Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 14/05/2020)

Avrupa'da seyahat etmek en popüler yollarından biri Londra'ya gelen Amsterdam etmektir, ile işleyebilir hızlı bir yolculuk 4 Her yıl trek yapmak milyon yolcu. Eurostar üzerinden trenle ulaşım için en iyi seçenek, iki Avrupa başkentlerini bağlayan hızlı tren. Bu rota, yılında açılan 2018, tasarruf ve demiryolu seyahat sağladığı kolaylık tadını çıkarmak isteyenler için iyi bir seçimdir kalır.

Altında, Londra'dan Amsterdam Eurostar yolculuğunuzu yönetmenize yardımcı olacak tüm ayrıntıları bulabilirsiniz.

Londra için Amsterdam'dan Eurostar Tren Times

Eurostar sık ​​ishal, için yukarı bakacak şekilde 16 tatillerde bağlı olarak günlük kalkış ve hafta sonları. Londra'dan Amsterdam'a herhangi bir günde ilk tren Londra St'den kalkıyor. en Pancras 07:16 ve toplam alır 3 saat ve 55 dakika, Amsterdam Central içine gelen 12:11 (Amsterdam Merkez Amsterdam merkez istasyonuna Hollandalı adıdır). Bu genellikle mevcut en ucuz bilet biridir, böylece biraz para kazanmak ve şafakta, dışarı baş erken yükselen hoşlanmıyorsunuz değilseniz.

Rota kez neredeyse hiç saat vardır, hangi bol kalkış saatleri için seçeneklerin yaprakları. Gecenin son tren kalkar 17:16 ve ulaşır 22:11, yeterli zaman Hollandalı başkentinde bir gece yarısı aperatif keyfini hangisi. Eğer bir düğmeye ekranın sağ bulabileceğiniz sitemizi kontrol edin ya da sadece SaveATrain.com tıklayın, Londra - Amsterdam Eurostar saatleri.

Londra - Brüksel Tren fiyatları

Londra - Paris Tren fiyatları

Cenevre - Londra Tren fiyatları

Londra - Amsterdam Tren fiyatları

 

güneşli bir günde Amsterdam kanal

 

Eurostar On Kişisel Bilet Rezervasyon

Tüm Eurostar tren biletleri en az iki parça içerir bagaj ve bir el çantası. Eğer bagaj oldukça çok seyahat ediyorsanız, Ayrıca Daha fazla öğe getirmek sağlayan bir bilet seçebilirler. bütçe havayolları onların ilk rezervasyonları için daha az ücret alabilir iken, bagaj ücretleri ve koltuk seçimi ücretleri hızla artabileceğini, Bir sürü azı için daha fazla ödeme sonunda hangi araçlar.

Bu Londra - Amsterdam Eurostar seyahati için bilet fiyatları çok dalgalanma eğilimindedir, Bu yüzden, sizin en kısa sürede bilet satın tavsiye sizsiniz, mümkün. Genel konuşma, Bu biletler önceden satış üç ay devam, vesilesiyle olsa seyahat tarihinizden önce altı ay için onları bulabilirsiniz. Global kuruluşumuzun kullanmanızı tavsiye Kaydet A Train Dünya tren biletleri web sitesi bulmak ve tren biletleri kitap, hangi otomatik olarak olası fiyat fiyat almak için mevcut tüm envanter arar, garantili.

Amsterdam - Londra Tren fiyatları

Rotterdam - Londra Tren fiyatları

Paris - Londra Tren fiyatları

Brüksel - Londra Tren fiyatları

 

Eurostar Treniyle Londra'dan Amsterdam'a Biletlerin Fiyatları ve Çeşitleri

Eurostar tren bütçenize bağlı üç sınıf kabin çalışır. olanlar için sadece bir yerden diğerine almak isteyen, İkinci sınıf bilet en iyi seçenek vardır. İş seyahatlerine olanlar yerine Standart Premier veya Business Premier bilet tercih edebilir, Her ikisini de birinci sınıf antrenörler oturup yolculuk sırasında yemek sağlamaktayız.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, fiyatlandırma seyahat tarihlerine göre değişir, Bu nedenle, müsaitlik durumu açılır açılmaz tren biletinizi ayırtmak isteyeceksiniz. Önceden yeterince rezervasyon yaparsanız, Eğer yaklaşık ödemek isteyen olacağım 92 gidiş-dönüş doları, veya yaklaşık 46 tek yönlü doları. son dakikaya kadar Bekleme Detaylar Fiyatları gök yüksek seviyesine sürebilirim, maliyetleri neredeyse iki katına ile sonradan biletinizi satın.

