Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 30/04/2021)

Hiç bakışları nasıl bir his olduğunu merak ettiniz, masum, dünya döngüleri olarak büyük resmi pencereler dışarı? Nasıl bir trenin sabit taşlama suretiyle uyku lulled hakkında bir parça aşağı trundles olarak? Tren seyahati Avrupa çapında çok yaygın bir ulaşım yöntemidir., ve bunu yapmak için en iyi yollarından biri de herhalde uyuyan trenle olduğunu. Bu trenler, genellikle öğleden sonra başlayıp gece boyunca seyahat eden, standarttan çok farklı bir deneyim sunmak tren yolculuğu deneyimi. Sizin için Avrupa'nın en iyi uyuyan trenler bir araya getirdik. İtalya'dan Fransa'ya, işte en iyi altı Avrupa gece trenimiz.

 

En Sleeper Tren 1: Milan - Palermo

İtalyan kırsalını deneyimlemeyi hayal ettiyseniz, Bu uyuyan tren bunu en iyi yollarından biridir. rağmen tren yolculuğu baştan sona yirmi saat sürüyor, Tren doğrudan ve uyuyan kabin için çeşitli seçenekler vardır. Bilet Thello yoluyla da mevcuttur, Venedik'e de bilet işleten.

Eğer para kazanmak için arıyorsanız, dört kişilik bir kanepe seçebilirsiniz, Mini uyuyan seçeneği bir tür olarak işlev. ancak, bazı ciddi uyuyup için arıyorsanız, üç kişilik bir kabini arkadaşlarınızla bölmeyi tercih edebilirsiniz – hatta yabancılarla, ve bilet altında mal olacak 50 euro. Bu bir düpedüz pazarlık! Eğer daha lüks bir durum var arıyorsanız, Ayrıca seksen avronun altında tek bir uyuyan ayırabilir. Eğer herhangi bir banyolu olanakları bulacaksınız etmeyecek olsa, nispeten ucuz bir fiyata huzur içinde uyumanın tadını çıkarabileceksiniz.

Bu gezi İtalya'da geniş bir tarama alanı görür, ülkenin çizme ucuna Milano tüm yol alır olarak. Yol boyunca, kıyı şeridinin ve Toskana tepelerinin geniş manzaralarına sahip olacaksınız. Bu, tabii ki, Roma ve tarihinin mermer heykellerine ek olarak.

Milano - Roma biletleri

Floransa - Roma biletleri

Pisa - Roma biletler

Napoli şehrinden Roma şehrine uçuşlar

 

Sleeper Train to Palermo

 

En Sleeper Tren 2: Zürih - Hamburg

Avrupa'nın en iyi uyuyan tren için İkinci seçim Zürih çalışan biridir, Hamburg İsviçre, Almanya. Bir yataklı tren hizmeti arıyorsanız, Eğer Nightjet dikkate almak isteyeceksiniz. Bu tren için kullanılabilir birden fazla kesintisiz seçenekler varken, Eğer değiştirir veren bir yolla gidiyor düşünebilirsiniz. Kırsal güzel, ve tren dolanır sayısız küçük köy yol boyunca, Hannover'de dahil. Eğer zamanınız varsa bu kasaba, gezi değer bir durak vardır. Unutma Muhteşem manzara Alpler'in her ikisini de deneyimleyebileceksiniz..

Daha iyi, Eğer Hamburg giden yolu yaptıktan sonra Berlin'de kısa bir mesafede konum. Şu anki Alman başkenti, havalı gece kulüpleri ve yenilikçi kültürüne olan mutlak bağlılığı ile tanınır.. Sokak sanatının tadını çıkarın ve Berlin Duvarı'nın graffitli kalıntılarını düşünürken harika kahve.

Zurich To Bern biletler

Geneva To Bern biletler

Interlaken To Bern biletler

Zürih - Hamburg biletler

 

Hamburg sunset

En Sleeper Tren 3: Brüksel - Viyana

Brüksel Viyana Avrupa yataklı tren Avusturya'ya Belçika bağlayan popüler bir yoldur. Seçtiğiniz trene bağlı olarak, nispeten öğleden sonra çalışır ve sabahın erken saatlerinde gelir, ve on dört saat’ seyahat süresi. Bu daha mide çok daha kolaydır, söylemek, Milano'dan Palermo'ya giden gece treninin gerektirdiği yirmi saat.

demiryolu seyahat için zaman böyle bir kısa süre ile, Eğer yemek arabada overlong dinlenmeye gerek kalmayacak, farklı sınıfların sunduğu olanaklardan kesinlikle yararlanabilirsiniz.

Viyana'ya vardığınızda gerçek kahve kültürünü deneyimleyin, Viyana, kendini Avrupa kahvesinin merkezi haline getirdiği için.

