Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 13/08/2021)

Çoğu bira seven gezginler kendi-yapmak listede Münih en yüksek olan. Oktoberfest de olacağını bir verdi, ama Nockherberg Starkbierfest – Münih Güçlü Bira Festivali ekstra bir şey getiriyor. Yok hayır, değil kalabalıklar. Sen olacak deneyim yarısı kadar. Ama bira gücü çift! başlaması için mükemmel bir yol gibi geliyor Mart ve bahar, bize!

 

MÜNİH EXPLORING:

munich skyline

 

Münih, Bavyera'nın başkenti, olduğu asırlık binalara ev ve sayısız müzeler. Şehir yıllık Oktoberfest kutlama ve bira salonları ile tanınır, Ünlü Hofbrauhaus dahil, da kuruldu 1589. Altstadt'ın olarak (Eski kasaba), merkezi Marienplatz kare önemli noktalar içeriyor Neo-Gotik Neues Rathaus gibi (Belediye binası), çanları ve 16. yüzyıldan hikayeleri reenacts popüler bir glockenspiel gösterisi ile.

Bu Münih ziyaret ilk defa mı? Bunu bir çok ziyaretçi dostu bir şehir olduğunu bilmek mutluluk duyarız, Hemen hemen her yönüyle. Bu son derece işlevsel vardır altyapı, hem geniş bir yelpazeye sahiptir Kapalı ve açık konumlar, İklim kuzey bölgelerinde daha yumuşaktır; Almanya ve süper bulunuyor etrafında almak kolay ve Nockherberg Starkbierfest olsun – Münih güçlü bira festivali.

Münih trenleri Berlin

Münih Trains Frankfurt

Viyana Münih trenleri

Münih trenleri Stuttgart

 

DİL BARİYERİ HAKKINDA NE?

Almanca veya Bavyera konuşmayın? Sorun değil! genç nesil çoğu İngilizce konuşuyor, ama edememek Almanca biraz kullanmaya (hatta Bavyera, Eğer cüret edersen) yüksek tarafından takdir yerliler. ülke düşmanca olma üne sahiptir, ama gerçeği uzak. Münih yerlileri bunları tanımaya başladıktan sonra, samimi ve yararlı. olası unsurlardan biri “Kültür şoku” bile nasıl yoğun şehir bölgelerinde olabilir, hala bir hafta içi kış gece veya bir Pazar günü çok sessiz alabilirsiniz; Münih kent yaşamının birçok artıları sunabilir (büyük restoranlar, güzel binalar, oldukça yapılacak şeyler) itip eksi bir sürü, telaş, ve stres. Bu şehir pek dünyanın en iyisi özellikleri: bir kentsel Çevre, güzel doğal çevresi, Farklı ve uluslararası kültürleri birçok geleneksel ile harmanlanmış hayatın Bavyera yolları. Ve bu bira bir nedeni dünyaca ünlü olduğunu söylemeye gerek yok!

Münih Trains Hamburg

Münih trenleri Leipzig

Münih Trains Dresden

Münih Trains Ghent

 

https://www.youtube.com/watch?v = GwBfUzPCiaw

 

YEREL GİZLİ

people drinking during Munich Strong Beer Festival

 

Erken ilkbaharda yaklaşık üç haftadır, bira Münih kendi bira salonları kurmak tamamında.

Güçlü bira festivalinin bira bahçeleri ve Oktoberfest gibi Münih aittir. Aslında, bu bira festivali şehrin en iyi sır tutan. Aslında Oktoberfest bile daha yaşlı, 1600'lerin ortalarında başladı, Münih'in Paulaner rahipler ve Paulaner Nockherberg'deki tarafından Münih'in güçlü bira festivali için orijinal mekan!

kurnaz rahipler Lent hızlı yoluyla sürdürmek için bir bira içecek uydurulmuş, ve ‘mübarek babasının bira’ veya ‘St kutsal yağ onların pick-me-up denilen. Francis’ in. En sonunda, bir kurtarıcı Latince - onlar ‘Salvator’ yerleşmiş.

Münih trenleri Salzburg

Münih trenleri Düsseldorf

Münih Trains Köln

Münih Trains Bremen

 

Ve tam Münih Güçlü Bira Festivali nereden geldi?

starkbier

en sık söylendi köken hikayesi starkbier Aç keşişlerin basit bir hikaye. Oruç sırasında oruç Zorla, rahipler kalori kendi dolgu almak için bir boşluk yolu olarak starkbier demlemek başladı. Tekrar, Yüksek erimiş katı madde içeriği sayesinde (olarak bilinen arpa mayası), starkbier sıvı gıda olarak kabul gördü.

Fakat bunun ötesinde, Starkbier yapar, tabii ki, bir yüksek alkol içeriğine sahip (arasında değişen 7.5%-9%). lezzet açısından, şaşırtıcı malt ve var (belki deceivingly demeliyim) pürüzsüz ve etkileri mutlaka olacaktır 1000% size sürüngen. Sevmek, “Lütfen bayan, masanın üzerinde dans durdurmak - Yanında çocukları”sünme korkutuyorsun. Uyarıldın.

şeyler Özetle: starkbier güçlü bira, içinde daha güçlü Alkol içeriği ama aynı zamanda çözünmüş katılarda, bu size yukarı ve karışıklık sizi dolduracaktır. Uyarıldın!

 

Münih Güçlü Bira Festivali için İpuçları

Nakit taşımak!

büyük süpermarket zincirleri ve alışveriş yaparken çıkışları kredi kartı kabul muhtemeldir, Münih'teki çoğu restoran ve mağaza yalnızca nakit veya EC kartlarını kabul eder (banka kartları gibi olan). emin günlük kullanım için yanınızda yeterli Euro olduğundan emin olun.

 

Güçlü bira kılavuz çekme

Munich Strong Beer Festival beer glasses

Starkbieranstich dinlenmesine değinmektedir güçlü bira (diğer bir deyişle. fıçı dokunarak) - Münih te büyük bir mesele gibi ve Starkbierfest başlangıcına işaret. Paulaner At Nockherbergl duyuyorum, onlar müzikal siyasi rostonun onların Salvator kuvvetli bira dinleme cihazlarına kutlamak.

İnsanlar anlamıyla yerel politikacılarla kendi bira salonu doldurup şarkı ve dramaturji aracılığıyla onlarla alay. Eğer kontrol fantezi Ne olay gibi, Burada geçen yıl bir YouTube klip.

Münih trenleri Nürnberg

Münih trenleri Zürih

Münih trenleri Mainz

Münih trenleri Augsburg

 

Münih bir tren bileti rezervasyonu ister? Sonra üzerine üzerine kafa KaydetAtren Hayır süzülmüş ile birkaç dakika içinde bilet elde edeceğiniz yerlere, ek olarak, ve gizli ücretler!

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alabilir ya ve Sadece bir bağlantı ile bize bir kredi vermek Bu blog yazısı için, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnockherberg-starkbierfest-munich-beer-festival%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)