Okuma zamanı: 8 dakika
(Son olarak Güncelleme: 03/12/2021)

ilk kez Amsterdam ziyareti veya yine muhteşem kanallar keşfetmek için tekrar olsun, hakkında bilmek isteyecektir en benzersiz şeyler Amsterdam'da yapmak! Eğer sen Amsterdam'daki Damrak caddesinin ötesinde maceralar aramaya hazır, Bu liste, kaçış gerçekten büyülü yapacak!

 

En Benzersiz şeyler Amsterdam'da yapmak için: Amsterdam'da En Küçük Evi olarak yüksek çay keyfini

İkindi Çayı sahip daha şirin ve daha benzersiz ne olabilir Amsterdams En Küçük Ev? Evet, Bu kesinlikle uyuyor en benzersiz şeyler Amsterdam'da yapmak fatura! Amsterdam'ın en eski mahallelerinden birinde Bu küçük ev sadece 2 geniş metre. Sahibi gerçekten eski mülk altında yeni bir hayat soludum: Evin kez beş kişilik bir aile ağırladı! O olduğu gibi İnanılmaz, bu sadece bu güzel kahvesinde sizi bekliyor öykülerinden biridir.

Birinci katta rahat bir küçük çay mağaza, İkinci ve üçüncü katlar bir çay demlenmiş masalın sizi karşılamaya hazır iken. kahvaltıda birçok seçenek vardır, Brunch, ikindi kahvaltısı, ve hatta öğle. İki kez küçük evinde olmuştur: bir kere keyifli bir kahvaltı için hangi bir saat geç oldu (O benim en iyi gün değildi), ve parmak sandviçler ile başka çok yakın bir öğleden sonra çay, Üç farklı kekler, ve bizim zarif ana Bizimle birlikte bir şeyler almaya teklif ettiğinde o kadar lezzetli çörekler, biz tereddüt etmedi. Seçtik İkindi Çayı fiyatlı 25 kişi başı, İkindi iken 35 avro.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

Most Unique Things To Do In Amsterdam - The Smallest House

 

En Benzersiz şeyler Amsterdam'da yapmak için: GÖZ Filmmuseum keşfedin

Amsterdam'daki tüm kaygan modern binaların, o GÖZ Filmmuseum Bu göze çarpan. Zarif ile, IJ Nehri boyunca zıt uzanan parlak beyaz çizgiler tren istasyonu. EYE, kesinlikle Amsterdam listesinde yapılacak en eşsiz şeylerin başında geliyor.. Başlıca husustur sinema, Birkaç ekranlar kült ve klasik filmler geniş bir yelpazede sunan. Var, ancak, Benzersiz da geçici sanat sergileri ve Çocuklar için etkinlikler, artı Son derece ince görünümleri geri şehir merkezine doğru. Ayrıca burada gizlenmiştir, ve sürekli ekranda, sinematik nadir Jean Desmet vintage filmler ise, hangi kadarıyla uzanmaktadır 1907. Burada öğle yemeği alın, çok: cafe bar birinci sınıf.

Amsterdam Trains Bremen

Amsterdam Trains için Hannover

Amsterdam Trains Bielefeld

Amsterdam Trains Hamburg

The EYE Filmmuseum Drone view Amsterdam

 

Çanta ve cüzdanlar Last.fm 'Müzesi

antik ve modern çanta hem üç katlı, cüzdanlar, ve cüzdanlar Tassenmuseum Hendrikje'yi Amsterdam’ın en önemli sıradışı ve çekici mekanlar. Tertemiz eski ve yakışıklı bir konak sunulan, vurgular Art Nouveau ve Art Deco parçaları dahil, sert plastikten yapılmış nadir ve parlak renkli 1950'lerin çantalarından oluşan bir dolap, Perspex'in ilkel bir formu, ve (etik şüpheli) hayvanlardan elde edilen klasik çanta. çağdaş çanta ve cüzdanlar geçici sergiler koleksiyonunu tamamlamak.

