Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 30/09/2023)

Çok fazla yok taşıma modu trende daha iyi, ancak bir nehir gezisi oldukça yakın geliyor! Bu bir lüks ve yavaş olduğu keşfetmek için bir yol Avrupa lezzetleri, şehirler görme, bölgeler, ve yeni bir bakış açısıyla ülkeler. Sen keşfedebilirsiniz ilginç yerler o aksi bir tatil güzergah gelen gözden kaçabilir. Bu kadar çok insan tercih şaşmamak doğal yol görmek için 5 Avrupa'da en güzel Rivers Keşfet için!

 

1 arasında 5 Avrupa'da en güzel Nehirler: Tuna

uzunluk: 1,783 mil / 2,870km

Güzergah: Almanya – Karadeniz'e Kara Orman

Geçmiş hoşlanıyorsanız bir Tuna nehri turuna çıkın, enfes yemek, ve unutulmaz deneyimler. Amsterdam modern şehirde gezip dolaşın Doğu Avrupa yavaş yavaş Doğu Avrupa geçerken içine iner Tuna tarihi yerlerinden, örneğin Salzburg olarak (müziğin şehir), veya harabe barları ziyaret etmek atlamayın moda Budapeşte. Avrupa nehir yolculukları Bu koleksiyon yeni deneyimlerle dolu bir rüya uzaya uzakta kesecek, manzaraları, sesleri, kokuyor, ve gastronomik karşılaşmalar.

Münih Salzburg trenleri

Passau trenleri Salzburg

Viyana Salzburg trenleri

Viyana trenleri Salzburg

Danube river at night

2 arasında 5 Avrupa'da en güzel Nehirler: Rhone

uzunluk: 505 mil / 813km

Güzergah: Swiss Alps Akdenize

Rhone Nehri tarihi bir nehirdir İsviçre ve Fransa ve en önemli su yollarından biri Avrupa. O listemizde hiç şaşırtıcı değil edilir 5 Avrupa'daki en güzel nehirler keşfetmek için.

Sadece büyük nehir doğrudan akıyor Akdeniz ve iyice Alp edilir üstlenmiştir. Bu kuzey komşusu dan oldukça farklı kılan, Ren, o İsviçre ayrıldığında arkasında Alp özelliklerin hepsine bırakır. Rhone doğal ve çoğu zaman vahşi ders, İçinde akan suyun özellikleri, ve insanlar tarafından kullanılmış olan yolu bütün tarafından şekillendirilmiştir Dağların etkileri, Sağ nehir ağzına kadar, bir Alpine buzul içinde Rhone işaretleme sedimanlar Akdeniz'in sıcak sularına taşınır nerede.

Zürih Chur trenleri

Cenevre Chur trenleri

Milan Tirano trenleri

Bergamo Tirano trenleri

Rhone Switzerland Rivers In Europe

3 arasında 5 Avrupa'da en güzel Nehirler: Ana

uzunluk: 326 mil / 525km

Güzergah: Mainz için Kulmbach, Almanya

Ana Nehri 327 mil uzunluğunda ve tamamen yer uzun nehri olan Almanya. doğudan batıya Akan, Ana Mainz Ren Nehri ile birleştiği, Almanya. Main Nehri Almanya'nın Oberfranken bölgesinde başlar; ancak, Nehir sadece arasındaki gezilebilir kabul edilir Bamberg ve Mainz.

İçinde 1992 bu Main-Tuna Kanalı açıldı, hangi Main ve Tuna Rivers bağlayan. Kanal Bamberg başlar ve Kelheim'daki Tuna Nehri karşılar, Almanya. Bu şimdi yolcu gemileri ve daha küçük ticari gemiler hem doğuya batıya ve Karadeniz'e Kuzey Denizi arasında seyahat sağlayan önemli bir su yolu olarak kabul edilir.

Köln Mainz trenleri

Mainz Trains Frankfurt

Berlin Mainz trenleri

Mainz Trains Brüksel

Mainz Germany Rivers In Europe

 

4 ile ilgili 5 Avrupa'da en güzel Nehirler: onun
uzunluk: 485 mil / 780km

Güzergah: Dijon Kuzeybatı, France ingiliz kanalı Le Havre için

şehirlerin birçoğu bunları tanımlayan bir özelliği var, varlığını tanımlar, ve şehirler kalbinden geçen darbe gibi davranır. Paris'te Seine Nehri Thames Nehri Londra budur, Budapeşte Tuna. Bu merkez üssüdür, turistlerin göç ettiği bölge, onlar gözlemlemek nerede ünlü turistik ve gastronomik karşılaşmalar.

Bir Seine Seyir A Must!

Biz kelimenin tam anlamıyla sadece sunulan Seine yolculukları herhangi biri hakkında seçebilir düşünmek ve hayal kırıklığına olmayacaktır! Sen Paris'in en iyi görmek mümkün olacak, Aşk şehri. Seçiminiz geniş kapsamlı olduğunu. Zamanınız kısıtlıysa, yolculukları orada kısa bir süre içine sığacak şekilde mevcuttur. Bir daha gevşek vibe için, Bir Seine akşam seyir keyfini, Eyfel Kulesi ve Louvre Müzesi üzerine bakışları, Eğer tarafından yelken olarak. Yoksa özel bir combo için bu konumlar ve seyir birleştirebilirsiniz, İkinci kata tırmanmaya, manzarasını hayranlıkla, ve sonra tekne gezisi, akşam yemeği ve a keyfi kadeh şarap. böylece fantezi eğer Hatta bir Moulin Rouge gösterisinde alabilir? Gerçek Paris'i görüntülemek için, Seine cruise bir zorunluluktur.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

 

 

Avrupa Rivers İçin Son Seçim – Hollandalı Su Yolları

uzunluk: 528 mil / 850km

Güzergah: Hollanda Kuzey Denizi'ne

küçük nehirler, kanallar, ve Hollanda'nın iç denizleri Hollanda Su Yollarını oluşturur, ve burada seyir Avrupa'yı ve onun çarpıcı düşük ülkeleri keşfetmek için rahatlatıcı bir yoldur. Amsterdam ve Rotterdam kentlerinde etrafında geziler genellikle güzergahlar görünür, ama vurgulamak Hollandalı Su Yolları nehir gezisi dizisidir 19 Kinderdijk'e bölgedeki kanal bankaları hizaya otantik yel değirmenleri. Fotoğraf makinenizi hazır edin.

Eşit harika Keukenhof de çiçek görüntüler vardır, büyük çiçek bahçesi. Renklerin Büyüleyici halı yedi milyonluk lale tarafından oluşturulur, nergis, ve diğer çiçekler - Nisan ve Mayıs aylarında en iyi şekilde. Özellikle Hollandalı ampul alanları odaklanarak yılın bu zamanında daha kısa yolculukları dikkat.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Dutch Waterways and windmill

 

Herkes trene! Nehir gezinize tren bileti rezervasyonu yapın Bir Tren Kaydet bugün ve seyir alır!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “5 Avrupa'da en güzel Rivers Keşfet için” Siteniz üzerine? Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-rivers-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)