Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 31/12/2021)

Çocukları olan aileler için, bir trende çocuklarla Binicilik olabilir hem heyecan verici ve seyahat etmek ekonomik bir yoludur. Ayrıca belki de en rahat ve çocuklarla seyahat ederken az stresli. Biz olursa olsun korkutucu oluşudur çocuklarla seyahat Bildiğimiz şey ulaştırma yöntemi, böylece bir trende çocuklarla Binme eğer. İşte bazı ipuçları!

 

Çocuklarla trene binerken erken gelin

Aileler trende birlikte iyi koltuk bilet almak ve bulmak için erken istasyona almak isteyeceksiniz. Eğer koltuk rezerve olmadıysanız, koltuk bir mevcuttur ilk gelen, Ilk verilen esastır, Eğer ayrı olacak nereye kadar bir konumda takılıp kalmayın.

Münih trenleri Düsseldorf

Münih Trains Dresden

Münih trenleri Nürnberg

Münih Trains Bonn

 

Bir tren oyuncak çocuklarla Binicilik

 

Eğer bir trende çocuklarla Binicilik zaman uyku düşünün.

Bir tren gezisi çocuklarla Binicilik çocuğunuzun şekerleme zamanla birbirini tutuyor, böylece emin hazırlanır yapmak. bir yastık veya bir favori Blankie gibi konfor öğeleri getir.

Güzel Trains Lyon

Güzel Trains Paris

Güzel Trains için Avignon

Güzel Trains için Marsilya

 

Eğlence.

Bir için planlamanın en önemli parçası tren yolculuğu (özellikle uzunsa) Eğer çocukları oyalamak için gidiyoruz nasıl olmalı.

Çoğu ebeveyn için bariz bir seçim birkaç oyuncak satın almak veya evlerinden sık getirmek olacaktır. PKızların çivi aint, kitapları oku, Uno oynayıp, kitaplarda renk getirecek, ve sesli kitap dinlemek.

Bir diğeri Büyük ipucu bir trende çocuklarla Binicilik için indirmektir filmler evdeyken ve WIFI erişiminiz olduğunda cihazlarınızda.

Var Hiçbir araba koltuğu gereksinimleri veya emniyet kemeri işaretleri bağlamak, böylece çocuklar size uygun biçimde trenin hareket serbesttir! çocuklarla trenler keşfetmek onları tutmak için harika bir yoldur işgal olduğunu.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

 

Rahatla!

Bir tribi ve elbiselerin tarafından herhangi bir şekilde engel olmaktan daha kötü bir şey yoktur. konfor için Elbise! Biz nefes tavsiye, trende deneyiminizin tadını çıkarmak için esnek giysiler ve rahat ayakkabılar. Deneyimli biniciler de evden birkaç küçük konfor getiren öneririz, bir battaniye veya atış ve yastık gibi.

Tüm bu arkanıza yaslanın yapmanız kalan, dinlenmek ve üzerinde çocuklarla Riding keyfini tren deneyimi. elde Çünkü yarım eğlenceli var!

 

adresinden bize tweet atarak bize bildirin. @KaydetAtren! , Sen altındaki diğer sosyal kanalları bulabilirsiniz Saveatrain

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Friding-with-kids-on-a-train%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)