Brüksel - Brüj biletleri

Antwerp - Brugge biletleri

Brüksel - Viyana biletleri

Ghent - Brugge biletler

 

Sleeper Train from Brussels to Vienna

 

En Sleeper Tren 4: Londra'dan Edinburgh'e

Bu ünlü yönlendirme haftada altı kez çalışır. Ayrıca Caledonian Sleeper denilen, Bu yataklı servis, lüksü maliyet etkinliğiyle birleştirir. Sen yiyecek dahil fırsatlar bulabilirsiniz, içecekler, ve tabi ki, uyku kabinleri.

Eğer yolculuk sırasında Londra ziyaret etmek arıyorsanız, Her zaman Avrupa kıtasından Eurostar almak seçebilirler. Bu Fransa'dan İngiltere'ye kanal genelinde yolculuk yapmak için uygun maliyetli ve basit bir yoludur. Biletler ayrıca başka yerlerden temin edebilirsiniz, Amsterdam gibi.

Bu yolu seçmek için bir neden arıyorsanız, Edinburgh'un Harry Potter'ın evi, JK Rowling ünlü oluşturma. Ayrıca yaylalara daha fazla yönlendirme bulabilirsiniz, Böyle Fort William olarak, Bu otantik İskoç deneyimi için. Bizim için çalışıyor!

Amsterdam - Londra biletler

Paris - Londra biletler

Berlin - Londra biletleri

Brüksel - Londra biletleri

 

 

Şeref Ödülü 5: Paris - Münih

Bu gezi teknik olarak bir yataklı tren rotası olarak nitelendirilmese de, o tam bir uyku yatak içermediği için, her gün birkaç rota çalıştırıyor.

Tabii ki, Paris ışıkların şehri ve dünyanın en romantik şehirlerinden biridir, bu nedenle kesinlikle Avrupa tatile bir nokta puanı gerekir. Bu sizin ilk ister yüzüncü olsun doğrudur.

o esnada, Münih Oktoberfest ev. Bu festival tüm zamanların en favorilerimden biri olur – o binlerce sefih bir olaydır. Yılda katılımcı binlerce ve aralarından seçim yapılabilecek faaliyetlerinin bir bolluk ile, Münih, listenizde görülmeye değer.

Düsseldorf - Münih biletleri

Dresden - Münih biletleri

Paris - Münih biletleri

Bonn şehrinden Münih biletleri

 

Munich skyline

Şeref Ödülü 6: Kopenhag - Berlin

Bunun nedeni standart dışı yataklı tren deneyimine başka mansiyon ödülü ise, ama zaman ayırmaya değer çünkü kendinizi Avrupa'nın en güzel arazilerinden bazılarında geçerken bulacaksınız. Danimarka İskandinav etki ve anakara Avrupa kültürünün eşsiz bir karışımı olan ve kaçırılmaması gereken değil. Yönlendirme de çok yakın Malmö, ziyaret etmek için güzel bir şehir ve İsveç'in üçüncü büyük.

Bu trende tam uyuma palamar bulamazsınız iken, her gün gece yönlendirmeyi bulacaksınız. Bunlar geceleri terk edip gelmek gün için yenilenir sabah gelmesi sağlayacak. olmayan bir uyuyan tren ile en iyi deneyimi için, birinci sınıf bir bilet rezerve etmek isteyeceksiniz. Bu biletler genellikle ekstra bagaj olarak artan bahşişlerle gel, dahil gıda, ve daha özel kabin deneyimi.

Frankfurt - Berlin biletler

Kopenhag - Berlin biletler

Hannover - Berlin biletler

Hamburg - Berlin biletler

 

Sleeper Train to Berlin

Boyunca seyahat ederken Trenle Avrupa seçim için kesinlikle şımarıksın. o İskoçya'da veya İspanya'da olsun, Norveç, veya İsveç, uyuyan trenler etrafında ertesi sabah geldikten en iyi hizmetlerden bazıları yenilenir ve günün gelmesi için hazır. Eğer size sunulan seçenekleri bir bolluk var iken, tren oteli veya gece uyuyan tren uzun Prag gibi, Polonya, Lizbon, hatta Moskova, kendinize bir iyilik yapın ve yerine Avrupa'da bu altı üst uyuyan trenler vurmak. Sen üzgün olmayacak!

 

Gece yolculuğu ve Uyuyan Trenlerinizi ile ayırtın Bir Tren Kaydet!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “Üst 6 Avrupa'da Seyahat İçin Uyuyan Trenler” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin alıp bir bize kredi verebilir Bu blog yazısı için bağlantı. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/sleeper-trains-europe/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)