Amsterdam Trains için Dortmund

Amsterdam trenleri Essen

Amsterdam trenleri Düsseldorf

Amsterdam Trains Köln

Museum Of Bags And Purses Netherlands

 

Poezenboot (Kedi Tekne)

Amsterdam'da yapılacak en eşsiz şeylerden biri, evcil hayvanlara bakmamı içeriyorsa sevimli hayvan, Sonra beni saymak! Git ve çok popüler catboat ziyaret! Evet, Eğer bu doğru okumak! kediler, genellikle pahasına suyu önlemek rağmen, kedigiller veya Poezenboot, Onların yüzen sığınak evde mükemmel görünüyor. O bir hayvan kutsal bir kanalda üzerinde yüzen Amsterdam. Bu içinde Henriette van Weelde tarafından kurulmuştur 1966 Başıboş için bir ev olarak, hasta, ve kedigilleri terk, ve o zamandan beri resmi bir sadaka haline geldi.

yüzen ev kapasitelidir 50 Aynı anda kediler, 14 bunların sürekli yaşayan. İnsan ziyaretçiler de gemide bekliyoruz. Birçok kabulü için bir kedi seçmek gelmek, ama turistler de vardır düşmesi ve kulakların arkasında bir pisi çizik hoşgeldin.

Bir sadaka olduğu gibi, Tekne kutsal ziyaretçilerin bıraktığı bağışları sayesinde ayakta kalır. Tüm para mümkün olduğunca çok Amsterdam kedileri yardımcı doğru gider. Kedi Tekne Vakfı sahiplerinin veteriner bakımı göze alamaz kedilerin kısırlaştırma için ödediği, yanı sıra cızırtı. Gönüllüler kediler özen, bunlardan bazıları ziyaretçiler tarafından kabul edilir. kediler yeni evlerinde gayet iyi karada yaşama yeniden ayarlamak inanılmaktadır.

Amsterdam Trains Bonn

Amsterdam Trains için Aachen

Amsterdam Trains için Koblenz

Amsterdam Trains Frankfurt

Unique things to do in Amsterdam - Cat boat

 

Amsterdams kanalları A Benzersiz tur sırasında Plastik Balıkçılık git

Gidiyor Amsterdam kanalları üzerindeki plastik balıkçılık Emin Amsterdam'da yapılacak en eşsiz şeylerden biridir! Ve şunu da söyleyeyim ki, bu sesler gibi Tam olarak. Plastik balina tarafından turistik bir aktivite ile eşleştirilmiş bir çevre dostu girişim, 2 saatlik bot gezisi Gerçekten eğlenceli ve güzel yerlerde hem sunar. Teknede adım kez, Kendi Balık ağı olsun, ve kapatma gitmek!

En iyi bölüm, diğer tekne turları önceden belirlenen rotaya göre geçmiş yelken iken bu muhtemelen, Eğer her yerde plastik bir parça nokta gitmek olsun. Herkesin süper plastik torba hatta en küçük bit bulmakta yatırım rekabetçi I Spy oyununa dönüşür. Birisi kanalın kenarına yakın bir şişe görür zaman Gerçek bir kutlama oluşur. kaptan gemiyi hareket kazandırıyor gibi demirli teknelerin arasına sığacak şekilde, size açısı Kollarınızı ve muzaffer belası dışarı balık! diğer yolcularla tuhaf günlük balıkları yanı sıra kahkaha ve bağ tartışmak için hazırlıklı olun.

Bu deneyimin kesinlikle sizin süre olduğunu düşünüyorum, ve Amsterdam kanallarına yaşamaya alışılmadık bir yol sunar. Sen yorulmadan bol hareket edecek, ve tur bittikten sonra, siz de başarı duygusu ile tekne dışına edecek. Sadece tüm bu 25 avro.

Amsterdam trenleri Osnabrück

Amsterdam trenleri Lübeck

Amsterdam trenleri Bremerhaven

Amsterdam trenleri Kiel

 

 

tur Woonbootmuseum

Amsterdam'ın yüzen evlerinden birinde yaşamanın nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiyseniz, Bunu bulmak için bir şans. Amsterdam'da yapılacak en eşsiz özelliklerinden listemize, Sadece bunu yapabilir! Sahipleri dostu ve onların klasik houseboat açtı, hangi başlatıldı 1914 1960'larda dönüştürülmeden önce kum ve çakıl bir yük olarak. Ziyaretçi rahat bir yaşam alanı yollarını kıpırdatabilirsiniz, açıklayıcı plakların bir avuç yüzen ev yaşamına düşük aşağı vermek nerede. sahipleri yalnız değiller; neredeyse 3,000 mavna ve yüzen evler Amsterdams gaz ve elektrik ağlarına takılı. memnun Curiosity, Eğer mükemmel bir yemek kurulmasına cadde boyunca gezebilirsiniz, Restoran Devekuşu.

