Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 18/03/2022)

Dünyanın en uzun tren yolculukları çok uzun! Bu yolculuklar gün sayısını almak ve binlerce mil kapsayabilir.

Böyle, Burada en uzun sürebilir yolculuklar vardır Avrupa, Asya, Avustralya, ve ABD.

 

dünyanın en uzun tren yolculukları

 

1: Trans-Sibirya Ekspresi en uzun tren yolculuğu

Mesafe: 5,722 mil

Süre: 6 günler +

Dünyanın en uzun tren yolculuğu Moskova'da başlıyor ve Vladivostok'ta bitiyor. Her şeyden önce, o devralır 6 gün tamamlamak için. Bu konuda Yolcular Avrupa yolculuk Birden fazla saat dilimine geçmesi. Bu yolculukta Manzaralar Dahil et Ural Dağları ve Baykal Gölü. Bu yolculuk için Trenler her yola 48 saat.

 

uzun tren sürmek sahne
Baykal Gölü: dünyanın en derin gölü

2: Doğu & Doğu Ekspresi

Mesafe: 1,200 mil

Süre: 3+ günler

Bu yolculuk seyahatler Bangkok'tan Singapur'a Güneydoğu Asya üzerinden. Tren Kwai Nehri'nde durur ve Kuala Kangsar. Yolculuğun süresi ya 3 veya 4 günler. bunlara ek olarak, yolculuklar genelde almak hafta sonları yerler. Üstelik, konaklama Özel ve güzel bir şekilde dekore edilmiş. konaklama kompakt Çünkü en iyi solo yolcular için uygundur.

Lille Trains Brüksel

Antwerp Lille trenleri

Paris Lille trenleri

Lille Trains Lyon

 

3: Kanadalı en uzun tren

Mesafe: 2,700 mil

Süre: 3 günler

Her şeyden önce, hayır yoktur KABLOSUZ İNTERNET Bu kıtalararası yolculuğa. Böyle, sahne seyir vakit geçirmek için hazır olun. Çünkü dağlar, ormanlar, ve göreceksiniz diğer Kanadalı manzara nefes kesici. yolculuk başlar Vancouver ve Toronto biter. rahat uyuyan otomobil keyfini, Eğer geyik Glimpses olsun ederken, geyik, ve hatta ayılar.

 

4: Kaliforniya Zephyr en uzun tren

Mesafe: 2,348 mil

Süre: 51 saat

Bu yolculuk onu ABD'de en uzun olduğu gibi en kayda değer. yolculuk öncüler kapsar, kayalıklar, ve kanyonlar. Bu yolculukta kilit durak Denver vardır, Tuz Gölü şehri, reno, ve Sacramento.

 

 

5: Hint Pasifik: Perth Sydney (Avustralya)

Mesafe: 2,704 mil

Süre: 65 saat

Bu uzun tren yolculuğu dünyanın düz demir yolunun en uzun plajı vardır. İlk önce, Yolcular yaşamaya olsun genişliği Avustralya. bunlara ek olarak, manzara şelaleler içerir, ormanlar, ve mavi dağlar. uzunluğunun Çünkü, Bu konuda pek çok önemli durak vardır rota. Duraklar şunları içerir: kırık tepe, Adana, Barossa Vadisi, Kalgoorlie, pişirmek, ve Rawlinna. Tren bileti Bu yolculuk fiyatları üzerinde başlayan ile pahalıdır $600.

 

6. Vivek Ekspres: Kanyakumari Dibrugarh (Hindistan)

Mesafe: 2,633 mil

Süre: 82 saat

Benzer Hint Pasifik, Bu tren Hindistan'da en uzun tren yolculuğu. Hindistan'da tüm uzunluğunu geçecek ve bir olduğundan ortalama hız ile ilgili 32 Saatte KM. Bu tren başlangıcında için diğer uzun tren yolculukları bilet aksine $10.

 

 

7: Paris-Moskova en uzun tren Ekspres

Mesafe: 1,998 mil

Süre: 48 saat

Bu trenin en uzun olsa da Trans-Avrupa Rota sadece sürer 2 gün tamamlamak için. tren yaprakları Fransa'nın başkenti ve Rus başkentine varır. Bu yolculuk Belarus üzerinden geçecek Çünkü seyahat etmek bir Beyaz Rusya vizesi gerekir. bunlara ek olarak, girmek için vizeye ihtiyacın var Rusya.

Marsilya Trains Lyon

Paris Marsilya trenleri

Marsilya Trains Nice

Bordo Marsilya trenleri

 

Kaydet bir tren ile en uzun tren yolculuğu yapın

Uzun bir tren yolculuğu Rezervasyon uzun zaman sürmez. Kaydet bir tren bir neden budur Hızlı bilet satın alma işlemi.

 

Şimdi sitemize giriş ve almak 3 dakika bulmak için En ucuz Tren Bilet Yolculuğunuz için. Biletler kredi kartlarından ve gerçek zamanlı bankacılık ödemeleri ve daha birçok seçenekleri kullanarak satın alınabilir Bir Tren Kaydet İnternet sitesi.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flongest-train-journeys-world%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)