Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 24/12/2021)

Hollanda'ya yeni taşındıysanız veya birkaç gün ziyaret etmek için bir trene atlamayı düşünüyorsanız, muhtemelen ne merak ediyor 10 Hollanda'da En Özel Etkinlikler Hangi. Sen beklemek için çok şey var bilmek memnun olacaktır, olursa olsun ziyaret yılın hangi zamanı.

Yanı sıra epik açılır gösterileri gibi, benzersiz vardır Hollanda'da özel etkinlikler Başka hiçbir yerde bulamayacağınız bu: kutlamaları ile ilgili Hollandalı monarşi, yel değirmenleri, ve laleler. Bu olaylar eğlenebilir ve şeyler yapmanın Hollandalı gibi dalmış olsun tüm fantastik yollardır!

 

Hollanda'da Özel Etkinlikler 1: Yeni yıl gün dalış (Yılbaşı Dalışı)

Bu onlardan biri yürekli zayıf değildir Hollanda'da özel etkinlikler! Eğer yıl taze başlamak istiyorsanız, Yılbaşı günü alınan bir soğuk dalış yapın (Yılbaşı). Bu Hollandalı festivali yüzerek kulüp tarafından başlatıldı 1960. Var 209 dalış yerleri Hollanda'da bir dalış alabilir. olmasına rağmen, dalmak Kuzey Denizi Scheveningen'de, Lahey, kadar olan en popüler konumdur 60,000 insanlar. Sonrasında, titreyen yüzücüler erwtensoep bir fincan sunulmaktadır, Sıcak etli bezelye çorbası.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

New Years Special Events In The Netherlands

 

Hollanda'da Özel Etkinlikler 2: Çin yeni Yılı

Eğer Hollanda Avrupa'daki en büyük Çinli topluluktan biri olduğunu biliyor muydunuz? Biz kesinlikle bizim üst değerinde bir nokta olduğunu düşünüyorum 10 Hollanda'da çoğu özel etkinlikler! Bunlar ağırlıklı olarak Amsterdam'da yaşayan, Rotterdam, ve Lahey, hangi Çin Yeni Yılı münasebetiyle düzenlenen etkinlikler bir dizi var. Amsterdam, Dam Meydanı ve Nieuwmarkt / Zeedijk'e baş ejderha geçit töreni görmek için, aslan dansları, ve havai. Ayrıca De Bijenkorf mağazada özel etkinlikler katılabilir, kaligrafi atölye dahil, müzik performansları, ve çay seremonileri, ya da Budist tapınağı Fo Guang Shan He Hua.

gün yemek hakkında da, ve Amsterdam'daki, Eğer sokak pazarları lezzetli yemekler yiyebilirsiniz, Deniz Sarayı'nda (Avrupa'nın ilk Çin restoranı yüzen), veya çok sayıda birinde Çin restoranları Stormsteeg ve Geldersekade boyunca. Lahey'deki, bulacaksın Çinli festivaller belediye binasının atrium ve Wagenstraat etrafında Den Haags Chinatown. Sen Çin Yeni Yılı giden Rotterdam olayları bulabilirsiniz, Eski Batı ve Westkruiskade Chinatown Çin etrafında kutlamaları bir gün wijkpark tepesinde. Eğer batıl ise, Çin üzerinde yılbaşı bir çiğ balık salata yemek (yu sheng) getirmek iyi şans veya fai'la hai için, yosunu türü, refah için. Gong Xi Fa Cai! (Mutlu Yıllar!)

Amsterdam Trains Bremen

Amsterdam Trains için Hannover

Amsterdam Trains Bielefeld

Amsterdam Trains Hamburg

 

Chinese Special Events In The Netherlands

 

Hollanda'da Özel Etkinlikler 3: Keukenhof (Mart için Mayıs)

, Keukenhof tartışmasız Hollanda'nın en ünlü bahçesi. renkli çok milyonlarca huşu içinde seyredin çiçeklenme lale orta Mayıs Mart ayı sonlarında bu güzel Hollandalı parkta. Keukenhof, bu vasıtalar, sebze bahçesi, 15. yüzyıl ve kapakları bir kuyruklu yana civarında olmuştur 32 hektar. Bugünlerde, Keukenhof ağırlıyor 800.000 yılda ziyaretçi.

yönlerinden biri 2018 tema dev çiçek ampul mozaikti, 250m2 bir alanı kapsayan ve aşağıdakilerden oluşan 50.000 laleler, üzüm sümbül, ve çiğdemler. Bir sonraki sürümü ne gerektirecektir?

