Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 02/09/2022)

daha olma yolunda artan eğilim Çevre dostu sayısız yol açtı, ve küresel yeşil girişimleri değişiyordu, büyük şehirlerde ve küçük kasabalarda hem de. Bu birçok belirtilerinden biri alanlarda halkın günlük yaşamında ve çalışmalarında yenilenebilir enerji kullanımının artması bir seçenek önce kabul asla edilir. Böyle bir alan yol güvenliği olduğunu, o sinyalizasyon sistemlerine trafik ışıklarına yol işaretleri kadar her şeyde kullanılan yerde, Böylece a at yol durumları daha görünür hale daha ucuz fiyat, ve ayrıca Her iki para tasarrufu ve süreçteki gezegen.

Yolda işaretler gerçekten onların işi yapmak için yakılacak gerekmez iken, ışıklar kesinlikle ek fayda sürücüleri daha bilinçli hale getirmek için. LED ışıkları ile donatılmış Güneş enerjili yol işaretleri daha iyi görünürlük için araç sağlar, gündüzleri ve geceleri hem (Ameliyattan kendi ilkeleri hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz İşte) Hatta genellikle kaza yapan durumlara neden sert hava koşullarında iyi bir ameliyat dizi sağlamak. Ne olursa olsun onların yeri - kavşaklarda, kavşak, veya demiryolu geçitleri, bu işaretler hem yayalar hem de araçlar için daha fazla güvenlik sağlar.

 

Güneş Enerjili Yol İşaretleri Of Ana Avantajları

Bu işaretlerin büyük fayda ve avantaj bunları besleyen enerji fosil yakıtların yanma gelmiyor gerçektir. Kömür bu şekilde kirletmez, sıvı yağ, ve gaz do, hangi yapar 100 çevre dostu yüzde. Tek şartı güneş ışığı için sırayla yeterince güneşli saat hasat edilecek olan, Bir yıl sürecek kullanım için dönüştürülmüş ve saklanan. Bu önkoşul görünse de olduğu gibi zor, tahsil kez, Kurulum çünkü hareketin karşı hassasiyetine gerçekten ekonomiktir, Gerçek trafik yolda olduğunda yalnızca çalışmasına böyle Mesajları sağlayan, yerine saat içinde. Güneş enerjisi kullanır yönlü ve gerçekten büyüleyici olan, değiller?

Bu tesisatlar göz ardı etmek zor olduğundan, onlar döner kavşakları sürücülerin ve yayaların bilincini geliştirmek, otoparklarda, nedeni kazalar bilinen tehlikeli alanlar, vb. Aslında onlar teller gerekmez veya elektrik kaynağı yakındaki yapar işletmek o mümkün herhangi bir yere yerleştirmek için, gerçekte oldukları gerçeğine yanında düşük maliyetli ve düşük bakım. İlave bir yaran yüklemek çok kolay gerçektir - kalıcı yayınları veya daha fazla hareketlilik için taşınabilir bir birine ya eklenebilir. Bu yol çalışmaları esnasında onları büyük yapar, onlar pratik olarak hiçbir zaman ve yakın güzergahları dağılmadan koymak ve kaldırılabilir olarak.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

 

Benefits Of Solar-Powered Railroad Crossing Signals And Road Signs

 

Güneş Demiryolu Sinyalleri

Güneş ışığı enerjisini kullanan Demiryolu Geçidi sinyalleri sanayi bölgeleri ve kırsal alanlarda hem de kullanılabilir. Bu tür ürünler, gibi https://www.solarlightingitl.com/solar-railroad-crossing-systems/ kablosuz sensörler sayesinde yaklaşan trenleri tespit etme, ve onlar sinyali aldıktan sonra, Onlar tren geçene kadar devam geçiş ışıkları ve ses etkinleştirmek ve parçaları çapraz güvenlidir. Bu sinyaller genelde tren geçerken her iki tarafında çiftler halinde gitmek, ve kablosuz bağlantı aynı anda açılıp onları anahtarları. Muhtemelen o yükleme hakkında en iyi şey dahil hiçbir harici kutu ya da uzun kablo olmadığından gerçektir.

Tüm sistem, dayanacak kadar güneş enerjisine dayanır. 10 Kesintisiz çalışma saatleri kez tam olarak şarj ama batarya yedek vardır, birikmiş enerji tükendiğinde güneş ışığı eksikliği tamamlamak olmalıdır. Sistem aynı zamanda, bazen sadece belirli programlanmış kriterler yerine getirildiği takdirde etkinleştirilir, Örneğin, belirli bir hız gibi, hangi yaklaşan tren hareket ediyor, Örneğin. Değer üzerindeyse sadece bir alarm yangın kurulabilir 65 mph ve trafik görmezden, yavaş daha hareketli. Seçenekler çeşitlidir.

yeşil enerji henüz tam ortalama insanın hayatında dahil edilmemiştir rağmen, Biz geçen dakika varlığı ve kullanım büyümesine görebilirsiniz, hayatın daha küreleri giren. Gerçekten gezegenimizin geleceği ve daha ileri zaten ciddi adam tarafından etkilenmiş bulunmaktadır doğada kırılgan ve hassas denge zarar vermeden kucaklama ilerleme için çevreye duyarlı bir yol temsil. Güneş enerjili karayolu ve demiryolu çözümleri uygulamalı iyi bir örnektir, akıllı, ve büyük doğal kaynakların ucuz uygulamaları.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

rail crossing

 

Biz çevre hakkında bakım ve biz Yolculuk sanatı seviyorum. bir tren gezisi için rezervasyon başlayın Bir Tren Kaydet, bugün!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “Güneş Enerjili Demiryolu Geçidi Sinyallerin Ve Karayolu İşaret Faydaları” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin alıp bir bize kredi verebilir Bu blog yazısı için bağlantı. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/solar-powered-railroad-crossing-signal/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)