Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 31/07/2020)

Fransa turistik binlerce ev. Eyfel Kulesi Paris Nice çakıllı plajlara, sonsuz şeylerin ülkenin yapması gereken. Ama bir konaklama ne ziyaret ediyorsanız, ya zaten otel dışında kontrol ve saatlerce tren bırakmaz? Aksine farklı şehirlerde Bagaj çekme daha, Bagaj bırakın ve keyfini kendinizi etrafında Fransa sol bagaj yerini bulmak your gün külfet ücretsiz.

Dediğimiz gibi, ülke bagaj bırakmak yerleri ile doludur, hangi endam olsa sizin için en iyi durumunuza bağlıdır.

 

Havalimanları, Sol Bagaj yerler

Eğer bir konaklama üzerinde bir şehir ziyaret ediyorsanız, Eğer çanta saklamak için pek çok seçenek var. Paris iki ana havaalanı vardır, Charles De Gaulle (CDG) ve Paris Orly (ORY), ve terminal içindeki her ikisi teklif bagaj. Çoğu ana havayolları Charles De Gaulle içine sinek, Özellikle transatlantik uçuşlar için, Düşük bütçe havayolları Paris Orly içine sinek eğilimi ise. Ne olursa olsun havaalanının, Eğer Uçuştan sonra çantalarınızı alıp güvenli bir şehre gitmeden önce onları bırakabiliriz.

Charles de Gaulle de, Eğer tren istasyonu yakınında dolap bulabilirsiniz, ki bu, özellikle yapar. Depolama edinilebilir 06:00 için 21:30, böylece konum kapanmadan önce geri gelmek emin olun.

Paris Orly benzer bir durumdur, yakınlarındaki sol bagaj seçenekleri ile tren istasyonu. Fiyatlar çeşitli faktörlere bağlı olarak değişir, sol parçaları ve büyüklüğü de dahil olmak üzere, genel makul olsa. Saatler CDG aynıdır, itibaren 06:00 için 21:30, Eğer bagaj bırakmak isteyen sürece bu yüzden gecede zamanında ulaşmasını sağlamak.

Fransa içinde Diğer havaalanları da aynı şekilde çalışır, En havaalanlarında mevcut bagaj seçenekleri ile, şunlar da dahil Güzel, Lyon, ve Marsilya. Depolama seçenekleri ve fiyatları için yerel havaalanı kontrol.

Lyon Trains için Marsilya

Treni ile Lyon Paris

Paris Trains Lyon

Avignon Trains Lyon

havaalanlarında Fransa'da sol bagaj yerleri

 

Tren İstasyonları At Sol Bagaj yerler

İstasyonlar In Paris

Bunun yerine bir tren istasyonu transit geçiş yapıyorsanız, Seçeneklerin bir bolluk ile sunulmaktadır. Paris içinde, Gare du Nord, Gare de l'Est, Gare de Lyon, Gare Montparnasse,, ve Gare de Marne la Vallee, Chessy tüm teklif bagaj seçenekleri bıraktı, hizmetlerini sunmak için yarışan birçok farklı firma ile.

Bu hizmetler için fiyatlar değişiklik, İlk için sabit oranlı bir ücretli 24 saatler, arasında değişen bir maksimum saklama süresi 72 saatler. Fiyatlar aşağıdaki gibi olan: small locker €5.50; orta dolap € 7.50; Büyük soyunma € 9.50. Her ek 24 saatlik süre € 5'tir.

Ayrıca istasyona göre değişir saat ve yerleri:

  • Doğu'dan gelenler için: Gare de l'Est seviye -1 Hall Central opposite toilets from 06:00 için 23:45 günlük
  • Güney'den gelenler için: Gare de Lyon salon 3, rue de Bercy için çıkmak 06:15 için 22:00 günlük
  • sol yakada bulunan: Gare Montparnasse, Seviye bir 07:00 için 23:00 günlük
  • Paris'in en büyük: Gare du Nord seviye -1, araç kiralama yanındaki, taksi Çıkışta 06:15 için 23:15 günlük
  • Disneyland olanlar başlığı: İstasyon Marne la Vallee, Chessy: seviye 1 - 07:00 için 23:00 günlük

 

 

Fransa içinde İstasyonları

ülkenin geri kalanı boyunca, birçok tren istasyonları sol bagaj ve malları depolamak için uygun bir yöntem sunuyoruz. Bu a gezginler için özellikle iyidir Eurail yolculuk, kim otel yerine tren sürmek gecede tercih ediyor. bagaj seçenekleri sundukları öğrenmek için tren istasyonu için yerel listeleri kontrol edin. ülke için mükemmel bir seçenektir gibi demiryolu seyahat, tüm büyük şehirler ve kasabalar bağlayan yolların yüzlerce, you can find left luggage locations all over France.