Unutmayın o ileriye mayıs, Londra St Amsterdam Merkez İstasyonu'na doğrudan tren. Pancras işletim başlayacak, dönüş yolculuğunda size seyahat süresi birkaç saat kurtaracak olan. Ayrıca başlayan Rotterdam doğrudan hizmetlerdir. Bu hizmetler de geçerli fiyatlandırma daha ucuz olacak.

Ücret tipiKolaylıklarKısıtlamalar
İkinci sınıf
 • 2 bagaj ve bir el çantası parçaları dahil
 • Rezervasyon sonra kullanılabilir Koltuk seçimi
 • satın alınabilir Gıda
İade yapılmaz. tren ayrılmadan önce, Eğer biletinizi alışverişi yapabilir. Bir değişiklik ücreti 40 Euro ve ücret farkı uygular. Yeni bilet orijinal bilet daha ucuzdur ise, fiyat farkı iade edilmez.
Standart Premier
 • 2 bagaj ve bir el çantası parçaları dahil
 • Yükseltildi koltuklar daha bacak alanı ve prim deneyimi özelliği
 • Hafif bir yemek ve içecekler Koltuğuna sunulacaktır
İade yapılmaz. tren ayrılmadan önce, Eğer biletinizi alışverişi yapabilir. Bir değişiklik ücreti 50 Euro ve ücret farkı uygular. Yeni bilet orijinal bilet daha ucuzdur ise, fiyat farkı iade edilmez.
İş Premier
 • 3 bagaj ve bir el çantası parçaları dahil
 • Yükseltildi koltuklar daha bacak alanı ve prim deneyimi özelliği
 • Şef tasarlanmış yemekler ve şampanya Koltuğuna sunulacaktır
 • Yola çıkmadan önce özel salona Erişim
 • Taksi rezervasyon hizmetleri mevcuttur
 • Ücretsiz iptaller ve kadar sınırsız değişim 60 gün İngiltere'de arasındaki tüm yolları üzerinde ayrılmasından sonra, Fransa ve Belçika.
 • Ücretsiz iptaller ve sınırsız borsaları yukarı İngiltere ve Hollanda arasındaki direkt yol üzerinde kalkış kadar, artı dolaylı yolu üzerinde serbest borsaları (Brüksel üzerinden Thalys / Eurostar) kalkış kadar.

Eurostar demiryolu geçmesi sahip olanlar için kullanılabilir olmadığını belirterek It yetmeyecek, böylece bu yolculuğu cazip ve uygun fiyatlı yapmak istiyorsanız, önceden tren bilet satın. Çeşitli web sitelerinde çevrimiçi trenler bilet bulabilirsiniz, ancak bu web siteleri, Eurostar tren biletlerinin A Train web sitesini kaydet.

başkentte kez, Farklı Amsterdam trenler bir dizi aracılığıyla ileriye bağlayabilirsiniz. Hızlı tren hizmetleri de kıta çapında yerlerde bir dizi sunulmaktadır.

Bremen - Amsterdam Tren fiyatları

Hannover - Amsterdam Tren fiyatları

Bielefeld - Amsterdam Tren fiyatları

Hamburg - Amsterdam Tren fiyatları

 

Londra'dan Amsterdamn'a Eurostar Treni

Bir kez Teknede, Londra'dan Amsterdam'a trenle toplam seyahat süresi yaklaşık olarak 3 saat ve 52 dakika. Önceden kalkış varış ile birlikte, toplam yolculuk süresi etrafında olacak 4.5 saatler.

Tren kendisi işten izin ve kolaylıkla yemek masaları yanı sıra standart koltuklar vardır. Bunlar erken rezervasyon eğilimi, gerçi, O istediğiniz buysa bu yüzden önceden seçmeye özen. Ne olursa olsun oturup nerede, Eğer cihazları şarj etmek iyi bacak rahatlığı ve fişleri görünmesi garanti olsun.

