Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 12/06/2020)

Ciao! Sen İtalya'ya bir ömür boyu yolculuk planlıyorsanız! Bu rönesans doğduğu ve vaatleri elate nedeniyle eserleri ile sizi ilham olduğu bir şehir, mimari, ve yemekle olan aşk ilişkisi. İtalya gastronomi gerçek ev. Plakalar sadece yemek olarak servis edilmez, onlar yarattığın. merak ediyorum bu kasırga şehri keşfetmek ederken, nereye İtalya'da sol bagaj yerleri bulabilirsiniz?

Yürüyüş onun Arnavut kaldırımlı sokakları, hissedilir bir tutku ortamına daldırma, o bir kova listesi hedef yapar. kim gittiğin her yere yükünü taşımak istediği için romantizm berbat tek şey sizinle Bagaj çekmek zorunda kalıyor? Bagaj ücretsiz ve mutlu İtalya etrafında seyahat yoludur ve bunu yapmak için İtalya'da sol bagaj yerlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Havalimanları, Sol Bagaj yerler

Bagajı saklamak için güvenli ve basit bir seçenek, bir konaklama üzerinde, Havaalanında veya bir otelde olmadan ücretsiz bir gün varsa. önemli bir merkez havaalanlarında bu kolay bir seçenektir unutmayın, Eğer seçtiğiniz havaalanına ulaşmadan ama daha küçük havaalanları yanıltıcıdır olabilir böylece araştırma yapmak. İtalya'da sol bagaj yerlerini bulmak için havaalanının web sitesini ziyaret ederek önceden kontrol etmek en iyisidir.

Bari - Fasano biletler

Taranto - Fasano biletler

Milano - Floransa biletleri

Venedik - Milano biletler

 

İtalya'daki Sol Bagaj Yerleri

 

Popüler havaalanları

Milano Malpensa Havaalanı var Sol bagaj Terminal Geliş katında yer almaktadır 1. Bu her gün açıktır 6 Için 10 pm. Maliyetleri değişir, Küçük bir öğe için, Eğer € 3.50 hakkında ödeyecek, daha büyük bir ürün için yaklaşık 4 € ve her biri için 24 saatler.

Roma Fiumicino Havaalanı var Sol bagaj Terminal zemin katta 3. Bu her gün açıktır 6:30 Için 11:30 pm ve 24 saatlik bir süre için ürün başına yaklaşık € 6 mal olacak.

Venedik Marco Polo Havaalanı en Sol bagaj ofis zemin katta, erişim havaalanı terminali içinde 1. Her gün açık 5 Için 10 pm, ama zaman kışın değişebilir.

Milano - Napoli Biletleri

Floransa - Napoli biletler

Venedik - Napoli biletler

Pisa - Napoli biletler

 

Sol Bagajı Saklayabileceğiniz Tren İstasyonları

Roma İstasyonları

Roma üç ana tren istasyonu vardır, Ostiense, Roma Termini, ve Roma Tiburtina. İtalya'da sol bagaj yerlerini saklama sağlayıcıları söz konusu olduğunda seçim için gerçekten şımarıksınız.

Eğer sen trenle geçmek gün için, then the lockers are the way to go. All of these stations have luggage checking services, Bazı self-servis.

Sen 10 € ve € 15 günde arasında maaş bekleyebilirsiniz, ortalamada. Küçük bir yan not olarak, tren istasyonları gün için yiyecek ve su stoklamak için de harika, Bisiklet kiralama ve para çekme.

Milano İstasyonları

Trenler Avrupa ve Milano'da dolaşmanın en uygun yoludur, dört ana tren istasyonu var, Milano Lambrate, Milan Rogoredo, Milano Porta Garibaldi üzerinde daha fazlası.

Daha önce belirttiğimiz gibi, Eğer hareket halindeyken büyük bir ihtiyaç olduğu için servis sağlayıcılar açısından hiçbir eksiklik yoktur.

İtalya'daki sol bagaj yerleri için maksimum depolama süreleri ve saatleri farklı istasyonlar için değişiklik gösterir ve günlük ortalama 10 ila 15 € ödersiniz.. Ayrıca ağırlık kısıtlamalar olabilir, bazı durumlarda iki kez kontrol ettiğinizden emin olun.

Venedik İstasyonları

Venedik'in merkez tren istasyonu olan Venezia Santa Lucia, İtalya'da sol bagaj yerleri için çok sayıda seçeneğe sahiptir. Milan ve Roma gibi aynı, Venedik teklifleri uygun fiyatlı sol bagaj muhafazası.

Bazı ağırlık farkları ve olası zaman farklılıklar olacaktır. Self-servis soyunma mağazalar elverişli Venedik her yerinde yerleştirilir.

Milano - Cenova biletleri

Roma - Cenova biletleri

Floransa - Cenova biletleri

Venedik - Cenova biletler

 

 

Sol Bagaj Yerleri Şehirde Oteller

aramanın İlk liman, otel olacak, Pansiyon, veya sol bagaj yeri için Airbnb. Eğer dışarı kontrol ettikten sonra, Birçok kuruluşlar ücretsiz sol Bagaj devam edecektir çünkü sormaya korkmayın. Onun kadar olanlar ilgili bilgi almak için emin olun, genellikle sadece belirli bir zaman miktarı için.

kasa ve dolapları için seçenekler hakkında ön masada sorgula. Eğer bir porter Bagaj verirsen küçük bir ipucu bırakın.

Milano - Roma biletleri

Floransa - Roma biletleri

Pisa - Roma biletler

Napoli şehrinden Roma şehrine uçuşlar

 

otel içinde vestiyer

 

Sol Bagaj Özel Hizmetler

Senin Çantalar yerleştir

Bu popüler bir Avrupa seçimdir ve bir yıldız üne sahiptir. İtalya'da odaklandık ve Roma'da şubeleri var, Milan, Floransa, Napoli, Pisa, Katanya, ve Bari, emin İtalya ve onun ünlü şehirlerin tümünü kapsayacak şekilde. Self-servis mükemmel bir seçimdir.

Kaçının hatları ve yararlanıyor 24 saat gözetim ve en önemlisi, Çantanı € 300 up için sigortalıdır.

Bagaj Muhafazası Ofisleri

Bu Venedik'e sol bagaj seçenek özeldir.

Onları Venedik Marco Polo Havalimanı'nın varış salonunda bulacaksınız, Venedik Santa Lucia Tren İstasyonu, Piazzale Romanları, ve Venedik Kruvaziyer Terminali. Bu akıllıca ulaşım alanlarında yerleştirildi. Bu ideal seçim bırakıp gitmek yapar.

Milano - Venedik biletler

Padua - Venedik biletler

Bologna - Venedik biletler

Roma - Venedik biletleri

 

İtalya'da Sol Bagaj yerler

 

Sonuç

Eğer İtalya'ya seyahat ve sol bagaj yerleri gerektiğinde, bu nedenle, aşağıdakilere göre kontrol etmek çok önemlidir senin güzergah. Kontrol süreleri, ağırlık kısıtlamalarını kontrol et, ve maliyetleri kontrol et, hazır ol! En önemlisi, İtalya tadını, bagaj ücretsiz.

 

İle sopa Kaydet A Train mümkün olan en iyi fiyatlarla en iyi bilet seçeneklerini bulmak için!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “İtalya'da Sol Bagaj Yerleri ve Nasıl Bulunur?” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin alıp bir bize kredi verebilir Bu blog yazısı için bağlantı. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fleft-luggage-locations-italy%2F%0A%3Flang%3Dtr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)