini karşılaştırmak için tren ücretleri. Para biriktirmek, Interrailing ipuçlarımızın önemli bir parçasıdır ve bunu yapmak için yüksek sezonun dışında seyahat etmelisiniz.. Şu hafta en ucuz gününde Seyahat. Kendine çok para kazanmak ve gezginlerin sürüleri üstesinden gelecektir. Bu, yoğun saatlerde normalde maliyetinin bir kısmına seyahat etmenizi sağlayacaktır.. Web sitemizde maliyetleri karşılaştırın ve bütçenizi planlamaya ve fiyatlandırmaya başlayın. tren yolculuğu.

 

Interrailing ipuçları - nasıl bir bütçe Avrupa'yı etrafında Interrail için

gece treni alarak konaklama kaydet

Herhangi Avrupa Açık trenle seyahat macerası, büyük gider biri konaklama. gece uyumak için nereye seçimi çok bütçenize bağlıdır ve deneyim tipi Aradığınız. Gece trenleri için iyi bir seçenektir daha az para harcama konaklama. Orada bir gece trende seyahat etmek hiçbir ek ücret ve ayrıca sen uyurken yolculuk ederek zamanını en üst düzeye çıkaracak. Eğer Milan'dan için seyahat ediyorsanız Paris veya Venedik Paris'e Thello Trenler ulaşmak için verimli ve konforlu bir yoldur senin hedef. Bir gece treninde seyahat etmek, bütçenizi genişletmenin harika bir yolu olduğu için harika bir araya getirme ipuçlarından biridir. Yolculuk sırasında!

Paris Trains Milan

Milano Venedik trenleri

Paris Trains Venedik

 

 

ücretsiz noktalara yararlanın

Bazı şehirlerde, ücretsiz müze ve ilgi çekici çeşitli ziyaret edebilirsiniz. Londra istisnai vardır müzelerin aralığı ve konumlar ziyaret etmek, Tamamen ücretsiz. Avrupa şehirlerde, örneğin Kopenhag gibi, müzelere ücretsiz giriş haftada bir kez sunulur. Berlin inanılmaz ve tüm şehre bir ücretsiz yürüyüş turu vardır.

Interrailing ipuçları - nasıl bir bütçe Avrupa'yı etrafında Interrail için

çok Amsterdam gibi diğer şehirler tüm müzelerin kapılarını halka ücretsiz açtıkları bir yıllık gece geçirmek. Bütçeniz bu inanılmaz şehirleri keşfetmek için büyük olmak zorunda değildir. aldığınızdan emin olun avantaj Tüm bu harika özgür konumlar.

Amsterdam Londra trenleri

Amsterdam Berlin trenleri

Berlin Kopenhag trenleri

 

Eat nerede yerlilerin yapmak – Interrailing ipuçları

Avrupa şehirleri için pahalı olabilir yemek, Eğer sıkı bir bütçe özellikle. Ana turistik bölgelerde bulunan restoranlarda yemek kaçının. Bunlar daha pahalıdır ve genellikle gıda kalitesi daha da dışarı yerlerde daha azdır restoranlar. ana turistik bölgelerde çıkmak için deneyin ve arasında yemek yerliler lezzetli yemek yarı fiyatına olduğunu.

 

Avrupa'yı interrailing düşünüyorsunuz? Bizim interrailing ipuçları ve Git için bunu kullanın Online Bir Tren kaydet tüm özel fiyatlarımıza göz atmak ve bir sonraki maceranızı planlamaya başlamak için. Farklı Avrupa demiryolu ağları genelinde indirimli ücretler bol vardır. Aşağıdaki sayfamızı takip ederek en son indirimleri takip ettiğinizden emin olun. Facebook ve heyecan sayfalar da.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Finterrailing-tips%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)