Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 11/12/2020)

En iyi Yalnız seyahat katkısız kendine düşkünlük ve spontaniteyi olduğunu. Bu gelir ve siz gitmek için özgürlük lütfen bulunuyor, hevesle bir yerde daha uzun kal, ve ticarileştirilmiş siteleri atla; Eğer rahatsız olamazdı eğer. Yalnızca marka gereken ödün kendinize olan. büyüyen küresel gezi trendleri birçok Arasında, yalnız gezileri üst noktaya alıyor, ama büyük yalnız gezileri büyük sorumluluk gelir. Onların ne dediğini biliyorsun, her duruma avantajları ve dezavantajları vardır. Sizin arzu gitmek zorunda tek başına aracı Eğer ileri görüşlü ve hazırlıklı olmak zorunda. Buck seninle durur. işler biraz armut şekilli gittiğinizde, Bunu çözmek için güven ve anlayışlı olması gerekir. İşte Tek Başına Bir Seyahat Gezisi Planlama ile ilgili en iyi ipuçlarımızdan birkaçı.

  • Tren Ulaştırma Is Çevre Dostu ve en güvenli yolu için Seyahat. thmakale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır edilir, Dünyada En ucuz Tren Biletleri Sitesi.

 

Yalnız Travel Seyahat: Trenle seyahat

Yalnız gezginler için ulaşım en popüler modlarından biri olmaktır trenle seyahat. trenle seyahat birkaç hafta içine sıkmak olabilir yerlerinden çok sayıda açılıyor. Sosyal unsur da vardır, o bağlantı kurmak için harika bir yoldur adam maceracılar güvenli bir ortamda. trenle Yalnız seyahat de gerçekten onlarla geçerken hedefleri ve manzara görmek mümkün için harika bir yoldur. Bir söylenti tren iletkenler tren fotoğrafçılığı sormak için mükemmel insanlar olduklarını da vardır, Bir sonraki mükemmel Instagram hikaye için denemek.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

Seyahat By Train en iyisi

 

Bir Hedef Seçimi & rezervasyon Konaklama

solo geçecek için bir hedef seçtiğinizde – kontrol sezon dışı, hangi daha da bütçe biraz germek yardımcı olabilir. Tüm yolculuk sizindir ama çok maliyetidir. Bunu göz önüne aldığımızda Having, hava durumunu kontrol! Ölü sezon boyunca Bazı bölgelere sadece felaket ve zihin önemli olaylar veya fiyatların hızla artan gönderebilir tatil tutmak için iyi bir fikir olacağını. konaklama sıkıntısı yok, Eğer seyahat etmeye karar yerde, oteller, B&B, ve Airbnb boldur. Size ve bütçeniz için doğru bir tane seç.

Lyon Trains için Marsilya

Paris Lyon trenleri

Paris Trains Lyon

Avignon Trains Lyon

Kişisel Yalnız Seyahat Trip On Kullanım Trenler

 

Yalnız Travel Seyahat: Sizin Yol Planlama

Spontanlık yalnız seyahat en iyi yanlarından biridir ama, Başlamak için, Deneyin ve bir ayrıntılı güzergah var. Bu mükemmel bir başlangıç ​​noktası. Seçtiğiniz hedefin anahtar vurgular belirleyin ve bir zaman çizelgesi kurmak. Bir haiz güzelliği güzergahı aynı anda geçinmek gibi değiştirmek için izin ederken size rehberlik olmasıdır detaylı.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

Sizin Seyahatleri sırasında Fotoğraf çekin

 

Güvende kal

Önce güvenlik APTER olmamıştı. Seyahat ediyorsanız yeni bir yere ve sizin için unchartered, Yerel suç sıcak noktalar dikkatli olmak ve araştırma yapmak! Eğer ilgili ve dışarı olduğunuzda, Düz gözden uzak Kasadan tutmak ve telefonunuza bakıyor dolaşmak çalış. sizinle otel adı ve adresi Carry, her ihtimale karşı. Deneyin ve bazı yerel acil numaralar tanıyın ve yaparken belirli hedef için güvenlik bilgilerini araştırma, yanı kültürel görgü biraz araştırma yapmak. En iyi güvenlik önlemleri biri bir arkadaş veya aile üyesi ile programınızı paylaşıyor. İnsanların planları nerede olduğunu ve ne bildirin. Yol boyunca etmeniz yapılan değişiklikleri bunları güncelleyin.

