Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 22/05/2021)

Avrupa, ihtişamı ve peri masallarının güzel topraklar kuşkusuz bir go-to hedef içindir Her seyahat orada meraklısı. ziyaret sınırsız korku uyanış yerleri ile, Avrupa'dır yurtdışında güzel biri olarak bilinen Uluslararası öğrenciler için etüt hub olarak plajları bir sayılamayan lütuf gerekir, adaları, saraylar, kaleler, ve tarihi eserlerin.

aracılığıyla olanlarını ise inkar edilemez Roma ve Paris gibi şehirler mutlaka ziyaret şehirlerdir Avrupa, ancak keşfetmek için alışkın insanlardan biri iseniz Lesser Güzel Noktaları Bilinen ve güzelliği her zerresini Relishing gizli mücevherler, bu liste size özeldir!

O varlık sözlerimle, ortaya çıkarmak birlikte okumak 7 Avrupa 'da sade yerler nefes güzel ve aradığınız olduğunu adrenalini doruğa çıkacağı.

 

1. Lesser Bilinen Güzel Noktaları – Valetta, Malta

Valleta Malta

Valetta, dünyanın en küçük Lesser Bilinen Güzel Gidilecek şehirler arasındadır ve ev kraliyet sarayları, kaleler, ve katedraller o 16. yüzyıla kadar tarih geri. Bu şehir tamamen World Miras tuttuj'.u tarihsel duyguların bir sonucu olarak büyük önem taşımaktadır olarak
onun tarafından. Valletta keşfetmek en iyi yanı çevresi manevra olmasıdır Hiçbir yarımada olarak yapılacak karmaşık bir görev tamamen ele alınacak küçük yeterlidir ayak. Valetta Yukarı Baraka iken asla Bazı büyük manzaraları kaçırmak Eğer için ölürüm görüşlere Bahçeleri ve Casa Rocca Piccola!

 

2. salzburg, Avusturya

Salzburg Austria
Salzburg Almanya sınırında bulunan, Avusturya ülkesinde, ve bir Gerçekten gözlere bir manzara muazzam Doğu Alpleri ile sarınmış. Bu fevkalade ve Küçük Bilinen Güzel Gidilecek şehir Mozart doğduğu yerdir, ünlü müzik bestecisi, kimin
Çocukluk aletleri korunmuş ve bir de burada sergileniyor. Bunun dışında onun tarihsel önem, şehir Barok dekore tarz mimari - bir 17. yüzyılın başlarından itibaren abartılı tarzı Salzach nehir bölünür, hangi bu şehri bir zaman yolculuğu ziyaret yapar ortaçağ yaş!

Münih Salzburg trenleri

Viyana Salzburg trenleri

Graz Salzburg trenleri

Linz Salzburg trenleri

 

3. Köstence, Romanya

Constana Rmania is a Lesser Known Beautiful Destinations To Visit In Europe

antika bir kent sonra ne oldu, Köstence şu anda Romanya'nın üçüncü büyük şehir ve Avrupa'da Daha Az Bilinen Güzel Yerler, ve Karadeniz'in batı yakasında yer alan gürültülü bir liman.
Köstence sayısız doğrulanabilir ev turizm noktaları onda sırtını gidiyor Yüzyıl, Ovid Meydanı dahil, nerede Roma sanatçının bir bronz heykel Ovid standları, ve feragat Köstence Casino, hangi Sanat mimariye sahiptir noveau. Köstence aynı şekilde muhtemelen en keyifli kıyılar vardır, istediğin yere güneşlenmek için bir fırsat olsun ve gevşetmek. Eğer maceracı bir içindedir ruh hali, var çok günlük geziler Köstence'den, ikisini ziyareti sayılabilir hangi UNESCO Mirası a at sonuna doğru rahatlatıcı birlikte yani Tuna ve Tulcea Ünlü plaj tesisi, Mangalia.

