Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 25/10/2022)

Avrupa en güzel Sokaklar bazı doludur. En şıkından ve sıradışı için renkli. Avrupa'da en güzel Sokaklar bazıları halihazırda keşfedilmiş ve iyi turist yolda kurulan ama diğerleri gerçek vardır gizli mücevherler Sadece biliyorum o keşif için mümkün olacağını. Biz toplistimizi araya gelmiş!

 

1. En Güzel Sokak In Europe: Cremieux sokak, Paris, Fransa

çok renkli evleri ve antika ilgili bir şey var, Arnavut kaldırımlı sokakları Cremieux sokak Bu size imkansız kameranızı aşağı koyarak! Bu muhteşem bir Paris sokak pembe ile kaplı, yeşillik, sarılar, ve maviler, herhangi bir renk olması zorunludur fotoğraf çekimi için herhangi bir kıyafet maç için. gram için yap, adamlar!

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

Rue Cremieux, Paris, France on Most Beautiful Streets In Europe

 

2. Toledo Via, Napoli, İtalya

Via Toledo antik bir caddedir ve Napoli şehrinin en önemli alışveriş caddelerinden biridir., İtalya. Bu 1.2 Sokağın kilometrelik Avrupa'da en güzel Sokaklar biridir. Piazza Dante başlar ve Piazza Trieste e Trento biter, Piazza del Plebiscito'ya yakın.

Caddenin inşaatı Napoli'nin vali tarafından düzenlendiği, Pedro Alvarez de Toledo, içinde 1536. Toledo Napoliten şarkıları 18. ve 19. yüzyıllarda ve sayesinde Büyük Tur yolculuklarda bir sonucu olarak ünlendi Via, hangi sıklıkla bahsedildi.

Milan Napoli trenleri

Floransa Napoli trenleri

Venedik Napoli trenleri

Pisa Napoli trenleri

Via Toledo, Naples, Italy

 

3. En Güzel Sokak In Europe: Kynance Ahırları, Londra, İngiltere

Sarmaşık evleri ve gizli bir merdiven kaplı. Kensington'daki Kynance Mews Avrupa'da kadar en güzel Sokaklar gereğidir. Sonbaharda, sokak yeşili ve bordo yaprakları ile parlıyor, ve bahar geldiğinde, evler mor orman dönüşebilir. Londra Bu alan cennet herhangi blogger fikir!

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

Kynance Mews, London, England on Most Beautiful Streets In Europe

 

4. Çiçekler Sokağı, Cordoba, ispanya

Calleja de las Flores Endülüs'te Cordoba şehrinin en popüler turistik caddelerinden biridir, ispanya. Avrupa'nın En Güzel Caddeleri listemizde olmasının da nedeni budur.. sokak Velazquez Bosco bir kavşak olarak konumlandırılan, Bir plaza biter dar sokak.

beyaz duvarlar sayısız ile sıralanır, sardunya ve karanfil ile dolu rustik çiçek saksıları, Şehrin bu gerçekten özel kısmına renk muhteşem bir pop vererek. Dar birlikte, Arnavut kaldırımlı zemin, taş kemerler, ve tabii ki güzel duvar dekoru, Mezquita Katedrali zaten mükemmel fotoğrafa mükemmel ek için yapım duvarlar arasında gelen görünümünde.

Calleja de Las Flores, Cordoba, Spain

 

5. En Güzel Sokak In Europe: Chalcot Kare, Londra, İngiltere

Bir küçük kare Primrose Tepesi yakınında, Avrupa'nın En Güzel Caddelerinden birini ve aynı zamanda en Instagrammable! yüksek standı oldukça pastel sıra evlerin bir satır hayal, küçük etrafında kıvrılarak, Chalcot Meydanı yeşil park. Bu bir taş Regents Park ve ünlü Camden Market'ten atmak edilir.

 

 

6. Rozenhoedkaai, Kullanılmış, Belçika

Eğer film izledim varsa, Colin Farrell ile Bruges. Sonra bahsediyoruz tam olarak ne bilecek. Bu muhtemelen o kartpostal an için en pastoral yerlerinden biridir! Rozenhoedkaai gibi bu listede başka yerlerde daha az sokak olabilir, ancak, Biz yine de bir anılmayı hak ettiğini düşünüyordu. yılın hangi zamanı, Rozenhoedkaai onun ziyaretçiler için parlıyor. böylece yaklaşık büyüleyici bir şey var masal mimari ve ağacı dalgalı neredeyse kanal suya dalan.

Bruges Trains Brüksel

Antwerp Brugge trenleri

Halle iki Bruges Trenler

Gent Bruges trenleri

Rozenhoedkaai, Bruges, Belgium

 

7. En Güzel Sokak In Europe: Victoria Caddesi, Edinburg, İskoçya

Edinburg Victoria Street eğlence dolu kaldırım taşlı bir gezintiye Enjoy, eşsiz mağazalar, ve atılmış. Victoria Street, taş duvarlar ve her yerinden asırlık çekicilik çeken ziyaretçilerle şehrin tarihinin bir katı parçasıdır. emin 14. yüzyılda başlayan ve almaya yerel üretim ve bit her türlü satar Grassmarket'e aşağı yürümek olun.

Victoria Street, Edinburgh, Scotland

 

8. Nyhavn, Kopenhag, Danimarka

Nyhavn, renklerle dolup taşan, mükemmel bir liman yan caddesi olarak kutuyu işaretliyor, pastoral tekne direkleri ile, tatlı kafeler, ve her iki tarafı da sıralayan şık restoranlar. Bu kasaba şehirdeki en güzel caddesi yanı sıra Kopenhag ilginç bir atmosfer ve yenilikçi havası sahiptir. Kopenhag'a hiçbir gezi, burada bir gezinti ve fotoğraf olmadan tamamlanmış sayılmaz.

Nyhavn, Copenhagen, Denmark

 

9. En Güzel Sokak In Europe: Burano, Venedik, İtalya

Bir yürüyüş (veya tekne yolculuğu) Venedik'te bu güzel caddede gökkuşağının bir tur almak gibi. Burano Venedik Lagünü ortasında bir ada değildir, Eğer şimdiye kadar şanslı iseniz ancak sizin kamera kapma olacak ziyarete (cep telefonu) hemen. Güzel kanal düz üzerinden çalışan ile evler büyüleyici öyle yapmak. Herkesin ruh halini anında değiştirebilecek türden bir yer.

Milano Venedik trenleri

Padua Venedik trenleri

Bologna Venedik trenleri

Roma Venedik trenleri

Burano, Venice, Italy

 

10. Doğu Yakası Galerisi, Berlin, Almanya

Dünyaca ünlü East Side Gallery aşağı bir yürüyüş yapın. gerçek bir açık hava galerisi ile bir sokak Berlin Duvarı'nın kalıntıları ile birlikte tüm sıvalı. Insta imkanları sanat inanılmaz olarak bu caddede bolca vardır, ama aynı zamanda Berlin tarihinin ve Soğuk Savaş'ın tüyler ürpertici bir hatırlatıcısı..

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

East Side Gallery, Berlin, Germany

 

Gidip Avrupa'da en güzel Sokaklar ziyaret etmeye hazır mısınız? emin ile kitap yapın Bir Tren Kaydet Fazladan ödeme, Yaygara yok, sadece eğlence!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “10 Avrupa'da en güzel Sokaklar Keşfet için” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-streets-europe%2F%3Flang%3Dtr – (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)