Amsterdam Trains Kassel

Amsterdam trenleri Mannheim

Amsterdam Trains için Fulda

Amsterdam Trains için Heidelberg

Unique things to do in Amsterdam - Tour The Woonbootmuseum

 

En Benzersiz şeyler Amsterdam'da yapmak için: Tuschinski Theater sayesinde Bir Ses Tur Atın

Çarpıcı Tuschinski Theater arkasında tarihini keşfedin. Şimdi işleyen sinema, Reguliersbreestraat üzerinde Tiyatrosu Pathe grubunun bir parçasıdır. benzersiz cephe art deco ve art nouveau bir karışımıdır. mimar Hijman Luis de Jong tarafından Tuschinskis komisyonla düzenlendi. Ama cephe gibi güzel olduğu gibi, Sinemanın en büyük salonu gerçek bir tiyatrodur ve kırmızı kadife sandalyede en sevdiğiniz filmi izlemek kadar çekici hiçbir şey yoktur.

tiyatro günlük sunuyor ses turları arasındaki başlangıç 09:30 ve 11:30. Tur İngilizce ve Hollandaca hem de mevcuttur. Sürer 45 dakikalar ve maliyetler 10 çay veya bir fincan kahve içerir Euro. Rehberli bir tur da mevcuttur büyük gruplar 15 insanlar. Kitaba, rondleidingen.tuschinski@pathe.nl bir e-posta göndermek.

Eğer tiyatro havasını zevk istiyorsanız, Eğer planlı film gösterimleri bir göz alabilir. Orada Pathe web sitesinde diğer performansları bulacaksınız. Bir gösteren keyfini çıkarmak için güzel tiyatro alanı, Büyük Salon'da filmler için bak. Bazen, yanı canlı konserler olabilir.

Amsterdam trenleri Trier

Amsterdam trenleri Lüksemburg

Amsterdam trenleri Antwerp

Amsterdam Trains Ghent

Tuschinski Theater Amsterdam

 

En Benzersiz şeyler Amsterdam'da Yapılacak: Rijksmuseum ise bir kaçış Odası maceraya

Yazın ile ilgili 2018 Rijksmuseum özel yaz sınırlı gereken şey başlattı – a benzersiz kaçış odası! Şimdi bir tektir Kaçış oyunu experbenen ve Amsterdam'da yapılacak en eşsiz şeyler listemizde yer alır ve Amsterdam'ın en ünlü müzesinde yer alır.. ancak, öyle görünüyor ki başarılı olduktan sonra, arayışı kalmak için burada. deneyim cömert sürer 1.5 saat ve gerçekten atmosferi içine çeker. İtalyan büyücü ve simyacı Alessandro Cagliostro tarafından 18. yüzyıla ait bir kitaptan çalınan bir formülü kurtarmakla görevlendirildiniz..

Amsterdam Trains için Liege

Amsterdam Trains için Leuven

Amsterdam Trains Bruges

Amsterdam Trains Oostende

Escape Room Adventure In Rijksmuseum

 

Dünyalar Sadece Müzesi Floresan Of Wonders için gönül

Amsterdam'ın ünlü Anne Frank Evi, çok daha psychedelic konulara ayrılmış bu küçük müzeye çok yakındır ve bu, Amsterdam'da yapılacak en eşsiz şeylerden biri olmasının büyük bir nedenidir.!

midilli kuyruklu sanatçı Nick Padalino tarafından sahip olunan ve işletilen. Electric Ladyland kesinlikle Amsterdam listesinde yapılacak en eşsiz şeylerin başında. Benzer şekilde adlandırılan sokak düzeyinde sanat galerisinin altında bulunabilir., Elektrik Lady. Elektrikli Ladyland Dünyanın ilk (ve görünüşte sadece) müze floresan ışığın sihirli odaklanmaktan.

Amsterdam trenleri Genk

Amsterdam Trains için Hasselt

Amsterdam Trains için Namur

Amsterdam Trains için Kortrijk

Museum Devoted To The Wonders Of Fluorescence

 

az gidilen bir seyahate gitmek için hazır, ama oh çok çok daha ilginç? ile gezmeye yakalayın Bir Tren Kaydet! Hiçbir gizli ücret, sadece kolaylığı!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “En Benzersiz şeyler Amsterdam'da Yapılacak” Siteniz üzerine? Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-unique-things-amsterdam%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)