Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 28/08/2021)

köpüklü mavi su ve tatlı yeşil dağlara bakan ise geleneksel İtalyan mimari alanın ortasında sabah kahvenizi keyfini oturarak düşünün. bu sadece bir rüya gibi gelebilir, muhteşem Como Gölü'nü ziyaret edenler için bir gerçektir. Bu çarpıcı hedef Birçok seyahat dilek listesinde oturur. Hatta gümüş ekran ile üzerine böyle yaptı Hollywood'un hit ve yabancı filmler! Como Gölü İtalya'nın kuzeybatı köşesinde yatıyor, Hemen yanında İsviçre Alpleri. Bunun kıyısı boyunca fantastik doğa harikası hayranlık uyandıracak çok sayıda kasaba var. ancak, Eğer sıkı bir zamanlama ise ziyaretten hangilerinin toplama bir ürkütücü bir görev olabilir. Eğer zamanında kısa ve isterseniz çoğu out yapmak senin gezi, burada 5 Como Gölü'nün üzerinde ziyaret pitoresk kasaba.

 

1. Pitoresk Towns için ziyaret On Como Gölü: olarak

Como şehir muhtemelen en yüzünden bölgedeki tüm kasaba ziyaret olduğunu tren istasyonu. Bu a beri birçok ziyaretçi için başlangıç ​​noktasıdır tren yolculuğu Como ulaşmanın en iyi ve en kolay yolu. Bazı ziyaret ve Como kalanını yaşandığı Yolculuklarında it a kısa durak olarak görürken, Başkaları deneyiminin ayrılmaz bir parçası olarak görüyorum. karışık duygular nedeni kasaba popülerliğe kaynaklanmaktadır. Bu çevresinde büyük kasabalarda arasındadır, ve tam olarak turistik cazibesini benimsedi. Bazı insanlar bu sevgi ve tüm mekanlara kadar emmek için zaman ayırın ve turistik bu güzel şehrin. ancak, diğerleri bakir ve otantik İtalyan şehirleri düşünün ne yaşamaya daha küçük şehirlere almak istiyorum.

Bazı turistler bir turist tuzak Como olarak görürken, bunun orijinal güzelliğini gözden kaçırma eğilimindeler Antik kasaba. Sen Como keşfetmek bütün bir hafta geçirmek ve hala huşu içinde olmak şeyler bulabilirsiniz. Aslında, Şehirde aşık turist birçok şehrin içinden yürümek için zaman ayırın. Bir sürü olabilir kafe ve restoranlar turist akını amaçlayan. ancak, Ayrıca orada gizli mücevherler. gibi yerler İpek Müzesi, bu 15inci yüzyıl katedrali, bu Porta Pretoria, ve ortaçağ merkezi daha maceracı ruhlar bekliyor.

Floransa Como trenleri

Milan Como trenleri

Torino Como trenleri

Trains Cenova nasıl

Como Gölü'nün üzerinde Ziyareti'ne Kasabalar

 

2. Bellagio

Bellagio sadece bir feribot gezisi uzakta Como dan. Bu konumu ve güzelliği ile ünlüdür. Bu ikiye gölü böler arazinin üçgen parça üzerine oturuyor. Kasaba yürümek sarp bir tepenin ve kişilere teklifler görkemli bir manzara üzerinde yer almaktadır Arnavut kaldırımlı sokakları ve sokaklar sarma. Birçok yerli ve turistler Como Gölü tacı Bellagio diyoruz. Aslında, Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biri olarak seçildi. Bu şüphesiz en popüler ve en çok alanında ziyaret olduğunu. Geldiğiniz kez, neden anlayacaksınız. Eğer Bellagio ziyaret ederseniz, sizinle bir kamera getirmek için emin olun. Bir yer varsa o size mükemmel bir görüntü verecek, kesinlikle Bellagio olduğunu.