Daha önce bahsedildiği gibi, ücretsiz var WiFi Teknede, Eğer tüm e-posta ve sosyal medya ihtiyaçlarını uydurabilecek böylece. biletinizin bağlı, Ayrıca yemek koçu gidebilirler, nerede yiyecek bulabilirsiniz, içecekler ve atıştırmalıklar. Eğer birinci sınıf bir kabinde oturmuş ediyorsanız, Gıda Koltuğuna doğrudan getirilecek.

Girişte, pasaport kontrolünden geçmesi gerek yok, Brexit ve AB'den İngiltere'de çıkarılması bu hizmetler değişebilir sonra olsa. Eğer yolculuk yapmaya önce yerel yasaları kontrol ediniz Be.

Londra - Anvers Tren fiyatları

Londra - Lille Tren fiyatları

Strazburg - Londra Tren fiyatları

Londra - Rotterdam Tren fiyatları

 

eurostar tren E320 ile Amsterdam'a londra

 

Neden Seyahat Avrupa tarafından Tren?

Tabii ki, Tam olarak Avrupa iyi tren seyahati yoluyla deneyimli neden gerçek soru – hepsinden sonra, bu iyi bağlı kıta düzlemi ile kolayca çaprazlanabiliyorsa, araba, veya otobüs. ancak, pencerenizin dışında vahşi sahne gibi romantik birkaç şey bir tren yolculuğu üzerinde bulunmaktadır, ve ilk kez seyahat için yola hemen önce gemide bir tren atlamalı daha kullanışlı hemen hemen hiçbir şey yoktur. Bu Avrupa'nın havaalanlarına derin zıtlık oluşturmaktadır, nerede gelişmiş check-in saatinden iki saat fazla olduğunu ve eğer havalimanı konumuna gidip ek zaman ve para harcamak.

seyahat süresi Konuşma, Avrupa kendi yüksek hızlı demiryolları için ünlü olan, Buraya kadar, dolambaçlı otoyollar geçebilir. kıta genelinde Trenler hızlı ve sık sık direkt vardır, ki keşfetmek için daha az zaman giderken ve fazla zaman anlamına gelir.

genellikle şehir merkezi içinde yaptırılmış gibi Tren istasyonları da iyi bir konumda olma avantajına sahip. Genellikle güzergah binlerce günde birkaç kalkış saatlerini sağlamak, Her zaman seyahat için bir seçenek olacak olan araçlar.

En sonunda, tren biletleri daha kapsayıcı olan, Eğer iri ek ücret ödemeden koltuk bagaj getirmek ve seçim için izin gününde.

Bütün bunlar yani, Avrupa yolcuları için birçok seçenek varken, hiçbir şey iyi eski tren yolculuğu yener.

Frankfurt - Londra tren fiyatları

Münih - Londra Tren fiyatları

Moutiers - Londra Tren fiyatları

Marsilya - Londra Tren fiyatları

 

Londra şehrinden Amsterdam şehrine tren yolculuğu ile bilet satın al

tüm bilet rezervasyonu bizim sitede ara Avrupa'nın en iyi yerler, dahil olmak üzere Belçika, İtalya, İsviçre ve UK (ile Eurostar arasında Londra şehrinden Amsterdam şehrine giden tren dahil). Bizim arama motoru için tasarlanmıştır para biriktir Tüm bilet ve hiçbir rezervasyon ücretleri sayılabilir. Biz ödeme için birden fazla yol kabul ederek Almak için kolaylaştır, dahil kredi kartı, Giropay, iDeal ve daha birçok.

Yani, seyahat için ne olursa olsun sebebi, Eğer tek başına veya başkalarıyla birlikte seyahat ederken, Save a Train'de tren bileti aramak için birkaç dakikanızı ayırın, hangi teklifler en düşük fiyatlar, garantili.

 

Kitaba bakıyor? almak 3 dakikalar ve Amsterdam tren yolculuğu için Londra için bir bilet bulmak www.saveatrain.com . seyahat etmek istiyorum tarih ve saatine doldurun, ve biz yolculuk için en iyi fiyat sağlayacaktır.

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz? Buraya Tıkla: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-amsterdam-direct-train%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)