Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 20/08/2021)

Yemyeşil vadiler ve tepeler, geniş çayırlar, Avrupa'nın en güzel noktalarında, bunlar 10 Avrupa'nın en doğal golf sahaları, dünyanın en iyi golf kulüplerinden bazıları. Her golf sahası mükemmellik için tasarlanmıştır, tesisler ve doğal güzelliğin harika bir kombinasyonu.

  • Raylı Ulaşım Çevre Dostu Way To Seyahat mi. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, , En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

 

1. Brittany'de Golf Mavi Yeşil Pleneuf-Val-Andre

Muhteşem manzarası ile ingiliz kanalı, Bluegreen Pleneuf Val Andre golf sahası harika. Bluegreen'in Brittany'deki golf sahası, Avrupa'nın en güzel manzaralı golf sahalarından biridir..

Yemyeşil parkur, Breton kıyı şeridine bakmaktadır., ve yeşil toprakların mavi denizle birleşimi muhteşem. ek olarak, birinde oynayacaksın 500 dünyanın en iyi golf sahaları.

 

Deniz kenarında Brittany'de Golf Mavi Yeşil Pleneuf-Val-Andre

 

2. İskandinav Yeni Kursu: Kopenhag

25 Kopenhag uzaklığı, New Course golf sahası 50 Avrupa'da her yıl en iyi golf sahaları. 36 delikli Yeni Kurs, Avrupa'nın en güzel manzaralı golf sahalarından biridir. 25 Etrafında hektarlık orman.

Doğal göletlere giden akarsular, sakin pitoresk ortam, ve ödüllü ahşap golf kulübü, girişten ilk deliğe kadar sizi şaşırtacak. Manzara gerçekten muhteşem ve dünyanın dört bir yanından birçok golfçüyü büyüledi.

Hamburg'dan Kopenhag'a Trenle

Zürih'ten Hamburg'a Trenle

Hamburg'dan Berlin'e Trenle

Rotterdam'dan Hamburg'a Trenle

 

3. Castletown Golf Linkleri: Man Adası

Deniz meltemi, kır çiçekleri, ve Man Adası'nın destansı manzaraları, Castletown golf bağlantıları sahasında golf oynamak unutulmaz bir deneyimdir. Man Adası, Avrupa'nın en nefes kesici yerlerinden biridir, ve golf sahası, Avrupa'nın en güzel manzaralı golf sahalarından biridir..

her yerden denizle çevrilisin 3 taraf, güzel Langness yarımadasında parkuru oynarken. Sahillerin kayalık sahil şeridi, muhteşem gün batımları, İngiltere ve İrlanda'daki en muhteşem golf sahalarında Castletown Golf Links 8. sırada. 17. delik denize bakmaktadır. irlanda denizi, ve 18. delikten görünüm, tarihi St. Michaels Adası, 12yüzyıl şapeli, herhangi bir deneyimli golfçünün dikkatini dağıtabilecek görüşler.

 

4. Tralee Golf Kulübü: İrlanda

Doğal arazide ayarlayın, Atlantik Okyanusu ve plaja bakan, İrlanda'daki Tralee golf sahası, Avrupa'nın en eşsiz ve manzaralı golf sahalarından biridir.. Önünüzde masmavi bir manzara eşliğinde yemyeşil tepeler arasında çukurlar kovalayacaksınız..

Bu doğal 18 delikli golf sahası County Kerry'dedir., Dingle Yarımadası'na ev, ve muhteşem Killarney Ulusal park. Golf sahası, yolun kenarlarında yer almaktadır. çarpıcı sahil şeridi, yeşil bozkır ve ikonik Güneybatı İrlanda ile.

 

İrlanda'daki Tralee Golf Kulübü'ndeki muhteşem yeşil alanlar

 

5. Golf Kulübü Crans-Sur-Sierre: İsviçre

En eskilerden biri, henüz modern ve donanımlı, Avrupa'daki golf sahaları, İsviçre'deki Crans-sur-Sierre golf sahası, Avrupa'nın en güzel golf kulüplerinden biridir.. Doğal göletler, dağlar, ve yemyeşil İsviçre vadisi muhteşem ve canlandırıcı manzaralardır..

Bu pitoresk golf sahası İsviçre Alplerinde, yani manzara nefes kesici. Mont Blanc ve Matterhorn manzaralı, Avrupa'nın en yüksek ve en doğal dağları, bu golf sahasına hayran kalacaksınız. Crans-sur-Sierre golf sahası, güzel tren yolculuğu uzakta Cenevre'den, ve Bern.

Zürih'ten Wengen'e Trenle

Cenevre'den Wengen'e Trenle

Bern'den Wengen'e Trenle

Basel'den Wengen'e Trenle

 

6. İrlanda'daki En Manzaralı Golf Sahası: Eski Kafa Golf Linkleri

Old Head Kinsale'nin tepesinde oturmak, okyanusla çevrili, Kinsale golf sahası teklifleri manzara, tüm İrlanda ve Birleşik Krallık'taki en güzel manzaralar.