Padua Como Gölü trenleri

Venedik Como Gölü trenleri

Trains Bergamo nasıl

Verona Como trenleri

 

3. Pitoresk Towns için ziyaret On Como Gölü: Varenna

Gölü'nün doğu kıyısında Como Varenna yatıyor. o büyük şehirler boyutunda karşılaştırmak olmasa da, hala bir zorunluluk ziyaret konumdur. Bu güzel geleneksel İtalyan balıkçı köyü büyük bir şehir hayatının gürültüsünden ve karmaşasından uzaklaşmak isteyen herkes için mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Zaman limanda oturup hala ayakta ve mavi su ve havada asılı dağlara bakıyorum görünüyor. Eğer her şeyi çekildikten sonra, Arnavut kaldırımlı yolları yaşamaya dolaşmak, resmedilmeye değer kiliseler, ve Varenna'ya muhteşem villalar. işaretine dikkat edin Villa Monastero görmek için manzaraları. Her zaman halka açık değil, ama eğer şanslıysanız, villanın geleneksel İtalyan cephelerini ve iç mekanlarını göreceksiniz. Eğer göl dikkat ederken egzotik bitki örtüsü dolu uzun ve ince bahçelerinde yürüyüşe çıkın.

Milan Varenna trenleri

Floransa Varenna trenleri

Varenna Trains Torino

Cenova Varenna trenleri

Varenna İtalya

 

4. Menaggio

Como Gölü batı kıyısında, Eğer Menaggio'nun güzel kenti ziyaret edebilirsiniz. Menaggio onun muhteşem manzarası ve birçok çeken bir büyük şehridir güzel mimari. Geleneksel İtalyan kent ile çevresindeki doğal güzelliği karışımların karışımı. kasaba binaların bir yeri vardır o 19. yüzyıla kadar tarih geri. Piazza Garibaldi esasen bütün halk ve turistler için merkezi toplama yerdir. Heyecan ve hayat yayan çok sayıda kafe ve restoran var.. Menaggio da tarih severler için bir zorunluluk ziyaret. Kasaba Birinci ve İkinci Dünya Savaşları önemli bir rol oynamıştır. Gün, sayısız tur sizi bölgedeki önemli turistik yerlere götürebilir.

Trains için Pavia nasıl

Trains için Brescia nasıl

Trains Bologna nasıl

Modena Como trenleri

Como Gölü'nün üzerinde Menaggio ziyaret

 

5. Pitoresk Towns için ziyaret On Como Gölü: Tremezzo

Eğer büyük bir otelin lüks ve estetik tüm birlikte Como Gölü yaşamak istiyorsanız, Sonra Tremezzo ziyaret. Tremezzo gölün popülerlik benimsedi ve karar verdi bir kasaba ziyaretçiler için eşsiz ve lüks bir deneyim yaratmak. onun daha geleneksel bir görünüm ve his uzak ayrılmanın rağmen, Tremezzo hala ziyareti için harika bir şehirdir. Bu Bellagio oldukça yakın olmasına ve hâlâ bazı vızıltı vardır sakin yeri görmek istiyorum birçokları için durak. Şehirdeki otel ve villalar ziyaretçilerin bir çok sürücü ise, kasaba hala bazı şaşırtıcı manzaraları vardır. Church of St. Maria, Örneğin, Madonna Nera inanılmaz heykeli için popüler. Onun dışında, var dolaşmak için güzel bahçeler ve Como Gölü'nün manzaralarının ve seslerinin tadını çıkarın.

Trains için Tortona nasıl

Trains için Mantua nasıl

Piacenza Como trenleri

Como trenleri Livorno

Tremezzo İtalya

 

Bunlar sadece 5 Como Gölü'nün üzerinde ziyaret pitoresk kasaba. ancak, Göl çarpıcı sahne ve güzel kasaba daha teklifine daha çok şey vardır. Ziyaret Como Gölü ve eğlenceli su aktiviteleri, inanılmaz günbatımının, ve heyecan verici zamları. Bir Tren Rezervasyonu ve Como ve tutar çevredeki güzellikleri keşfetmek.

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “5 Pitoresk Towns için ziyaret On Como Gölü” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fpicturesque-towns-lake-como%2F%3Flang%3Dtr – (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)