Fiyatlar genelde makul ve bagaj için saat arasında değişebilir 24 Erken kapaklara saat erişim. Tren istasyonları da seyahat edenler için mükemmel bir seçenek sunmak, tren yoluyla seyahat uçakları çok daha az kısıtlamalar gerektirdiğinden. önce tren kalkış Sen sadece dakikalar ulaşabilirsiniz (saat yerine, Havaalanında gibi), ve tren atlamalı önce çantalarını kapmak, Şehirde zaman maksimize etmek izin.

Paris Rouen trenleri

Paris trenleri Rouen

Paris Calais trenleri

Rouen Calais trenleri

Tren istasyonlarındaki Fransa'da sol bagaj yerleri

 

Around the City Sol Bagaj yerler

Otel Misafir

Zaten bir kaç gün için bir şehri ziyaret edilmiş ve sadece şimdi dışarı denetliyorsanız, şans olabilir. Eğer bir konuk ise birçok Avrupa otel ücretsiz bagaj muhafazası sunuyoruz, ve çanta almak için herhangi bir zamanda dönebilirsiniz. Aynı diğer aile yanı seçeneklerin doğrudur, örneğin airbnb olarak. Onlar kenti keşfetmek yaparken çanta tutmak için istekli olup olmadığını host sor.

Aksi takdirde, En şehirler şehir etrafında sol bagaj seçenekleri sunan, Büyük özellikle yakın turistik. bazı bağımsız hizmetler vardır, Fransa'nın büyük bölümünde mevcut değil, aynı zamanda birçok büyük şirketin.

Özel Hizmetler

  • Stasher: Stasher depolama hizmetleri sunan mağazaları ile yolcuları ve oteller bağlayan bir bagaj servisidir. Bu en büyük Fransız şehirlerde mevcuttur ve çevrimiçi rezervasyon verir, çok uygun hale. Onun web sitesi de çok işlevsel ve konum saat gösterir, Fiyat:% s, ve yolcuları bagajlarını güvenebileceğiniz böylece her yerin yorum güvenle saklanacaktır.
  • ः Olibg: Holibag Fransa'nın üzerinde başka büyük şirket mevcut hepsi. Stasher benzer, Site restoranlar gibi işletmeler ile müşterileri bağlanır, oteller, ve dükkanlar bu teklif bagaj. farklı seçenekler yüzlerce, neredeyse çanta bırakmak için bir nokta bulmak için garanti edilir, böylece gününüzü keyfini.
  • Nannybag: Paris'te kalıyorsanız, en iyi bahis Nannybag olduğunu. şehrin en büyük depolama hizmeti, konumların Dadı torba teklifler yüzlerce 24 bu ekstra geç gece saat erişim. Fiyatlar bir ilk gün için torba başına düz € 6 ve daha sonra € 4 vardır. Nannybag hakkında en iyi şeylerden biri kendi sigorta ile çantanıza güvenliğini garanti olmasıdır, hangi vasıta sen tam bir huzur var.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

Günbatımında Eyfel Kulesi

Sonuç

güvenle saklanan Çantanı ayrılmak isteyeyim birçok nedeni vardır, olup olmadığını a bir kenti ziyaret ediyor günübirlik gezi ya da daha önce zaman maksimize Gece boyunca tren. Havaalanları Aktarmalarla için mükemmel bir seçenektir, tren istasyonları ülke çapında en iyi seçenek bazı sunarken. Aksi takdirde, işletmelere gezginler bağlayan özel hizmetler çanta bırakarak yapmak uygun ve kolay. durum ne olursa olsun, Mevcut seçenekler üzerinde ödevini yapmak için emin olmak, Fiyat:% s, ve depolama saatleri Böylece sizin için Fransa'daki en iyi sol bagaj yerleri bulabilmesi.

Nantes Trains için La Rochelle

Toulouse La Rochelle trenleri

Bordo La Rochelle trenleri

Paris La Rochelle trenleri

 

Bulunan makalemizin “Nerede Fransa'da Sol Bagaj Yerleri Bul Can?” faydalı? ile Kitap Kaydet A Train Fransız tren biletleri ve yolculuk başlar!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “Nerede Fransa'da Sol Bagaj Yerleri Bul Can?” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-cafes-europe/?lang=tr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)