 

4. Lesser Bilinen Güzel Noktaları – Gent, Belçika

Ghent Belgium is a Lesser Known Beautiful Destinations To Visit In Europe

gibi daha dikkat çekici Belçika kentsel toplulukların gölgelerin altında gizli Antwerp ve Brüksel, Gent Belçika gizli mücevher. ilginç kasaba ile ve çok daha az bozukluk, Gent rahat hissettirmek için yeterince küçük ve deneyiminizi renklendirmek için muazzam yeterince. oldukça müzelerin düşkün iseniz, moda barlar, ve kanal yan görüntüleme, Eğer kesinlikle yolculuğuna Ghent eklemek isteyeceksiniz yol. göz ardı edilemeyecek gerektiğini yerlerin bir kısmı Gravensteen içerir, kanallar ve muhteşem manzaraya sahip onda yüzyıl konağı, Ghent Çan Kulesi, ve Aziz Baro Katedrali.

raveled hazır ilgisini edilecek alın zamanın treni durdu altyapı ve kameralar Avrupa'da Az Tanınan Güzel Destinasyonlar bu çekme için aşağı tokası yapmak.

Ghent Trains Brüksel

Ghent Trains Antwerp

Halle Ghent trenleri

Ghent Trains Bruges

 

5. Helsinki, Finlandiya

helsinki finland
Baltic'in sınırlarında saklanmış, Helsinki layık bir Avrupa kentidir keşif. yenilik taşan, Helsinki Dünya mimari oldu için Sermaye 2012. Onların tarzı övgüye böyledir, çekingen olabilir ve gezinti katılmak için çalışın şehir çevresi ziyaretler Fin sermaye zengin tarihini yaşamaya.
onun sürekli sırasında Helsinki ziyaret düşünün yaz günleri orada süresini artırmak için veya cesur botları giyip örtülmemiĢ kış akşamları mücadele. Her durumda, görmek manzaraları böyle büyük sayılar vardır, Eğer seçeneğine sahip olmayacak completely her sırrı açığa çıkarmak o tutar!

 

6. Göteborg, İsveç

Gothernburg Sweden is a Lesser Known Beautiful Destinations To Visit In Europe

Göteborg, İsveç'te bulunan, Liseberg Eğlence parkı ev sahipliği, Biri Az Tanınan Güzel Noktaları biri olmanın da olsa ülkenin en turistik. Ayrıca ülkedeki ikinci büyük şehridir nedeniyle kara ve deniz ve ıraksak hem onun kapsayıcı için eğlendiriyor ötesinde “Fika” gibi kavramların (Kahve molaları keyfi bir kavramı) ve Feskekorka (Balık kilise) Onların inanılmaz müzik festivali tanık Ağustos ayında bu şehri ziyaret deneyin Way Out West olarak bilinen. Değil mümkün bu süre içinde ziyaret etmek? şehir olacak yine de güzel sahnelerine ile tüm duyularınız için bir zevk olarak poz,
parmak yalama gıda, ve canlı sokakları. O top için, şehir etrafında dolaşım yapılabilir sağ ayak üzerinde seyahatte fonları ve aynı de kaydetmenizi hangi araçlar Zaman bu muhteşem şehrin sunduğu sosyal ve kültürel tatların keyfini.

 

7. Lesser Bilinen Güzel Noktaları – Bölünmüş, Hırvatistan

Split Croatia is a Lesser Known Beautiful Destinations To Visit In Europe

Hırvatistan'da Split, bir olayın peşindeyseniz, tatil için mükemmel Az Bilinen Güzel Destinasyonlar soğuk Akdeniz heyecanları ile kıyı kenti karışarak. Burada Dalmaçya mutfağı ile bağlanmış taze deniz mahsülü duyularınızı okşa ve seni dizlerinin üstüne alacak!
Daha ileri, Kastelet plajda dinlenerek stres sizi rahatlatmak ve sen yenilenir içinden olmak. Eğer teselli bir süredir arıyorsanız, Eğer bir feribot yolculuğu alabilir Buradan Hvar için, şehirden iki saatten az bulunan bir ada. Neticede, Bölünmüş komple bir paket kesinlikle hangi size keşfetmek gerekir!

 

Böyle, bekliyorsun işte bu nedir? bu Lesser Bilinen Güzel Noktaları birine sonraki gezi planlayın Bir Tren Kaydet bu güzel şehirler etrafında ve daha sonra bize teşekkür edecek, seyahat mutlu!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flesser-known-beautiful-destinations%2F%0A%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)