Amsterdam Trains için Dortmund

Amsterdam trenleri Essen

Amsterdam trenleri Düsseldorf

Amsterdam Trains Köln

 

Keukenhof, Special Events In The Netherlands

 

4: Ulusal Restoran Haftası

Hollanda'da Özel Etkinlikler ücretsiz yiyecek içeriyorsa, Beni de sayabilirsiniz! saat 50% kapalı, çalmak pratikte olduğu! Bu Dutch Ziyaret foodies festivali, çılgın indirimler için Hollanda'daki en iyi restoranlardan bazılarında yemek yiyebilirsiniz.

Birçok katılımcı restoranlar yüzlerce Hollandalı şehirler özel oranı için bir sürpriz üç öğün yemek menüsü sunuyoruz 28,50 Euro. Michelin yıldızlı restoranlarda İlave ücret, ve restoranlar üst listelenen 250 Ayrıca küçük ek gerektirir. Eğer cüzdan bir delik çok fazla koymadan bazı farklı güzel yemek seçenekleri denemek için sınırlı bir bütçe veya basitçe meraklı bir foodie olsun, o zaman Restoran Haftası seveceksiniz. Bu özel teklif Hollanda'da yılda iki kez gerçekleşir.

daha kolay bir tablo kitaba yapmak, Etkinliğin organizatörleri bir listesini yaptık 500 katılan restoranlar, kentin başına, üzerinde Restoran Haftası web sitesi.

Amsterdam Trains Bonn

Amsterdam Trains için Aachen

Amsterdam Trains için Koblenz

Amsterdam Trains Frankfurt

National Restaurant Week, Holland

 

5: Kings Günü (Nisan 27)

Hollanda'da en özel etkinliklerden biri, En eğlenceli ve kaotik değil biri ise, Açık Kings Günü, which olduğunu Kral Willem İskender'in doğum günü. Hollandalı şehirler sokak partileri barındırmak, bitpazarları, ve faaliyetler, Yılın en büyük festivali haline Hollanda bütününü dönüm. Kesinlikle en birine bu ekleyebilir Hollanda'da özel etkinlikler! İnsanlar kutlamak için dışarı baş, müzik çal, turuncu giyinmek, ve çok yönlü bir iyiliğe sahip olmak, kaotik değilse, zaman. Kings Gece Kings Günü gece önce kutlanır, çılgın partilerle şehir merkezleri çekici kilometrelerce kalabalık.

Amsterdam trenleri Osnabrück

Amsterdam trenleri Lübeck

Amsterdam trenleri Bremerhaven

Amsterdam trenleri Kiel

 

Hollanda'da Özel Etkinlikler 6: çiçek

Hiç dokuz metre yüksekliğinde bir şamandıraya tanık oldun mu, çiçeklerle kaplı sokaklarda kayma, insan gücü başka bir şey tarafından desteklenmektedir? İyi, Üzeresin! çiçek Zundert dünyanın en büyük çiçek geçit tamamen gönüllüler tarafından yapılmaktadır. Her yıl, her mezra o hiç olmuş en güzel duba inşa etmeye çalışır. Eğer boğulmuş olacak şekilde Zundert bu çok özel etkinliğe Ziyaret. Corso Zundert görmeye ve tüm ilgili, şöyle, inanan!

Amsterdam Trains Kassel

Amsterdam trenleri Mannheim

Amsterdam Trains için Fulda

Amsterdam Trains için Heidelberg

Bloemencorso, Special Events In The Netherlands

 

Hollanda'da Özel Etkinlikler 7: Leiden Rölyef (Leiden Of Rölyef)

, 10 Hollanda'da çoğu özel etkinlikler geleneği içermesi gerekir, tabii ki. Leiden olay bunlardan biri! Kentin İspanyol kuşatması ve sonraki rahatlama içinde andı 1574. Leiden üst üste iki gün bir harika festivali haline gelir. geçit Enjoy, lunapark, Market, konserler, partiler, havai fişek, ve geleneksel yemekler.