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

Nasıl Planı Bir Solo Travel Seyahat

 

Yalnız Travel Seyahat: Yol Boyunca Yap Arkadaşlar

yalnız seyahat büyük olsa da, Birine konuşmadan gün boyunca gidebilir. Barış Eğer yalnız seyahat nedenlerinden biri olabilir ama sonuçta otoyol alabilir. iyi ki, Eğer hareket halindeyken, yeni insanlarla tanışmak ve birkaç diyaloga girmek için oldukça kolay. Kendine güvenmek. Kendi tanıdık aksanı için kulaklarınızı açık tutun ve paylaşılan deneyimler mükemmel olduğunu hatırlamak buz kırıcı adam gezginler ile bağlanmak için.

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

Sizin Seyahatleri boyunca Arkadaş Edin

 

Paketi Işık

Ne zaman yalnız yolculuk, Eğer her şeyi kendi başınıza taşıyabilir emin olmak gerekir. Bir carry-on, bir bavul, veya bir sırt çantası, bir veya üç hafta boyunca seyahat ediyor olsanız da, mükemmel miktarda bagaj olmalıdır. Hedef için paketleyin, hava durumu için elbise, hangi yükünü hafifletmeye gerekir. Sen sadece temel paketi ve dağınıklığı geride bırakmak ne güzel bir his de şaşıracaksınız. Fotoğraf makineniz her zaman bir zorunluluktur, elinde yalnız seyahat ve fotoğraf diyarıdır.

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

 

 

Yalnız Travel Seyahat: Bir için Akşam

Eğer yalnız seyahat içine dalına cesur yeterince varsa, Eğer yalnız yemek cesur yeterli. Bir çok ülkede, Bir senaryo için tablo çekindiğiniz eğer öyleyse kahvaltı ve öğle yemeği gündelik tarafta daha olma eğilimindedir, Bu yemek saatlerinde başlamak. sizinle bir kitap ya da bir dergi alın ve yalnız yemek eğer gerçekten bir şey değil, Yerel buluşmanızın gruba bakış. Sen foodie gezileri mest insanlarla bağlantı ve isterseniz gerçekten kalabalığından kaçmak istiyor olabilir, bir mutfak sunar ve kendi fırtına pişirmek konaklama bakmak.

Münih Zürih trenleri

Berlin Zürih trenleri

Basel Zürih trenleri

Viyana Zürih trenleri

Solo Seyahat Trip Yeme

 

Günü gelmeden deneyin

Eğer planlama olduğunuzda senin güzergah, gündüz saatlerinde gelmesi planı deneyin. Yalnız bunu yapıyor zaman karanlık ve daha çok yabancı bir şehir yolumuzu bulmak için oldukça zor bir iştir. Planlama solo seyahat misyon karmaşık bir parçası olacak, Başlamak için, ve gel git ve birlikte hareket ama bunlar küçük ayrıntılar büyük bir fark yaratmaktadır olarak akabilir.

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

Yalnız Seyahat Seyahat Resimleri

 

Kendi başına biraz seyahate için doğru seçim yapma ve Solo Trip yaşıyorsanız. Sen çok daha algısal ve çevrenizdeki neler olduğunu açık olacak. Her zaman seyahat ederken senin gut içgüdüsü güven ve kullanım Kaydet A Train!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “Nasıl Planı Bir Solo Travel Seyahat?” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/solo-travel-trip/?lang=tr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)