Yeşil meralar ile, engebeli araziler, ve deniz manzarası, ikonik İrlanda manzarası şaşırtmayı bırakmıyor. Yani, Old Head Kinsale golf sahasındaki muhteşem bahçelere hayran kalacaksınız. üzerinde golf oynayacaksın 350 milyon yaşlı kumtaşı kaya, zaman içinde kuzeye kayma. Bu olağanüstü golf sahası Cork ilçesindedir., yelken ile, Balık tutma, tüplü dalış, ve daha fazlası açık hava etkinlikleri bu güvenli limanda su tutkunları için.

 

deniz feneri & Eski Kafa Golf Linkleri

 

7. En Manzaralı Golf Sahası: Passier Golf Kulübü Meran Güney Tirol

Avrupa'nın en doğal dağlarının panoramik manzarası, Meran'daki Passier golf kulübü, ileri düzey golfçülere unutulmaz bir deneyim sunuyor.. Dahası, Güney Tirol manzaraları ile, göletler, sığınaklar, ve yeşil tepeler, Passier golf kulübü muhteşem bir konuma ve tasarıma sahiptir..

ayrıca, golf sahası 18 teraslı arazide delikler yayıldı, ve yeşil meralar, bir hafta sonu golf için dünyanın her yerinden golfçüleri cezbedin, ya da Tirol doğasına uzun bir kaçamak.

Trento'dan Bolzano'ya Trenle

Milano'dan Bolzano'ya Trenle

Bologna'dan Bolzano'ya Trenle

Venedik'ten Bolzano'ya Trenle

 

8. Golf Eichenheim: Avusturya

Kalın Alp ormanlarının ortasında, etrafında ahşap kabinler, ve çayırlar, Eichenheim golf sahası, Avrupa'nın en güzel golf sahalarından biridir.. temiz alp havası, doğanın kokuları, ve doğal ihtişam dünyanın en iyi golf oyuncularına ilham verdi. Eichenheim golf sahasında 18 delikler, fazla yayılmış 6000 metre.

Bu manzaralı golf sahası, Avusturya'daki en iyi golf kulüplerinden biridir., birinci sınıf olanaklarla: sauna, Harika bir golf turnuvasından sonra dinlenmek için kapalı ve açık havuzlar. Tutkunuzu uygulamak için mükemmel koşullarla birlikte dağ manzarası gibisi yoktur..

Salzburg'dan Viyana'ya Trenle

Münih'ten Viyana'ya Trenle

Graz'dan Viyana'ya Trenle

Prag'dan Viyana'ya Trenle

 

Eichenheim Avusturya'da golf arabası

 

9. Gardagolf Ülke Kulübü: İtalya

From Manerba-Fort of the palace of Soianoto the hills of Polpenazze and castle, the Gardagolf Club offers scenic views of olive trees and Lake Garda. Gardagolf sahasında 27 delikler, yayılmak 110 hektar, çarpıcı Lombardiya bölgesinde.

Bu pitoresk golf sahası, Valtenesi'nin tepeleriyle çevrilidir., en gelişmiş ve ciddi golf oyuncularına canlandırıcı ve büyüleyici manzaralar sağlamak. Kırmızı parkur Gardagolf'taki en güzel parkurdur, etrafında çiçekler ve uzun ağaçlar ile.

Trento'dan Garda Peschiera Gölü'ne Trenle

Bolzano Bozen'den Garda Peschiera Gölü'ne Trenle

Bologna'dan Garda Peschiera Gölü'ne Trenle

Venedik'ten Garda Peschiera Gölü'ne Trenle

Gunes isigi & Gardagolf Country Club'da bulutlar görünümü, İtalya

 

10. Andermatt Golf Sahası: İsviçre

Başka bir İsviçre mücevher, Andermatt golf sahası bizim 10 Avrupa listesindeki en doğal golf sahaları. Andermatt golf sahası güzel bir İsviçre vadisindedir.. Gökyüzünü öpen dağ zirveleri, yeşil yemyeşil tepeler, ve kartpostal gibi bir manzara.

Konum çok nefes kesici, en odaklanmış oyuncuların bile güzel Ursern vadisi tarafından dikkati dağılabilir. Andermatt golf sahası, doğanın bir parçası olacak şekilde güzelce tasarlanmıştır ve çevre dostudur.. Golf sahalarına inanılmaz bir şekilde dahil edilmiş su akıntılarını ve çiçek çayırlarını göreceksiniz.. Var 18 seçim için delikler. ek olarak, güçlü dağ rüzgarı, hevesli golfçüye meydan okuyor, onların oyununu geliştirmek.

Basel'den Interlaken'e Trenle

Bern'den Trenle Interlaken'e

Lucerne'den Interlaken'e Trenle

Zürih'ten Interlaken'e Trenle

 

İsviçre'de Manzaralı Andermatt

 

biz Kaydet A Train Bunlara hayatınızda bir kez yapacağınız bir geziyi planlamanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. 10 Avrupa'nın trenle en güzel manzaralı golf sahaları.

 

 

“Avrupa'nın En Manzaralı 1o Golf Sahası” adlı blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-scenic-golf-courses-europe%2F%3Flang%3Dtr< - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)