Lunapark ve sayısız partiye rağmen, Leidens Ontzet tarihsel anlamlarla birçok gelenekleri ile bir kutlama. Üç Ekim sabahı şehir salonunda reveille ile başlar. Ücretsiz ringa ve beyaz ekmek daha sonra dışarı verilir Leiden Waag. Daha sonra bir müzik toplama keyfini Van Der Werf park ve Pieterskerk'deki hizmet. Akşam insanlar geleneksel olarak Hutspot adında bir havuç ve soğan yahni yemek. Şenlikler büyük bir havai fişek gösterisi ile sona.

Amsterdam trenleri Trier

Amsterdam trenleri Lüksemburg

Amsterdam trenleri Antwerp

Amsterdam Trains Ghent

Leidens Ontzet Holland

 

Hollanda'da Özel Etkinlikler 8: Yelken Amsterdam

Yelken geleneksel olarak geçit: yüzlerce gemi IJ'ye yelken açar ve asla unutamayacağınız eşsiz bir manzara oluşturur. ilerleyen günlerde, Su almak yerine birkaç maçlar, şunlar da dahil Skutsjesilen(Tipik Frizce gemi ile yelken). Hollanda Kraliyet Donanması da hünerlerini su üzerinde sergileyecek.

Su üzerinde tüm etkinliklerin yanında, iskelelere üzerinde yapılacak birçok da var, hangi bu kadar özel yapan. YELKEN programı eğlence sahiptir, Sanat, kültür, müzik, ve spor ve çocuk etkinlikleri.

YELKEN Amsterdam boylu gemilerin etkileyici ve eşsiz filo garanti, yelken miras zanaat, Modern gemiler, donanma gemileri, ve kopyaları.

Amsterdam Trains için Liege

Amsterdam Trains için Leuven

Amsterdam Trains Bruges

Amsterdam Trains Oostende

Sail Amsterdam, Special Events In The Netherlands

 

Hollanda'da Özel Etkinlikler 9: çadırlaşması Günleri

Özel kamp, uygun fiyatlı kamp, ve vahşi kamp çadırlaşması Günleri sırasında Hollanda'da mümkündür (Çadırına itibaren). Çadırlaşması Günleri organizasyonu birçok ortakları ile işbirliği yapmaktadır. Yani; kamp Siteler, Hollanda'da Doğal Anıtlar Koruma Derneği, yanı Ormancılık Komisyonu olarak. Çoğu ilginç kamp için şans verilir, ucuz, ve Noordoostpolder'ın vahşi yerleri. Aynı zamanda hem yetişkinler hem de çocuklar için süper eğlenceli!

Amsterdam trenleri Genk

Amsterdam Trains için Hasselt

Amsterdam Trains için Namur

Amsterdam Trains için Kortrijk

Tenting in the woods

 

Hollanda'da Özel Etkinlikler 10: park bebek

park bebek Hollanda'nın en büyük pop olaylardan biridir, Haziran ayının son Pazar günü her yıl düzenlenen. Onu bu kadar özel yapan ne, tamamen ücretsiz olmasıdır!

Düzenli olay beri 1981, Bu ulusal pop festivali haritasında Hague koydu. büyük çapta bedava müzik festivalleri sayesinde. Yıllarca, Avrupa'nın tamamını bile büyük serbest pop müzik festivali oldu! Sen üzerine bekleyebilirsiniz 350.000 Bu müthiş festivalde insanlar.

Eğer Hague başka bir bölümünden geliyorsanız, o Zuiderpark de mekan döngüsüne harika bir fikir.

Lahey Trains Brüksel

Antwerp Lahey trenleri

Ghent Lahey trenleri

Brugge Lahey trenleri

Parkpop event in the netherlands

 

Biz adında var 10 Hollanda'da çoğu özel etkinlikler, ama sayısız diğerleri var. yardımıyla bir trende alın Bir Tren Kaydet ve kendiniz görün!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “10 Hollanda'da En Özel Etkinlikler” Siteniz üzerine? Bizim fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspecial-events-netherlands%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)